Forum
Vstopila sem v hladno noč.Še bolj sem se stisnila v svojo jakno,da bi mi postalo toplo.Odločila sem se da potrebujem malo svežega zraka.Bilo je kar temno zato nisem hotela da grem predaleč od doma.Zavila sem levo in se srečala z temno ulico.Raje sem šla mimo.Ustavila sem se .Slišala sem kričanje ,ki je prihajalo iz ulice.
"Prosim! Ne! Spusti me! " je prosila neka punca.Kaj za vraga? Bolje da stopim malo bliže.Pogledala sem in videla .Visela je na steni .Nek fant jo je držal za vrat.Poskušala se je osvoboditi njegovega trdega prijema ampak ji ni šlo.Bil je premočen za njo.
"Shh.Kmalu bo konec."je rekel glas.Lunin sij je pokazal na obraz fanta.Imel je kostanjevo rjave lase ,ki so bili skravžljani.Ampak nekaj me je zmotilo.Njegove oči so bile rdeče.Je nosil leče?Opazila sem da so tam bili še štirje fantje.Ali so vsi nosili leče?Kaj bodo naredili s to punco?
Naslednje kar sem opazila je bilo to da je fant zakopal svoj obraz v njen vrat.Spustila je boleč krik.Stopila sem nazaj ampak ob tem sem zadela koš za smeti .Prevrnil se je na tla z močnim pokom.Super.Kaj za vraga je naredil tisti punci?
"Mislim da nismo sami."je rekel fant.V njegovem glasu sem zaznala irski naglas.
"Primite jo"je rekel fant z odrezavim glasom.Naslednja stvar ,ki se je spomnil je da se mi je semnilo pred očmi.
No to je začetek.Kakšen se vam zdi?
Next?
19. april 2013
u120491
u120491
next
19. april 2013
Fant me je vrgel na tla tako da sem pristala na riti.Vstala sem se in se očistila.Kako si upajo da tako ravnajo z mano povsem tem kar sem videla.Povsej verjetnosti me bodo ugriznili tako kot so tisto punco.Ampak kdo za vraga ugrizne človeka?Razen če si ...................vampir.Nehaj vampirji ne obstajajo.Vampirji so samo mit in nič drugega.
"Kako ti je ime?" me je vprašal blond fant.A so mislili da jim bom povedala ime povsem tem kar so mi naredili.Videla sem da je postajal jezen.
"Kako ti je ime?"me je še enkrat vprašal ampak tokrat je dvignil njegov ton glasu.
"To se tebe netiče!" sem mu zabrusila.Prisežem da sem ga slišala renčati.Kaj za?
"A tako se boš šla!"je rekel.Tisti z odrezavim glasom je rekel"Niall,ne"
A tako .Blondincu je ime Niall.Popolnoma mu paše.Tisti z kodrastimi lasmi me je dvignil za vrat ter me naslonil na steno.
"Povej nam tvoje ime ljubica.Vprašali smo te že dvakrat"je rekel.Čutila sem toplo solzo ki mi je spolzela navzdol po licu.Hotela sem steči stran in iti domov.Morala sem stran od tukaj,stran od teh perverznežov.Vsala sem se ter stekla do vrat,ampak nekdo me je prijel za roko.Imel je modre oči in rjave lase.Bil je lep,ampak moram stran od tod.Potegnila sem roko in poskusila pobegniti,ampak njegov prijem je bil premočen.
"Ne misli da boš pobegnila.Vedno te bomo našli.Vedno."je rekel.Kaj je mislil s tem "vedno"?
19. april 2013
u120491
u120491
neeext
19. april 2013
Umaknil me je stran od vrat in se postavil prednje,tako da nisem morala pobegniti.Kodrasti fant je prišel do mene.
"Samo spustite me domov!Prisežem da nebom nikomur povedala kaj ste naredili tisti punci" sem rekla.Kodrasti je rekel"Oprosti,babe ampak ne smeš oditi,nikoli.Z nami boš ostala za vedno.Tako da se kar navadi".Čutila sem solzo ki mi je pobegnila.Ne nebom ostala tukaj z njimi za vedno.Moram domov k svoji družini.
"No zdaj ko smo vsi tukaj ,se ti lahko predstavimo".Pokazal je na rjavo lasega fanta"Tisto je Liam".Pokazal je na tistega ,ki mi je preprečil da bi ušla"On je Louis,ne Lewis."."Nialla že poznaš" prikimala sem.Potem je pokazal na fanta s črnimi lasmi"Zayn"je rekel."In jaz sem Harry"je še pripomnil."in ja ,spala boš z mano"je rekel.Ne nebom spala z nekim neznancem.
"Ne" sem preprosto rekla.
Zagodrnjal je in tudi ostali."Oprosti ampak nimaš druge možnosti" je rekel Niall.
Nekaj vprašanj:
a)Bo Grace pristala,da bo spala z Harryjem?
b)Koga bo Grace sovražila v nadeljevanju?
c)Mnenje?
č)Next?*
19. april 2013
u120491
u120491
a) ne.
b) harrya.
c) zlo dobro mi je všeč
č) itak !!
neeeeeext
19. april 2013
next
19. april 2013
neeext
19. april 2013
mogoče
harry-ja
ful dobr
itakkkkkkkkkkk!!!!!!!!!
in še ena stvar neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
19. april 2013
u119629
u119629
neeext+nova bralka<3
19. april 2013
"Zakaj ne morem it domov?Zakaj ste me sploh pripeljali sem?"sem vprašala.
"Videla si kaj smo naredili in nismo te mogli pustit da to vsem poveš" je rekel Liam.
"Ampak nikomor nebom povedala!Itak mi nebi verjameji!Škoda besed.Kaj jim bi sploh povedala!Da ste v temni ulici ugriznili punco in jo s tem ubi"....Prenehala sem govoriti.Zavedala sem se kaj se je pravzaprav zgodilo.
Ugriznili so jo in jo ubili,kar pomeni samo eno stvar.Ti fantje so vampirji.Mislim da so pogruntali kaj sem ugotovila saj je Niall rekel"Vidiš zaradi tega te ne smemo spustit.Preprosto si ugotovila kaj smo."
Oditi moram .Nemorem živeti v hiši polni vampirjev.In potem me bo še na koncu kir ubil.Stekla sem v kuhinjo in vzela nož.Nisem vedela ali bo to pomagalo,ampak upam da me bo vsaj zaščitilo.Obrnila sem se ter zagledala Louis.Dvignila sem nož.
"Jaz tega nebi storil če bi bil ti"je rekel.

Vprašanja:
a)Kaj bo storila Grace?
b)Kaj se bo zgodilo?
c)Mnenje?
č)Next?
19. april 2013
u125481
u125481
Next
19. april 2013
u120491
u120491
neeeeeeext
19. april 2013
a) pač nč, nož bo dala dol
b) Nevem
c) Aj lajk it
č) A JE TO UPRAŠANJE?!
d) Nova bralka&Next!
19. april 2013
u128524
u128524
a) mm, nč?
b) ja, pač ne bojo jo spustili...
c) imaš deset sekund, da nextaš
č) še vprašaš???!!!
19. april 2013
next + nova b.
19. april 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
a)nwm
b)upam ke ne ke slabega..
c)5 sekund ti dam da nextaš
d)valdaa
19. april 2013
neeeeeeeeeext+nova bralka
19. april 2013
u113639
u113639
ja
harryja
coolska
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
19. april 2013
u76594
u76594
nextttttttt
+ nova bralka
19. april 2013
neext+nova bralkaa
19. april 2013
N E X T
+ nova bralka
19. april 2013
u119629
u119629
a še lohk enga?
19. april 2013
u129603
u129603
next-dobra zgodbica
19. april 2013
"Stran od mene ti krvoločen demon!"sem zakričala.Postajal je jezen.Prišel je kmeni in hotel prijeti nož ampak sem ga zabodla v trebuh.Padel je na tla.Odločla sem se da bom hitro pobegnila dokler še lahko.Videla sem odprto okno.Splezala sem čez okno.Ko sem se dotaknila tal sem začela teči z vso hitrostjo ki sem jo premogla.Morem priti do mojega doma in poklicati policijo.Tekla sem skozi gozd.Nisem vedela kje sem.Bila sem v središču ničesar.Mogoče pa bi le morala ostati z fanti.Ne vztrajati moram.Tekla sem .Nisem se ozirala nazaj.Morem stran od tod.Bila sem še vedno v gozdu.Začela sem hoditi in gledati okoli da bi si vsaj malo bolj predtavljala kje sem.Mislila sem že iti nazaj ampak to pomeni da grem krvoločnežom.Slišala sem šumenje listov.Obrnila sem se v tisto smer.Kaj če res prihajajo pome ?Je res tako kot je rekel Louis me bodo vedno našli?Mislim da je bila pametna odločitev da sem vzela še en nož preden sem šla.Potrebovala ga bom če pridejo fantje in me bodo želeli ubiti.
19. april 2013
u76594
u76594
nextttttt
19. april 2013
neext
19. april 2013
Neext!
19. april 2013
neext
19. april 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext