Forum
Napisala bom eno zgodbico ki bo med drugim malo resnična...
osebe :

Eva --- 11 let (maja bo 12 )
Mario -- 13 let (januarja je mel B-day)
Ines -- 15 let (Evina BFF)
Sabina--15 let (Evina BFF )
Sašo -- 14 let (Mariotov starejši brat)
Tadeja--7 let ( Mariotova sestrična)
Tijan--3 leta ( Mariotov najmlajši bratec )

Slik nebo , predstavljajte si po lastni domišliji.
Gre se pa o tem zaenkrat :

Eva je dekle , ki se je zaljubilo v Maria. Mario je bil že prej zaljubljen v njo in tako postaneta par.Med Evo in Mariom se godi vse mogoče pri tem pomaga tudi brat Sašo..
29. april 2011
u39401
u39401
piši,piši,piši
29. april 2011
še nekaj podatkov :

prej sem pozabila omenit :

Peter -- 16 let (mlad pevec in med drugim fant od Ines , Evine BFF )
29. april 2011
bom pisala samo malo še počakajte xd
29. april 2011
next! go go go....Whay are yu weating? dei dei
29. april 2011
u43468
u43468
Hahahaha xD sam da sm js not pa petrček < 3
piši mi piši xD ;D
29. april 2011
haha bom poznej .
29. april 2011
zdaj bom pisala
29. april 2011
Nekega sončnega dne je prišel Mario na obisk k Tadejinim. Tako me je poklical in mi povedal , da se po sejmu srečama in grema na igrišče. Seveda sem bila takoj za in čakala sem Maria. Tudi sama sem šla na sejem in ko sem prišla domov me je poklical in rekel , da bo tukaj čez 2 minuti. Sklenila sem , da bom počakala in takrat sem ga zagledala v daljavi. Bil je res prečudovit. Lesketale so se njegove rjave oči in ves je bil popoln . Kmalu je prišel , prijela sva se za roke in tako sma odšla na igrišče. Tam sma se menila vse mogoče, potem sma se tudi objela.
29. april 2011
u43468
u43468
nextiiii
29. april 2011
bom ja
29. april 2011
mal več piš pa nextaaaj...
29. april 2011
Nato sem šla domov , saj so Mariotovi bili pri Tadeji jas pa nisem želela tja. Vpisala sem se na msn , Sašo mi je tam povedal , da naj pridem zadaj ker imajo 2 vrata. Tako sem hitro odhitela ven in zalooputnila z vrati. Sedla sem na kolo in se odpeljala. Tam je res bil Mario in vsedli smo se v avto. Tako sma se z Mariom slikala , on je nekajkrat slikal mene in jas njega. Bil je res lep slikal pa naju je njegov brat Sašo , ki je imel računalnik prenosnik in to kar z brezžičnim internetom , tako da ga je lahko imel tudi v avtu. To je bilo zanimivo in mali se je kar naprej drl. Govorim o Tijanu..
29. april 2011
u43468
u43468
next < 3333333
29. april 2011
tkoj ♥
29. april 2011
u43468
u43468
ok ♥
29. april 2011
Tako ga je Mario moral objemati in ujčkati kot pač vse dojenčke. Želela sem si , da bi imel toliko časa tudi zame a to pač ni šlo. Tako sem odhitela domov in se vpisala na računalnik. Tam me je že čakala Ines in seveda sem ji poročala o današnjem dnevu. Bila je vesela zame potem pa mi je še ona povedala novico stoletja , povedala je namreč , da je Peter Vode privolil v zvezo z njo. Skoraj nisem verjela a res , postala sta lep par. Obe sma se veselili , sedaj moram vse povedati le še moji BFF Saby. Tako sem čakala do 22:00 komaj takrat se je vpisala. In tako sem ji povedala , in začela mi je razlagati o novem fantu , ki naj bi ga spoznala tako sma se menile pozno v noč. Pogledala sem na uro in kazalo je že 2:23. To ni pomenilo nič drugega kot posteljo , pa še naporen in čudovit dan je za mano. Tako sem se naslednje jutro zbudila . Prejšnji večer me Mario ni moral poklicati , konec koncev sma se videla . Klical me ni , ker je bil pri babici sicer me vedno kliče. Tako sem bila tisto noč malo srečna . Naslednji dan pa nisem šla v šolo , saj sem bruhala. Tako sem se vpisala na MSN in zagledala sporočilo od sašota.
Pisalo je :
29. april 2011
u43468
u43468
next ♥
29. april 2011
bom ja Inx ♥ samo še druge zgodbe pogledam xD
30. april 2011
zdaj bom nextala
02. maj 2011
Pisalo je :
heiii !
in nadaljevala sem pogovor :

ooo
in tako sma se menila dalje. Nato sem igrala neko igrico , v kateri spoznavaš razne ljudi in se z njimi meniš. Priznam , privlačil me je 14 letni Kevin , mogoče celo bolj kot Mario. Kevin se je zaljubil v mene in mi povedal , da ker imam fanta nima možnosti pri meni pa tudi zato ne , ker živima predaleč vstran. Bila sem malo žalostna , in tako dalje.
Potem sem se spet vpisala na msn in zagledala sašotovo sporočilo :
Mario ma drugo !
Lahko ti sam pove.
Evo , mario tu

Jas :
Kaj ?
eh..

Sašo :
(mario tukaj)
Nimam druge !

Res , te pokličem bay

Jaz :
bay
ti maš pa fore sašo...

IN izpisala sem se .
Res me je poklical in 100 krat omenil , da ima rad samo mene in da nima druge.
Naslednji dan sem sašutu na msn napisala , da nisem več v Maria. Tako 1letno ni bilo stikov z njim...Potem pa sem šla na počitnice k teti in enega dne je Mario..
02. maj 2011
u43468
u43468
nextttttttt
02. maj 2011
bom jaaa xd
02. maj 2011
Enega dne je Mario prišel spet k Tadejnim. Ravno sem imela na sebi trenirko saj sem teti pomagala pospravljati klet . Sedaj ko nisma bila par mi je bilo kar nerodno in ves čas mi je sledil kjer koli sem bila mi je sledil. Kar všeč mi je bilo ampak mala Tadeja je vedno letala zraven. To me je najbolj jezilo sicer bi ga tako ali tako objela ker sem se spet zaljubila vanj. Vmes sem imela še enega fanta, a pustimo zdaj to. Ko je Mario hodil za mano sem se dobro počutila. Teta ga je vprašala , kako je ime fantku , ki ga nosi na ramah in kako je ime njemu. Odgovoril je : Tijan , jas sem pa Mario. Kar malo nerodno mi je postalo , med tem časom pa sem ga jas gledala v oči. Videla sem , da je noro zaljubljen vame a te zadeve nisem morala urediti ker je bilo veliko drugih poleg. To noč sem ga sanjala in razmišljala samo o njem , kako bi ga lahko osvojila in bi spet bila njegova punca. Odšla sem tudi na računalnik in osamljeno gledala najno prvo skupno sliko ko sma se slikala v njegovem avtu.
02. maj 2011
u43468
u43468
nextttttt
02. maj 2011
čakaj malo pavze bom nextala ja xd
02. maj 2011
u43468
u43468
Ok sej np xD
02. maj 2011
mam pavzo in 1 fraj dan hh