Forum
uglaunm še ena moja zgodbicaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. :* hoho. govorila bo o punci Madeleine, ki pleše ballet und hiphop in ji to mešanje zvrsti pošteno greni žiuljenje. :')

- njen najbolši prjatu Niall (pač sam tak je in tko se kliče ampk ni pr 1D) -

will you make my day and read? :3

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

12. april 2012
Iz studia sem prišla čisto prepotena. Nekdo me je od zadaj objel. „Niaaaall.” sem ga pozdravila. „Greva naprej na hiphop?” Prikimala sem in že sva hitela ulico in pol nižje, kjer so bili prostori ,Tha Host' hiphop društvo. Na stopnicah je sedelo nekaj starejših plesalcev in se smejalo na vsa usta. Z Niallom sva jih pozdravila in odhitela dalje. V dvorano sva prišla prva. Hitro sva se preoblekla in preobula. „Spet nove Osiriske?” je zavil z očmi proti meni. Užaljeno sem potisnila naprej spodnjo ustnico. „Nekateri se pač brigamo tudi za čevlje.” Zasmejal se je in pojedel zavitek čipsa, ki je v njegovih ustih izginil v eni minuti. Nejeverno sem ga gledala. „Še zdaj ne vem, kam spraviš hrano.” „Talent.” se mi je zasmejal. potem se je spravil na noge in začel vaditi koreografijo. Priznam, bil je obupno dober. „Piflar.” sem se mu zarežala. „Trlica.” mi je vrnil. Še jaz sem vstala in zaplesala. „Kaj praviš na to?” Odgovoril je z gibi. Tako sva kot vedno pred vajami battlala. V dvorano so naenkrat vdrle barbike. Tako pravim Ali, Onis in Dini. Ali se je obesila na Nialla. „Haj ljubček.” mu je pritisnila poljub na lice. Stisnilo me je pri srcu. Z Niallom sva bila samo prijatelja, a vseeno mi nu bilo prijetno, ko sem ga videla z drugimi dekleti. „Oh, Maddy, ušeč so mi tvoji novi čevlji!” me je pohvalila Onis. Nasmehnila sem se ji v zahvalo. Počasi so začeli v dvorano vstopati tudi drugi plesalci. Kayleen, Simon, Marc, Aaron in Keith. Vodja skupine sem bila jaz. Ko so bili vsi urejeni, sem zaploskala. „Ogrejte se, jaz grem naštimat muziko.” „Kaj, tebi ni treba?” me je vprašal Keith. Odkimala sem, „Sem se že na baletu.” Poznavalsko so prikimali in se privoščljivo nasmihali.
------------
Nekštam? :3
12. april 2012
u169919
u169919
next
20. april 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg