Forum
Heei!
Sem nova & pisala bi eno zgodbico o eni punci, ki ma popolno življenje, ampak se ji obrne čist na glavo! Ime ji je Abby in je stara 16 let.

Upam pa da vas bo čim več bralo
21. januar 2013
Bom kr začela;
22. januar 2013
Heei*
Sem Abby in stara sem 16 let. vsi govorijo, da imam popolno življenje, vendar ni tako! Mami in oči sta že 3 leta ločena in zato smo s sestro Pio (12 let) in bratom Jackom že od ločitve en dan pri enemu, drugi dan pri drugemu.. ja moje življenje je iz finančne strani res super, saj dobim vse kar želim. oči je odvetnik in veliko zasluži, mama pa je fizioterapevtka in tudi nima slabe plače. Hodim v šolo v Ljubljani in tam me imajo res radi. Zaljubljena sem v najmanj priljubljenega na celi šoli. saj je lep vendar ga nihče ne spoštuje. Trenira nogomet in je največji piki ;* .............
22. januar 2013
ah.... nemorm naložit slike. -.-
22. januar 2013
wallpaperscraft.com/download/lana_del_rey_girl_glasses_heart_jewerly_10052[/img]
22. januar 2013
* kaki next *
<3
22. januar 2013
No ko preživim vikend in spet pride ponedeljek morem v šolo.. grem na avtobus in vedno gre z mano še moja soseda Adriana.. a danes je bolna.. ko pa pridem na bus ga zagledam... joojjj... kakšen cuker *.*
in grem čimbolj blizu njega sedet.. potem se zagledam skozi okno in kr naenkrat me nekej požgečka po hrbtu.. in se obrnem in kdo drug bi lahko bil kot pa ON... ooo ljubim gaaaaaaa!
25. januar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg