Forum
u58477
u58477
Konec počitnic. Spet se je začela šola. Dolgočasno sedenje v klopi in poslušanje dolgočasnih učiteljev. No vsaka stvar ima dve plati. Spet bom videla Liz in Lucka. Joj, saj sploh ne veste, kdo sem.
Ime mi je Megan King in stara sem 16 let. Imam rjave lase in rjave oči. Rada pojem in poslušam glasbo. Živim v Liverpoolu. Imam fanta Lucka in najboljšo prijateljico z imenom Liz. Prepričana sem, da živim popolno življenje.

To je Liz. Vedno je polna energije in rada poje z mano v duetu. S svojimi svetlimi lasmi in temnimi očmi vedno izgleda fantastično.
[img]http://www.polyvore.com/cgi/img-thing?.out=jpg&size=l&tid=58468892[/img]

In ja. To je Luck. Prepričana sem, da bolj popolnega fanta ne bi mogla dobiti in vedno se sprašujem, kaj vidi v meni. Ima rjave lase in rjave oči. Popoln je.

Imam tudi mlajšega brata in starejšo sestro. Skupaj smo srečna družina.

To je to zaenkrat. Rabim 4 nexte.

Boš brala.?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

25. oktober 2012
Next!
25. oktober 2012
kaj ti ni jasn da greš za luckovo sliko dat bibra? o:
next!
25. oktober 2012
Neext
25. oktober 2012
u58477
u58477
TinaStyles<3
Dala sem jo zarad enga razloga: ker ga bo kruto zapustila. kruto, kruto, kruuto.
Ups, mal preveč sm povedala.
Še en next .
25. oktober 2012
Neeext
25. oktober 2012
u58477
u58477
No pa ko ste ravno vi...
Slonim pred šolo in čakam Liz. Kaj ona lahko enkrat pride malo prej kot dve minuti pred zvonenjem.? Mislim, da ne. Še tri minute.... in tamle je.
''Liiiiz. Pa kje si ti.? Grema se usedit, Luck gotovo že čaka.''
'' Jutro, Meg. Ja ti pa ta tvoj Luck. Vredi, grema.''
Pri dan v prvem letniku pedagoške gimnazije. V klopi je vsaj že dvajset ljudi. Z Liz se usedeva v čisto zadnjo klop.
''Dobro jutro učenci. Pozdravljeni na pedagoški gimnaziji Glasgow....''
Ja itak. Vedno isto. Pozdravljeni na naši šoli....Adaaj. To znam že jaz zdrdrati. Z Liz kot ponavadi rišema po klopi.

Zvooonec. To.! Z Liz se odvlečeva po hodniku do učilnice za Slovenščino. Jeeej.! Super.! Ja itak. Bedno. Na koncu hodniku zagledam Lucka. Stečem mu v objem.
''Luckie.! Zakaj me nisi poklical, ko si šel v šolo.?''
'' Meggi, oprosti. Pozabil sem. Se dobiva danes ob štirih.? Te pridem iskat?''
''Okj. Pridi.''
Zazvoni za konec odmora. Z Liz odhitiva v učilnico....
25. oktober 2012
next
25. oktober 2012
next
25. oktober 2012
Next!!!
25. oktober 2012
next
25. oktober 2012
Next
25. oktober 2012
neeeext!
26. oktober 2012
neeeeeeeeeeeeeext
27. oktober 2012
next!
27. oktober 2012
u58477
u58477
Uau........hvala za tolk nextov :*

Z Liz odhitiva v učilnico. Kje sediva.?? Ja zadaj ne. V prvi dve klopi se usede pet fantov. Hey people, who's that.?
'' Hej, Liz, kdo so to.?''
'' Pojma nimam. Ej, Meg, a ni oni hud.?''
Fant z rjavimi skodranimi lasmi se obrne nazaj. Woow. Ej, a vi to resno.? Ker hud človek..

Ampak poglavitno me je še čakalo. Ustopi učiteljica.
''UČENCI. Dober dan. V razredu imamo pet novih fantov. To so Zayn Malik, Harry Styles, Niall Horan, Liam Payne in Louis Tomilson. Zayn, Harry, Liam in Louis so si šolo že ogledali med počitnicami, Niall pa je bil pri bratrancu na Irskem in je prišel šele včeraj, zato rabim prostovoljko, ki bi mu razkazala šolo..........no.?.......se nihče ne javi.?.........Vredu. Megan King, ti boš ta srečnica. ''
A ne no. Pa ravno jst.? Ne no, pa ne temu čudaku...... Ampak kaj morem.?
''Da, gospa McHope.''
Z Niallom odidema iz učilnice.
''No poglej to je učilnica...........'' začela sem mu razlagati. Čisto na kratko. ampak me je prekinil.
''Hej Megan, udihni. Čisto rdeča postajaš. Lahko razlagaš bolj počasi, ubistvu ti sploh ni treba, ker mi je Harry že danes zjutraj use povedal. Greva sedet na klopco v park.?''
WTF.? in zato sem se jaz trudla tu, ker on že vse ve.? Ampak njegove oči........... Ne morem se mu upreti.
''Okej, pojdiva.''

Ošla sva v park.??
________________________________________________________________________________
Vam je zgodba všeč.?'
Next.??
27. oktober 2012
itq d nam je ) Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!obvezno )
27. oktober 2012
ja itak!!!

neeeeext!!!
27. oktober 2012
neeeext! pr nm kr sneži *_*
28. oktober 2012
u58477
u58477
V parku sva se usedla na klopco. Takoj se je razvnel pogovor.
N-Niall; J-Jst

N: In kako se ti zdi na gimnaziji.?
J: Nevem. Prvi dan je, zato še nisem uspela kaj dosti videti. Pa tebi, kako se ti zdi.?
N: Super. Stara šola j bila dobesedno stara. Mislim, v klopi še zate nebi bilo prostora, pa se poglej ,kako si suha.
J: Jaz, pa suha.? Neumnost. Preidiva na boljšo temo.
N: Kakšno.?
J: Si že imel kakšno dekle.?
Ob vprašanju je zardel.
N: Ne. Ampak ko sva že pri tem. Tvoja prijateljica mi je všeč. Misliš, da bi lahko naredil kaj, da bi bil tudi jaz njej.?
Počutila sem se, kot bi mi zapičil nož direktno v srce. Ona. Mu. Je. Všeč.? A odreagirala sem povsem normalno.
J: Nevem, mogoče. Lahko ti pomagam.
N: Hvala, Megan. Super si. Res se lahko zanesem nate.
Objel me je in odšel v razred. Naslednjo uro smo imeli prosto. Stekla sem na WC in začela jokati.

Kako sem lahko mislila, da sem mu všeč.? Del mojega srca ga je zasovražil. Majcen del. Velik del pa ga je še vedno ljubil. Ko je odzvonilo sem šla nazaj v razred in se usedla poleg Liz. In takrat sem se spomnila. Luck.! Nanj sem čisto pozabila. Ura je v hipu minila in ker je bilo konec pouka sem stekla proti Luckovi hiši in pozvonila. Odprl je.
''Srček. Jaz pa sem ravno razmišljal, kako lepo bi bilo, če bi bila tu. Pridi.''
Nasmehnila sem se mu in šla za njim v sobo. Vsedla sva se in se nekaj časa poljubljala. Odlično se poljublja, priznam. Njegove kombinacije dolgih in kratkih poljubov me vedno prevzamejo. Še njegove oči.... Začel mi je dvigovati majico in me poljubljati po trebuhu....

next!!!
a pridejo deli na lastno odgovornost??? )))
29. oktober 2012
u58477
u58477
na lastno odgovornost.??
Kako to misliš
29. oktober 2012
neeeext!!!
29. oktober 2012
next
01. november 2012
u58477
u58477
''Luck, nehaj.'' sem ga prekinila. Vem, kam vodi poljubljanje po trebuhu.
''Kaj je.? Ti ni všeč.?'' me je začudeno vprašal.
''Ja, všeč mi je, ampak nisem še pripravljena na tisto. Kaj praviš, da bi se šla rolat.?''
''Jaaaa. Greva.'' je navdušeno odvrnil. Obula sva rolarje in se odpravila do Anglikanske katedrale. Za njo je bil park in v parku makadamska pot. Ker se nisem mogla ustaviti, sem padla.
''Meg, si vredu.??'' je takoj zaskrbelo Lucka.
''Ja.'' sem se mu zlagala.
''Res.?''
''Ne. Koleno me boli.'' videla sem, da ve, da me nekaj boli, zato nisem skrivala. Dvignil me je v naročje in me hotel odnesti domov.
''Nee. Luck spusti me. Sama bom hodila.''
''o, ne. Neboš.'' je rekel in se zasmejal. Poljubil me je, nato pa sva odšla proti njegovemu domu.

Ko sem prispela pred našo hišo, me je na predpražniku čakalo pismo. Nisem vedela čigavo je, ampak sem takoj stekla noter in ga odprla........

________________________________________________________________________________Kakšna se vam zdi zgodbica.?
Nexam.?
01. november 2012
next!!!!
01. november 2012
next
02. november 2012
u90900
u90900
next
02. november 2012
next !! ful dobro pišeš
02. november 2012