Forum
Začela bom pisati zgodbico upam da vam bo ušeeč!

Sem Lola imam fanta Nejca s katerim sva že dve leti srečn par.Nejc me je povabu če grem letos skupaj s njim v kolonijo rekla sem ja seveda,misila sem cele dneve boma imela samo zase.Rekel je da gredo tudi njegovi prijatelji in da mi nebo tako dovgčas naj sabo peljem še kakšno prijateljico.To mi ravno ni bilo všeeč ampak dobro.Povabila sem Lusy,ona je moja najbolša prijateljica.Ko sem jo poklicala in ji povedala za kaj gre je najprej vprašala "ali vama res nebom v napoto". "Seveda ne" sem ji odgovorila

Za naprej vsaj 1 next.
Jaz Lola

Moj fant Nejc
[img]https://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSjWWekulPQhuMPd30tqvGsDmQ8TBF21pX6F7Yi5eJ83MSCEDk2-1pieB_n[/img]

Lucy
https://arhiv.njena.si/galerija/albums/userpics/kategorije/Ostalo/crnolaska_yin_yang.jpg

Jaz in Lusy
https://static.genspot.com/files/images/soncek13/__tfmf_rfb1fafemftia0452pm1t1vv_2c2558dc-03eb-476a-9ecb-2d564ea14219_0_510.jpg
06. oktober 2012
vsaj 1 next plis nebo vam žav
06. oktober 2012
nextttttttttttttttttttttttttttttt
06. oktober 2012
Nextaam!
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Mami mi je nazačetku težila da ne smem iti sama tja a potem sem ji obrazložila da so tam učitelji vsa ta frka potem je le pristala.Lusy je bila pri meni in pomagala mi je pakirati s sabo je prinesla cel kovček lepih oblek ki jih ne nosi.Rekla mi je da bom to nosila jas.Debelosem jo pogledala.Rekla je no samo nekaj ne bit jezna.Ti ravno nisi vzgled mode in čudi me da je Neyc sploh še s tabo.Pogledala sem jo s tistim pogledom ja imaš prav.Nato sem pogledala v kovček v njem so bile lepe majčke globoki izrezi,mini krilca,kratke hlače in sexy kopalke.Mislila sem da bom kar omedlela.Rekla mi je dajva storiva to očarajva neyca.Lusy je poklicala mamo naj ji pripelje kovček za potovanje.Lusy pa se je lotila mene,ko sem se čez pol ure pogledala v ogledalo se nisem prepoznala.Uredila mi je lase me naličila,oblekla v svileno črno belo obleko in mi posodila čevlje na pete milila sem da se bom v te visokih petak kar ubila a mi je hoja kar dobro šla.Izgledala sem takole:

07. oktober 2012
Vsaj 1 next za napreej!
07. oktober 2012
u30718
u30718
next!
07. oktober 2012
Nextaam
-------------------------------------------------------------------------------------------------
Vsa v velikih pričakovanjih sem stopila na avtobus.Neyc je že bil na avtobusu ker živi nekaj kilometrov pred mano.Vtopila sem na avtobus in zaslišala Neyca do njega sem šla tiho,da bi ga presenetila ustavila sem se za njegovim sedežom in poslušala.Govoril je z nastjo najlepšo punco na šoli.Njun pogovor:
Neycoljubi me Nastja
Nastja:Kaj pa Lola
Neyc:Gotovo je nebo,pomoje jo bo pripeljala mamica,pa z njo sem zato a veš zarat starcev ker je taka mirna pupika in mi tastari dajo mir.a veš midva sva lohka na skrivaj
Nastja:Ja maš pravo ka je pa ona nama
Začela sta se poljubljat.
Lusy me je potisnila naprej.Nejc je debelo pogledal in rekel "ni tako kot je videti" a da ni tako se revskila "a jo učiš prve pomoči al kaj".Videla sem da me je nejc požiral z očmi ni me bil vajen takšne saj je bil navajem mojih pulijev in vedno dolgih hlač.Lusy sem prišepnila "hočem domov!" .Lusy pa me je potegnila k sebi če je on do zdaj mučil tebe pa daj zdaj še ti njega.Kako to misliš?? sem jo vprašala.Lusy pa je rekla pripraviva ga do tega da mu bo žal da ti je to storil.Ja in kako boš to nardila.Js ne ti pa je rekla Lusy postala boš prava modna ikona lahko bi se rekla modna muhica haha se je zasmejala,hodila boš na zmenke in se vse skozi smejala.Vedela sem da to nisem jaz ampak hotela sem maščevanja pa še rabila sem spremembe da nisem večno bila mala grda piflarka.

Vsaj 2 nexta!
07. oktober 2012
Plis vsaj dva nexta pa nadaljujem nebo vam žau
07. oktober 2012
u84435
u84435
Next! Pa prosim ti tudi beri mojo zgodbico... Oprosti za oglaševanje! https://www.igre123.com/forum/tema/never-say-never-%28one-direction%29/42883/1
07. oktober 2012
http://www.igre123.com/forum/tema/my-life-in-lt-3/42974/1

UPAM DA BOSTE BRALI.
JE ZEL00000000000000 DOBRA!!!!!!!
07. oktober 2012
u90549
u90549
next
07. oktober 2012
u90549
u90549
prosim berite
http://www.igre123.com/forum/tema/amelia-mia-life/42798/
ne bo ti žal
07. oktober 2012
Nextam!

Bila je luštna sobica a učitelji so že kričali "čez 5 min gremo na plažo".Hitro sem oblekla svoje enodelne kopalke in se pognala kr vratom ustavia m je Lusy in rekla "ne ne ne toliko sexy kopalk sem ti podarila obleci eno iz med njih tudi sama je nosila zelo lepe kopalke.
Moje kopalke

Lusy v kopalkah

Ko sva prišli na plažo je najprej k meni stopil Neyc in me prosil odpuščanja a ko se mi je začel približevati sem mu na daleč z roko pokazala stop komaj sem to storila saj se bila močno zaljubljena v nejca.Ampak sm se zadržala.Na daleč sem zaglesala mladega fanta bil je popoun vse je imel na pravem mestu.Stopila sem k nejmu in ga vprašala " si se mogočle izgubil".Rekel je pravzaprav ja ali veš kje je dom kolonije "ja seveda,te pospremim?" rekel je " prosim bilo bi krasno" Na poti sva se pogovarjala
jaz:Kako ti je ime ??
Sašo:Am ime mi je Sasho ampak vsi mi kličejo Sašo
jaz:lepo ime aam a veš da ni zdravo da je steroide
Sašo:Hahah kdo je rekel da jih jem mišoce so naravne si opazila kaj
jaz:Am ja sm
Sašo:Lej danes je petek imamo prvi prosti večer bi šla z mano ven?
v pogovor se vplete nastja ki sliši vse (najlepša punca na šoli)
Nastja:Jaz grem takoj s tabo ven arr arr
Sašoprosti ne želim iti s tabo vprašal sem Lolo
jaz:ja mene je vprašal nastja ja Sšo seveda grem s tabo
Nadjalačala mi boš lola
Za nadaljevanje vsaj 1 next
07. oktober 2012
u84435
u84435
Next!!!!!!
07. oktober 2012
u99383
u99383
next!
07. oktober 2012
u90549
u90549
next
07. oktober 2012
Nextam
--------------------------------------------------------------------------------------------
Receptor je Sašu pokazal sobo jz pa sem stopila v svojo.Čez nekaj trenutkov je prišla Lusy
Po sobi so letel vse moje obleke jaz pa sem bila še vedno v kopalkah
Lusy: A naju je kdo oropal ali kaj hahah
jaz: Ne hecaj se zmenek imam
Lusy:U kdo pa
Jaz: ma nek Sašo veš tisi zagorev moški mišice?
Lusy: uuu mamljivo in ti greš vn z njim
Jaz: Ja ven greva vsako minuto bo tukaj
Lusy: dobro najdiva obleko zate hitro
No in potrkal je oblekla sem se v kavbojsko oblekico in gremo.Dovgo sva hodila po ulicah nato pa sva se ustavila
On-No nič mi še nis povedala o sebi
jaz-Kaj ti pa naj povem
on-no mislu sm da neboš hotla it z mano vn
jaz-aam šla sm pač nihče me ne ovira!
on-sam ne bit jezna poznam nejca in njegove
jaz-kak...od kj....zaka...
on-počasi počasi nisem njihov prjatu
jaz-ahaa od kot jih poznaš
on-te spake so me hotele pretepst nejc je izvedu da te peljem vn
jaz-a tako da je so te močno poškodovali
on-hahahah oni mene oni so malo poškodovani zaradi mene
jaz-hahaha
on-te lahko primem za roko??

Ko sva se prijela za roke me je bilo malo sram ampak bilo je prekrasno.

Bilo je konec ceste razprostil se je travnik rumenih rož povabil me je malo sem se prestrašla in sem kar obstala pomislila sem nato da hoče spati z mano
on: pa nebom te posiliv no hahah
jaz:vem!
on:te moti če si slečem majico vroče mi je
jaz: seveda ni problema ti kr (jooj upam da nebom zardela tip je rees sexy)
Ležala sva na travniku in gledala nebo držala sva se za roke.Dvignil se je in me začel občudovati z roko me je rahlo dvignil in me poljubil na lice.Rahlo sem se nasmehnila

08. oktober 2012
u99383
u99383
nexttttttttt!
08. oktober 2012
u90549
u90549
next
08. oktober 2012
u84435
u84435
Next!
08. oktober 2012
Nextam
------------------------------------------------------------------------------------
obrnila sm se k njemu in ga poljubila dovgo sva se poljubljala nekaj me je kot magnet držalo pri njemu nisem se mogla ločiti.Poljubljala objemala sva se dogler se ni stemnilo.

Vstala sem in mu rekla "oprosti ne bi smela".Vstala sem nisem vedela kam grem.Bila je trdna tema.Zašla sem v mesto in začelo je deževati.Nisem vedela kam usedla sem se na klopco in začela jokati zakaj sem pustila tam Saša.Ugotovila sem da sem zaljubljena vanj imela sem čuden občutek prej sem skos ljubila Nejca tako zelo dolgo.

Jokala sem in naenkrat zagledala senco bil je Sašo tako sem se razveselila da sem mu skočila v objem in ga poljubila.In mu rekla lubim te Saš on pa meni jaz pa tebe še bolj.
https://1.bp.blogspot.com/-gFE9VkpzKws/TfBCQFdM5SI/AAAAAAAAGeg/haty9E_uLTc/s1600/kissing-in-the-rain%2B%25252817%252529.jpg
No zdaj pa moraš iz teh mokrih obleek greva.Dolgo sva hodila po mestu.Ja sem zelo nerodna in seveda sem padla poškodovala sem si gleženj.Poskusila sem hoditi a preveč je bolelo kar naenkrat me je v naročje vzel Sašo in me nesel bilo je tako lepo .Ko sva prišla do doma je bila ura že polnoč nisva hotela buditi Lusy.Najin pogovor.
on-amm lahko spiš pri meni moj stanovalec miha spi pri Nastji
jaz-ah saj ni treba
on-no lahko bi mi zaupala nič ti nebom naredil
jaz-no prav!
Dal mi je svojo srajco in ulegla sem se na posteljo od Miha
Hitro sem zaspala saj me je Sašo cel čas božal kar je bilo zelo lepo prav uživala sem.
Zbudila sem se z njegovim poljubom.Pribljižno tako:

Hej princeska na zajtrk bo treba je rekel.Ja samo malo.Po telefonu sem poklicala Lusy.
Lusy-halo ja prosim
jaz-hej am ....rabim uslogo
Lusy-kje si bila vso noč a si zdrava in živa
jaz-ja sem pri Sašu sem prespala
Lusy-ooo ti si pa hitra!
jaz-pa nisva spala skupaj no (slišala sem Saša kako se je zarežal)
Lusy-ja kaj rabiš
Jaz-no lej učeri naju je dobu dež in domov sva prišla šele ob pol noči nisem te hotela buditi zato sem spala pri njemu.Mi lahko prosim prineseš nekaj za oblečt prosim da lahko grem na zajtrk
Lusy-Ja takoj dobiš
Prinesla mi je obleko in s sašom sva odšla iz sobe ko so naju zagledali skupaj so začeli žvižgati in ploskati.Le nejc je vrgel po tleh krožnik in odšel.Nazajtrkovala sva se nato pa sem odšla v svojo sobo obleč kopalke saj smo odšli na plažo.Tam je bilo kasno cel dopoldan sva bila skupaj midva in še Lusy ljubček ali nekaj podobnega
jaz in sašo

-----------------------------------------------------------------------------------------
nadaljevanje Next??
09. oktober 2012
u90549
u90549
next
09. oktober 2012
u99383
u99383
nekšššššt!
09. oktober 2012
next!
09. oktober 2012
nextam ob 20.00
09. oktober 2012
sori ni mi ratalo dobite ju3 reees
09. oktober 2012
Neeeeeeeeeext!
10. oktober 2012
Nextam
--------------------------------------------
To je bil moj naajsrečnejši dan ljubila sem Saša tako močno da se nisem hotela ločiti od njega.Vsak dan sva počela vse skupaj dnevi so minevali in kolonija tudi tega se sploh nisva zavedala.On in njegovi prijatelji so odšli v mesto poljubil me je kot bi bilo zadnjič tako močno s veliko strastjo.Ko pridem nazaj greva nekam kjer boš zelo uživala.
Lusy me je povabila v šoping bilo krasno kupili sva zelo veliko stvari.Vrnile sva se malo pred Sašom
Jaz:Lusy veš kmalu bomo morali domov in midva s Sašom boma morala iti narazen
Lusy:Nehaj paničarit se bosa že česa domislila
Hej lepotička,sem zaslišala Saša."veš najel sem avto nekam greva".Usedla sm se v avto nato pa sredi velike džungle istopila zavezal mi je oči.Hodila sva in hodila nato mi je odvezal oči.Videla sem vileko blatno jezero."in kaj bova tu" sem rekla.Bil je tiho in se približav jezeru roko je pomočil v blato in jo vrgel vame začela sva se smejati.Obmetavala sva se z blatom nato pa se začela poljubljati.

Nato sva odšla do morja da sva se malo oprala ker sva bila zelo zelo blatna.Ulegla sva se na zapuščeni oddaljeni obali in gledala zvezde.Pogledala sva se in poljubil mi je čelo.

Začel me je poljubljati in ljubila sva se.To je bilo nekaj najlepšega v mojem življenju seveda bilo je prvič.
Takrat nisem pomislila da bi šlo kaj narobe,na nič nisem mislila ne na Neyca ne na Lusy brigalo me je za cel svet.

Ljubila sva se
poljubljala in vedela sem in čutila da me ljubi.Bila sem najsrečnejša na svetu.
Bilo je prekrasno nato sva se odšla kopat nato pa v majhno leseno kolibo kjer sva prespala.Oblekla sem se v svoja mokra oblačila in mu rekla
jaz-lej ju3 je prvi bus ua dumov
on-ja vem
jaz-ja no nebova se več videla
on-pridi z mano v nemčijo z mano bi živela
jaz-ne nemorem kar zapustit vsega najprej moram zaključiti srednjo šolo
on-lej obiskaal te bom,drugač pa lej ju3 je en bus pa še čez 1 teden je en bus boš šla z ta drugim a ok
jaz-Krasno piki moj
on-o ljubica
jaz-ej vrniti se morava
on-pa prespiva tu
jaz-am lahko
----------------------------
Next meybe ?
10. oktober 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg