Forum
Tukaj bom pisala eno zgodbo brez messletersev. Upam, da bo vam všeč...
______________________________________________________________________________________

"Kelsey!" je zakričala učiteljica Lauren za angleščino.
"Prosim učiteljica Simpson"? sem vljudno vprašala, čeprav sem vedla, da ta njen krik pomeni, da bom vprašana.
"Na vrsti si za spraševanje, prosim stopi naprej" je dejala učiteljica. V glavi se mi je zmedlelo nisem vedla da bom vprašana, zato se tudi nisem nič učila... Šla sem naprej z zvezkom.
" Torej Kelsey, si se kaj učila? Imaš vse naloge v delovnem zvezku?"
" No ja , ne kaj preveč"
" No pa začniva..." Začela me je spraševati in res nisem nič vedela, na koncu sem študirala še samo kaj bo rekla mama, če dobim slabo oceno.
"No Kelsey kot vidim, ne znaš kaj preveč snovi, tvoj delovni zvezek je kot ponavadi prazen zato dobiš -2. Na govorilno uro bom poslala mamo, saj si zadnje čase nemogoča v razredu, in to se ne sme več ponavljati." je zakričala in ure je bilo konec, to je bila zadnja ura ta dan in komaj sem čakala, da grem domov.

No naj se vam predstavim, to sem jaz Kelsey McKey:

Hodim v prvi letnik. Zadnje čase se ne učim tolko in ne opravljam domačih nalog. V osnovni šoli sem bila odličnjakinja, tukaj pa sem se sprevrgla v nočno moro. To je bila moja prva dvojka. No moja grda navada je,da se včasih govorim sama s sabo in se tudi predstavljm različne stvari....

Ko sem šla domov me je blo grozno strah to povedati moji mami.
Stopila sem skozi vrata. Mama me ja čakala v dnevni sobi. " o Kelsey si že doma?"
"Ja, mami" sem rekla žalostno. "Je kaj narobe?" me je vprašala. " Ah ne, pozabi!"
"No pojdi za mizo, pripraivla sem ti palačinke". "O hvala mami" sem dejala. Nisem mela glih nekaj teka, ampak sem šla jest,da ne bi razočarala mami.

"In kako je bilo v šoli?" me je spet začela spraševati mami. " Vredu, nič posebnega... noo... mogoče"
"Kaj je Kelsey?" je rilnia v mene. " Mogoččeee edino angleščina.... bila sem vprašana...!"
"Ojoj, res? Saj si se učila ne? Saj si dobila štiri ali pet ne?"
"Ne, dobila sem -2 groza ne? In morala boš v šolo k učiteljici Lauren Simpson na razgovor.." grozo mi je blo to povedati. " Res? Grozno Kelsey, grozna novica, kako si lahko tako popustila?"
_____________________________________________________________________________________

Kako se vam zdi?
Next? Next?
18. januar 2014
u162202
u162202
Neekšt :$
18. januar 2014
u28319
u28319
Neeeeeeeeext:3
18. januar 2014
u150010
u150010
Mhm,..next
18. januar 2014
neext
18. januar 2014
nnextt
18. januar 2014
u150635
u150635
next
18. januar 2014
u162021
u162021
next
18. januar 2014
fajn zgodba, nexxt
18. januar 2014
"Res Kelsey? Grozno! Kako si lahko tako popustila!" se je drla mami name. Nisem vedla kaj naj a se naj zderem nazaj na mamo al kaj. Zaloptunila sem vrata dnevne sobe in stekla gor v sobo. Tam sem na postelji ves čas jokala. Potem sem šla nazaj v dnevno sobo se pogvorit z mamo. Videt je blo, da je že čist popustila.
"O, si le prišla nazaj". " Jap, kaj naj nardim mami?"
Nekaj cajta je blo vse tiho potem pa je mami rekla :
"Nič, oceno boš jutr popravla, jaz bom se pa na govorilnih zmenla z učitlco, ampak Kelsey zelo si popustila v šoli, prej si bla odlična kaj pa je zdej to? Mogla se boš začeti učiti!"
Z mamo sva ble sami doma. Mama mi je rekla, da se morem učiti. Šla sem se učit geografijo, ker sem po vsej možnosti jutri vprašana. Učila sem se dve uri. Potem sva z mamo zaspale.
Spala sem dobro, dokler me ni sestra ob pol treh zbudila, ker je prišla iz žurke.
Moji sestri je ime Sarah in hodi v tretji letnik ona je odličnjakinja že od samega začetka osnovne šole.
To je ona:

________________________________________________________________________________
Sreda, jutro ob 8.20

"Kel!Kelsss! Kelseeeyyyy zbudi seee!" se je name drla sestra Sarah.
Očitno sem po dolgem učenju zaspala in sem si pozabla nardit budilko!
" Pa kaj je no saj je sobota?" Sem se obrnila stran od sestre ona pa še me ja dalje rukala po rami. "Kakšna sobota? A se ti blede? Sreda je in to sreda ob 8.20, pouk se ti je začel ped dvajsetimi minutami!"
Skočla sem iz postelje direkt v omaro iskat cunje in sem se kar oblačla.
" Pa ne... Danes prvo uro pišemo matematiko joj Grandesova me bo ubilaaa!"
živčno sem se začela mazat (make up). "Pa si najdi kak izgovor mi je predlagala sestra.
"Ja, rekla ji bom, da me je ponoči grozno bolel zob in sem zato mogla nujno k zobozdravniku." minlo je že 10 minut. Mogla bi it peš v šolo , ampak me je peljala sestra. v šoli sem si hitro obula copate. Moj razred me je čakal na hodniku.

V mojem razredu sedim zraven Bradya:

On je piflar! Stalno se samo uči! Za pogovarjat je vredu, dokler začne pametovat.

In Zakaj je moj razred gorozen?
Ker zraven Bradya sedi najpopularnejši fant na šoli Tomy:

Vedno zafrkava Bradya in polek njiju je res neznosno. Vse punce, razen jazso zaljubljene V Tomy-a. Tudi jaz sem bla in to full! Ampak sem ga kmalu prebolela, saj ful hitro menjava punce.

Moja simpatija je v B razredu.
u150010
u150010
neeext
19. januar 2014
u162779
u162779
next + kul super <3
19. januar 2014
u162804
u162804
Neext + res suuuuper< 333
20. januar 2014
u150635
u150635
neeext!
21. januar 2014
next
next
super pišeš neeeeeeeeeext
21. januar 2014
u163019
u163019
Next
21. januar 2014
Nex nova bralka a bo kmal
21. januar 2014
Vsem ful hwalaa za nexte :3
________________________________________________________________________________
4.next

Moj razred me je čakal na hodniku. Potem so mo zasuli z sto vpršanji zakaj me ni blo, kaj sem delala pa tko. Seveda sem vsem rekla,da sem bla pri zobozdavniku in na srečo sem bla kar prepričljiva in so mi verjeli. Potem smo šli skupi gor v geografijo.
Na poti pa 3 stopnicah sem srečala Mio. Objele sva se, potem pa mi je začela razlagat, da mamo pri geografiji novega učitla in da je ta pripravnik ni mi pa povedlaa zakaj. Seveda ji jaz nisem verjela.
Prišli smo v geografijo, tam je stal neki mladi fant. Niti prav ga nisem opazla in niti mislila si nisem,da bo to naš nov učitel. Pol smo se vsi posedli in čakali. Nobenemu se ni sanjalo,da je ta fant naš novi učitelj.
Potem je začel:
"Pozdravljeni. Vi ste prvi letnik ne?" Vsi smo ga začeli čudno gledat, in mu kimat. On pa dalje:
"Ker se je vaš prejšnji učitelj ponesrečil bom zdej jaz vaš nadomestni učitelj, dokler se star ne vrne. Naj se vam predstavim. Ime mi je Mark. Pred enim letom sem končal šolo, torej 4 letnik in zdaj vas učim. Upam,da vam bom všeč!"
Takoj sem videla, sa je prijazen. Naenkrat pa se je zgodilo nekaj čudnega. Gledala sem ga in on je gledal mene. To je bilo prvič v mojem življenju. ZLJUBILA SEM SE! In to v novega učitelja geografije. Grozno, ampak zanimivo. On je še nekaj časa gledal vame jaz pa sem začela odpirati zveske, da bi umaknila pozornost.
To je bil Mark:

Postal mi je res ušeč. Pa še spraševal ni. Na žalost je ura geografije minila zelo hitro in mogli smo iti. Na srečo je bila to tudi zadnja ura. Z Mio sva se zmenli, da se dobiva pri omaricah in greva skupej domov.
Mia me je že čakala pri omaricah. Na hitro sva se oblekle in že sva šibale domov. Ćeprav nisva ravno šbale, ker sem mogla Mii vse razložiti po poti.
" Hej Mia, nekaj ti morem povedat" sem ji rekla
" Ja in kaj osupljivega se je zdej zgodilo na tak čisto normalen dan"
"OMG! Ne boš verjela!"
"Povej že!"
"Zaljubila sem se in to prvič... veš v koga? V Marka, anšega učitelja geografije OMG!"
" Joj Klesey si ti resna? Zaljubit si se šla v učitla geografije? RES?" Nevem, če se bo to dobro izteklo Kelsey!
"Kakor bo bo no zdaj pa čaw, se vidima popoldne na igirišču".

Šla sem proti mojemu domu. Študirala sem samo na Marka, enostavno se nisem mogla zbrati. Potem sem se šla domov učit. in delat naloge. In potem sem se spomnila,da je sploh nismo meli, ker so nam odpadle kar tri ure, kar je nekaj neverjetnega pa še to sem eno prešpricala, ena pa je bila itak carska. Prijavila sem se na facebook in videla novo sporočilo od ...
21. januar 2014
nexxxxt!!
21. januar 2014
u150010
u150010
Od marka?
ok je...
neext
21. januar 2014
u28319
u28319
Neeeeeeeeext:3
21. januar 2014
super neeext
22. januar 2014
u150635
u150635
next
22. januar 2014
Next
22. januar 2014
next
23. januar 2014
Prijavila sem se na facebook in videla novo sporočilo od Marka! Nisem mogla verjet! On mi je pisal! Upam,da je kaj pametnega no šla sem ga prebrala.
Pisalo je:
Hej! Saj si ti Kelsey ne? Si bila danes pri uri geografije?
Imela sem srečo saj je bil gor na fb.
Takoj sva se začela pogovarjati preko chata.
J- Jaz M-Mark
J- Heeej! Amm... ja danes sem bla pri uri geografije in ja sem prvi letnik. Zakaj?
M- Ahh nič, pozabi.
Potem sem mu jaz nehala pisati. Šla sem v setrino sobo. Planila sem notri in nič presenetljivega spet se je učila.
"Pa zakaj vedno vdiraš ravno ko se učim???" je zakričala na mene.
" Joj sam po nasvet sem prišla. No sej veš da mamo novega učitla geofgrafije..."Sploh nism mogla končat pa me je že prekinila:
"Ja in ti skušaš ga prepričat da t napiše 5 v redovalnico al kaj?"
"Ne sam joj a je tebi ušeč?"
"No ja sej ni tko slab ampak jaz ga ne bi imela za fanta pa upam,da ti zdaj nisem to povedlaa nasvet ker če te je to zanimalo bo res groza."
"No pravzaprav nekaj takega"
Odšla sem iz sobe,da se je lahko v miru učila. Nisem vedla kaj bi delala zato semšla na kratek sprehod ob jezeru. Sprehajala sem se in srečala sem veliko ljudi med njimi tudi Mio, ki je tekala ampak na žalost ni imela časa zame, ker je mogla domov. VSedla sem se na klopco in razmišljala. Razmišljala sem o tem, da bi skoraj mogla imeti prvega fanta. Ampak jaz še nikoli nisem videla človeka, fanta ki bi bil v mene. Mark bi bil res dober fant zame, čeprav je malo starejši.

Sedela sem na klopci nato pa naenkrat se zraven mene usede....
23. januar 2014
u150010
u150010
Neeext
ok je...
am...Mark?
23. januar 2014
Nxt
Najojsa zgodba
Mark mogoce?
23. januar 2014
u150635