Forum
u171627
u171627
♡NEXT 1♡
MOJE IME KELLIE. ZA FRENDE KELLY. STARA SEM 14. IMAM NAJ NAJ BFF KALISO. KALISA JE ZELO LEPA. AMPAK NE LEPŠA OD MENE. KALISA IMA ŽE BF DEMI JAZ PA IMAM SAMO FRENDICO LILLY. LILLY JE PRAV TAKO LEPA A NOBENA NI LEPŠA OD MENE. NAJ OMENIM DA STA DEMI IN LILLY SESTRI, A NISTA DVOJČICI. DANES ŠE V ŠOLI SLIKAMO. BRŽ SEM IZBRALA PREPROSTO MAJČKO S PEACOM IN NAJKRAJŠE HLAČE, DA BOM LEPA KOT KRALJIČNA.

V ŠOLI SEM VIDELA DEMI, KI IMA OMARICO POLEG MENE KI JE KLEPETALA Z KALISO. VERJETNO ME KALISA ČAKA PA VMES KLEPETA Z DEMI. A KO ME JE KALISA VIDELA JE ODŠLA DO SVOJE OMARICE.
"OJLA DEMI." SEM POZDRAVILA OMARIČNO SOSEDO. Z DVIGNJENO OBRVIJO ME JE POGLEDALA IN REKLA: "O KELLY. NEKDO SE JE PA ZRIHTAL." DEMI NA MARAM PREVEČ, A MORAM PRIZNATI DA JE BILA KRASNA. PRAVZAPRAV JE IMELA TOLE OBLEKO:

KALISA JE BILA OBLEČENA ISTO! ŽAL MI JE BILO DA MI NISTA POVEDALI. ŠLA SEM DO LILLY. ONA JE BILA LEPŠA OD VSEH NAS SKUPAJ.

PO SLIKANJU SEM MED SLOVO DALA KALISI LISTEK:
тαℓє ριѕανα- кєℓℓу
тαle pιѕαvα- ĸαlιѕα
нєєєєєנ αмм... кαℓιѕα, zαкαנ ѕє νєč ηє ∂яυžιš z мαησ? ησ мιѕℓιм ѕι νєč ѕ ∂ємι? ρσz∂яανčєк, кєℓℓу
ɴe zdej ĸelly. veš dα мι ѕlovα ɴιĸolι ɴι šlα. pol.
POČAKALA SEM NA MATEMATIKO, KI JI GRE, ZATO NE BO IZGOVOROV.
кαℓιѕα?
ĸelly ĸαj ѕι šlα ɴα ғejѕ ɢrdo o мeɴ pιѕαт? тo je rαzloɢ :/ deвιlĸα
ѕαנ ηιѕєм! ρσgℓєנ ηα čαѕσνηιcσ, ∂α ηιѕєм!
KELLY MI JE PODALA SVOJ MOBI Z DOKAZOM. S POTNIMI ROKAMI GA JE PRIJELA NAZAJ.
ν∂яℓι ѕσ мι, кαℓιѕα! νєš, ∂α ηє вι! αмραк тι νєš мσנє gєѕℓσ!
тυdι jαz ɴe вι вrez rαzloɢα тvojɢα ɢeѕlα oĸol тroвlα. o ѕeв pα ɴe вι ɢrdo pιѕαlα. o lιlly вι jαz,če вι тι vdrlα.
ƒяιєη∂ѕ?
oĸ. αм... deмι še ve тvoj ɢeѕυ. ѕe вoм poмeɴlα z ɴjo.
DEMI! HOTELA SEM SE RAZJEZITI, AMPAK ČE NE BI DEMI STORILA TEGA, NE BI O TEM NITI KALISA VEDELA IN ZDAJ SE BOSTA MAYBE SKREGALE! YES!
SLIKE:
KELLY:

KALISA:

NEXT?
10. maj 2014
NEXT
11. maj 2014
u171627
u171627
ODLOČILA SEM SE VSE TO NAPISAT V DNEVNIK.
∂яαgι ∂ηєνηιк! νєš ∂α נє кαℓιѕα вєѕт вƒƒ єνєя αмραк ραč ∂ємι zαυρα мαℓ ρяєνєč. мιѕℓιм, ι яєαℓℓу нαтє ∂ємι. čєρяαν נє ℓιℓℓуנιηα ѕєѕтяα. тυ∂ι ℓιℓℓу נσ ηє мαяα ρяєνєč. ν gℓανηєм ℓιℓℓу ιη ∂ємι ѕтα ѕєѕтяι נυѕт ƒσя ƒυη. ѕє мι z∂ι. zαяα∂ ∂ємι вσм zαѕσνяαžℓα šє ℓιℓℓу! ησ σкєנ мσяєм ηєнαт z кαℓ gяєνα ηα вαzєη.
PO BAZENU SEM SE PRIJAVILA NA IGRE 123 IN SI DOPISOVALA Z DEMI, LILLY IN KALISO.
ρяιѕσтηι (3)
ℓιℓℓу 1
∂ємι (:
KαℓιѕαS

ℓιℓℓу 1: Olá. Kaj dogaja?
кєℓℓукα: Nč posebnega. Ti?
∂ємι (: O moja sestrca pa Kelly sta gor. O naključje!
кєℓℓукα: Kje pa je Kalisa?
KαℓιѕαS: Tle. Razčistimo to zdej ko smo vse. Lilly ti isto. Ok. Amm.... Demi, si ti vdrla Kelly na facebook in šla na časovnico pista grde stvari o meni?
∂ємι (: Ne. Pa itak če bi vdrla bi raj pisala grde stvari o Lilly ko o teb. Sorry Lilly.
ČUDNO. PONAVADI BI DEMI VKLOPLA CAPS LOCK DA BI ZANIKALA RESNICO. WEIRD.
ℓιℓℓу 1: Budalca mala x'D
ℓιℓℓу 1 left the chat
KαℓιѕαS: Ok. Amm bye.
KαℓιѕαS left the chat
∂ємι (: ja vdrla sem ti, Kelly zdej lohk povem ko je K šla. Sam ne bo ti ratal budala.
∂ємι (: left the chat
кєℓℓукα pictured the chat and send it to ℓιℓℓу 1 and KαℓιѕαS
BOMO VIDLI KDO BO ZMAGAL!
кєℓℓукα left the chat
11. maj 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg