Forum
napisala bom zgodbico o eni punci ku je dobila kužka in kak se je zapletala u težave pa tak..
osebe bom še poiskala

a nei nadaljujem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

15. avgust 2010
piššii
15. avgust 2010
aiia ups to ie kellyina bFF
15. avgust 2010
http://browse.deviantart.com/photography/nature/?qh=§ion=&q=king+charles+spaniel+cavalier#/d1vq56c
Lolla psička k jo bo dobla
15. avgust 2010
am..
zgodbica je izmišljena
ko sem se tisto jutro zbudila je bila ura pol devet. hitro sem vstala in se obleka. stekla po stopnicah in na mizi videla listek..
na njem je pisalo: šla sem v trgovino, pridem kmalu. tvoja mami
15. avgust 2010
comments?
15. avgust 2010
Pliss?
16. avgust 2010
no bom mal več napisala
16. avgust 2010
pol pa nč
18. avgust 2010
u25512
u25512
N
NE
NEX
NEXT
NEXTI
NEXTII
NEXTI
NEXT
NEX
NE
N
18. avgust 2010
ok
19. avgust 2010
stekla sem v sobo in takoj poklicala mami.
M~mami
J~jaz

m~ dobro jutro
J~ heei
M~zakaj me kličeš?
J~ aia po kaj si šla v trgovino?
M~ ah sej veš kruh in to...
J~aiia no kdaj prideš?
M~ samo plačam še in pridem.
J~ ok čau
M~adijo
šla sem v sobo in se usedla za računalnik, šla sem na fb..
takoj me je dodala Lilly(moja BFF)
19. avgust 2010
next?
19. avgust 2010
u24232
u24232
aha
19. avgust 2010
naprej
20. avgust 2010
L~Lilly
J~jaz
L~ heei use naii naii
J~heei aiia točn dans mam b day, tnx..
L~ni blema , ei ka se bi lahk doble pr kavarni? sok pa to?
J~ oky doky!
L~ bo ob 3 ok?
j~ Ja itak
L~ zmenjen čau se vidmaa
J~ čau čau
naenkrat je pozvonilo na vratih..
bila je mami in v rokah je imela... PSIČKOOOOOOOO!!!!!!!! Tako sem bila vesela da sem se skoraj zjokala!!!
hvala mamiiii, sem rekla ona pa samo saj ni nič takega! Nič takega?!? saj to je psička pasme KING CHARLES SPANIEL CAVALIER!!! takoj sem se šla igrat na vrt z.. saj res! kaj pa ime? že vem! čez pet minut moram biti v kavarni saj pride Lilly skupaj bova izbrali ime... lahko pa jo vzamem seboj! odšla sem v hišo vzela sem povodec ki ga je mami prinesla seboj, povedala sem mami da grem in da bom vzela psičko samo. celo pot sem skakala psička pa veselo za mano...
kmalu sem prišla in lilly je bila že tam. ko sem prišla bližje se je zagnala proti meni, ampak ni odšla k meni ampak h psički... najprej me je vprašala kje sem jo dobila in povedala sem ji celo zgodbo, tudi to da morava izbrati ime za psičko. lilly ga je takoj vedela in jaz sem se strinjala z njo...
20. avgust 2010
u24232
u24232
nextt pa mojo preber Scary, scary scary
20. avgust 2010
bom tnx..
29. avgust 2010
Lolla mora biti je rekla lilly! seveda sem se strinjala. lilly je častila pijačo nato pa sva odšli na sprehod z lollo. ko sva prišli domov sem odšla do mame injo vprašala če lahko lilly prespi pri meni, odgovorila pa je le: če ji starši dovolijo...
hvala mami!!! zeloooo te imam rada!!! hitro sva odšli v sobo in se zabavali... kmalu pa je prišla mami in povedala ful kul noviiicooo!!!! to pa je bila...
Lolla lahko spi pri men v moji sobi, na postelji... zelo sem bila vesela in ka skakala od veselja. kmalu pa je prišel domou očka, tudi on je imel v roki paket... nisem mogla ugotoviti kaj je imel, ampak kmali sem izvedela, sej je bil zame. kar na tleh sem ga odprla in notri je bil... saj ne morem verjeti... APPLE iPhone!!! tega sem si že zelo dolgo želela. stekla sem k očku in mu skočila v objem, stokrat sem mu rekla hvala on pa samo: vedel sem da si ga že zelodolgo želiš zdaj pa si končala 9. razred in vsako leto si bila odlična...
... mogla si dobiti nagrado, po stopnicah pa se je privalila Lolla in vsi smo se zasmejali... tudi očka čeprav ne mara psov mu je bil ta prav všeč. najprej pa je vprašal kje smo ga dobili, saj tako lepega psa še ni videl. kmalu smo odšli spat... naslednji dan pa...
29. avgust 2010
nextam???
31. avgust 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg