That's my blog.
Do zdej sem mela spletno stran (; to je nawaden blog, ime ma tako, ker sm fan od kardashian sisters in mam tak tudi vse strani. Torej..

Heyyyyyyyyyyyyyy guys, i'm monika. My blog. Tukej je oziroma, tako, da jz pač opisujem my everyday, my thinking of everything & tako.
- ASK PEOPLE, ASK ME EVERYTHING YOU WANT (: prašajte - vse odgovorim. Prašajte o težavah, kej o men, ne dajem pa cifre, naslova ipd.
kontakt : keepwith.monika@gmail.com
21. november 2012
1. Zdravo folk. Sem monika. Prvi blog. Vse od začetka. Kaj o men? Rjave oke, rjavi lasi, to? ne, saj vem da ne. Sej mislem da bom hmal prešla na tak blog, ko snemaš. samo neo na igrah c: To je tak nerodno. Zopet začeti. Vse od začetka. Pa saj bi skopirala, samo nisem več 7.razred, 9. sen. Sem na začetku konca. Velikega konca osnovke. Osnovna šola. Kar naenkrat se bo končalo. Vse. Katjuša, Dominik, Nejc, Sabrina, vse najbolše prijatelje bom zapustila. Moje sanje od vedno? Študirat v London. Seveda je še kar nekaj poti do tja, ampak ostala bom v sloveniji. Najbrž turistična šola. Toda... Če bi spoznala vsaj eno 'Kardashianko'... To bi bila nebesa. Najbrž sem obsedena z njimi. Toda the way I am. Dominik mi itak vsako jutro reče, da sen nora, ko pridem v šolo, pa nevem zakaj. Trenutno poslušam Jason Derulo - In my head. Nora muska. Pa tud It girl. Nevem. Obsedena sem z njegovo musko. :3
tok o tem, zdej se bom pa osredočla na vprašanja, ki jih dobim na gmail.
21. november 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg