Forum
u143217
u143217
Ellof! Torej tuki je zgodbica za katero sma se z Ksenijo dogovorili da bova pisali. Priporočam da ne berete če ste mlajši od 12 let xĐ Če pa berete je to na lasno odgovornost. No bom kr začela kr poznam ene potrebnice ki se jim ne bo dalo tega brat xĐĐ
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Secrets.Lies.Druken nights.Money. What about Love?

1. Part
Crystal Jones

»Crystal daj že no!« se je že stotič zadrla Destiny in me verjetno že čakala zunaj najinega kombija. Zavila sem z očmi in si nanesla še malo maskare. Nase sem navlekla kratke kavbojke ki so bile raztrgane, pa tudi modro -skoraj prozorno- majčko do popka.
»Greš?« sem spet zaslišala klice od zunaj.
»Ja no!« sem se zadrla nazaj. Odprla sem vrata in se zavrtela.
»Kako zgledam?« sem vprašala.
»Bitchy style.« je zagodrnjala Destiny in zavila z očmi.
»Smo pa napeti. Greva zdaj!« sem rekla in kar peš sva se odpravili po osvetljenem New Yorku. Bila je noč, ravno pravi čas za hojo v klube in kopanje v njihovih bazenih.
»Glej tam je eden!« je zakričala Destiny. Na drugi strani ceste sem na osvetljeni tabli zagledala napis 'drunk night'.
»Let's go baby!« se je razvedrila Destiny in me že vlekla čez cesto. Prišli sva na drugo stran in pred vhodom sta stala dva varnostnika. Dess sem potisnila nekam v kot da je ne vidita sama pa sem se zatekla do njiju.
»Ah, uh, ah v naslednji ulici… J-je pretep! Prosim uh, naredite kaj!« sem se delala zadihano in na mojo srečo sta se res zmigala. Z roko sem nakazala da je varno in Destiny mi je sledila čez vrata.

Vstopili sva notri in vame je butnila neznosna vročina, vonj po potu in alkoholu. Oboževala sem to. Pogled mi je segal do plesišča in do pultov na katerih so stali kozarčki viskija, vodke in tudi koktajlov ni manjkalo. Destiny je že tekla na plesišče in se vrgla prvemu ki ga je zagledala. Sama sem odšla do pultov kjer ponavadi sedi veliko sexi in bogatih moških. Skočila sem na enega od stolov ki je bil prost in se zavrtela na njem.
»Dvojni viski prosim!« sem rekla in opazovala moškega zraven mene. Bil bi dober ulov… Popravila sem si majico navzdol in s tem povečala svoj dekolte. Natakar mi je po pultu zadrsal kozarec z viskijem ki sem ga takoj spila. Tekel mi je po grlu kot namazan.
»Ugh tale pa je nekaj.« sem nekako zaklela in že iskala Des po plesišču. Nisem je videla…
»Ti tudi?« je vprašal moški zraven mene. Kakšen norec…
»Am… Ti to meni?« sem vprašala.
»Ah saj me nihče več ne razume! Moje težave… Koga pa briga. Nihče nima takih ljubezenskih težav kot jaz... Zakaj bi se-»
»VSI K BAZENUU!« sem zaslišala prekleto znan glas. Bila je Destiny na mikrofonu in ljudi je vabila k sosednjemu bazenu. Zasmejala sem se in si na mestu slekla majico. Sledile so še hlače. Natakar in nekaj moških me je čudno ampak še vedno poželjivo pogledalo. Ne nisem bila gola ampak v kopalkah…
»Kaj zijate?! Ste gluhi? BAZEEN!« sem se še jaz zadrla in vsi smo zdrveli proti bazenom ki so bili last hotela. V njih se je kopalo nekaj starčkov in babic ki so takoj zbežali ven. Ob prizoru sem se mogla pošteno nasmejati. Zaplavala sem po mrzli vodi ki je pomirjala moje telo a še vedno v meni vzburjala željo po avanturah.
»CIGARETI!« se je zadrl nek človek pri bazenu in imel celo stojnico z njimi. Nekaj ljudi je celo skočilo iz bazena jaz pa sem se usedla na rob.
»Boš?« me je vprašal nek fant. Prisedel je k meni v roki pa je držal cigarete in vžigalnik.
»Vedno.« sem se zasmejala in mu izmaknila eno. Dala sem si jo v usta on pa jo je nažgal. Vdihnila sem dim ki sem ga čutila do pljuč. Pihnila sem ga čez nos ven in se zasmejala. Očitno se me že malo prijema tisti viski…

Med nama je vladala tišina…
»Si morda kje videl dekle z rjavo-blond lasmi?« sem ga vprašala ko mi je bilo dovolj te tišine. Odkimal je in svoj cigaret vrgel za grmovje. Tudi jaz sem svojega ugasnila in vrgla. Vstala sem se in skočila v vodo. Očitno danes ne bo nič z sexa… Sovražim tihe in neizkušene fante… Sovražim…
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Komentarji? xĐ
Rabiva vsaj 15 nextou ;*
27. avgust 2013
u70873
u70873
nexttttttttttttttt
27. avgust 2013
neeeeeeeeeeeextt!!o fakk!!!
2 horny punci na kupu + zgodna = dosti fukanja
27. avgust 2013
zgodba*
27. avgust 2013
u142563
u142563
Neext
27. avgust 2013
u130737
u130737
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!
27. avgust 2013
neeext xđ
27. avgust 2013
u144633
u144633
neeeeeext!!!
27. avgust 2013
u59329
u59329
neeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!
27. avgust 2013
next
27. avgust 2013
u125821
u125821
next
27. avgust 2013
next.
27. avgust 2013
Neext !!
27. avgust 2013
u143217
u143217
Uuuu že 11 nextou *O*
27. avgust 2013
u139082
u139082
neeext
27. avgust 2013
neeeeeext
27. avgust 2013
u73962
u73962
neeeeeeeeeeeeext
27. avgust 2013
u80842
u80842
Neeeeeeeeeeeeeeext!!!
27. avgust 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
27. avgust 2013
neeeeeext x'd
27. avgust 2013
jaz pisem next
mimogrede za vse ki se ne veste jaz sem ksenija
27. avgust 2013
u143217
u143217
Hei girls! Prilagam vam še triler ki sem ga pozabla dat pri prvem delu... Nardila ga je Ksenija in res je vreden pohvale ;$ Pa tut bolj si boste začele predstavljat o čem se bo šlo... ;3

Patricija in Ksenija vas mata radi <3
27. avgust 2013
u70873
u70873
fak alo *-*
27. avgust 2013
Next
27. avgust 2013
u130737
u130737
OMG KER POPOLN TRILER :$ WAAA *OOO*
27. avgust 2013