Forum
sem anja stara 12 let . ker je moja pra bavica umrla in nam zapustila hiso smo se odlocili da se bomo tja preselili. ni se dokazano zakaj je umrla.
zdaj pa k pravlici...
v petek smo se s starsi in bratom odpravili v negdanjo hiso pra babice. vozili smo se 4 ure in obzalovali njeno smrt .po2 urah je brat zaspal in mama mi je povedala da se trupla ni so našli. malo me je zaskrbelo. prispeli smo. tam je zivel decek ki je bil star 13. povedal mi je da v tej soseski strasi negdo. zmeglilo se mi je pred ocmi pa se v gorah smo. sama pri sebi sem si mislila O.M.G. .rekel je: ta stvor si v svoji glavi doloci od ljudi zadnje ure . vsi imamo ze dolocen cas smrti. odsla sem v hiso.ura je bila 21.oo zato sem sla pod tus umivala sem se z vročo vodo na en x pa je zapihalo. kako to če je vroča voda zdaj pa me zebe sem si mislila. odšla sem do sobe pogledala v ogledalo nekaj se je...

nadaljujem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

06. maj 2010
u20354
u20354
nee
06. maj 2010
haha je tebe kdo kai vprasal
06. maj 2010
nekaj se je premaknilo. okamenela sem za trenutek. in si mislila da si samo zamisljam odsla sem spat.nasljedni dan sem se zbudila in vi so bilo zaskrbljeni vprasala sem kaj je narobe in pobvedali so mi da oceta ze 9.ur ni saj so zvecer slisali cudne krite in otax dalje bedili. odsla sem ved do soseda in ka povprasala se nekaj o tistem stvoru. povedal mi je da hodi zvecer in ubija. O.M.F.G. sem si mislila.nato sem videla crno senco ki je stala za mano,obrnila sem se in ni bilo nikogar. vedno bolj sumljivo se mi je zdelo. mamo sem prepricevala naj se vrnemo nazaj. popoldan sem sla pocivat in med spanjem mi je negdo govoril: tovoj oče je mrtev,zdaj je na vrsti tvoja mama nato brat in na koncu se ti. le pridi k meni.vzkliknila sem in mama in brat sta pritekla.
07. maj 2010

sosed-jan
07. maj 2010

jaz
07. maj 2010

mama
07. maj 2010

ata
07. maj 2010
LOOOOL ti si uprašala nas USE če naj nadaljuješ, Fuzbal je pa reku NE... Se prau SI GA TI *kej* UPRAŠALA...
Drugače pa se strinjam z nim...A ni teh zgodbic že dost preveč? Kera NEdomišlija...Ahjaaa
07. maj 2010
u18060
u18060
anyatia se strinjam 19X
07. maj 2010
u11936
u11936
nadaljuj
kaj vas je strah pa zto ne prenesete teh zgodbic
aja morda bi pa mogli za male dojenčke uvest temo pravljice za lahko noč.... xD
07. maj 2010
u11936
u11936
pa hudo je ko si slikce dala gor... da si malo predstavljaš kdo je kdo
07. maj 2010
u18060
u18060
becham dddd LoL ATA hahhaa
07. maj 2010
eej zakwwa sii ti belka če maaš mamico črnko ??! WEIRD !
07. maj 2010
Če je napudrana... HAHAH
SKOR same te EMO SLIKCE mate pr telih zgodbicih kle... Kr neki, k da smo že usi kle eni ljudeki z EMO lasi, EMO faco (POUN MEJKAPA)... Pol pa neki KOK SO *UNIKATNI*
Drugače pa ja...ČESA ME JE LAHKA KLE STRAH?! Jst niti pomisla nism da bi me blo SRED DNEVA K TOLE BEREM (tako ne grozlivo) STRAH... A si ti slučajno?
07. maj 2010
mimy- i don't knnow hehe
anyita . te je kdo prosil za posebno menje ce je kaj narobe spokaj pa tak da ves ne pisem krozlivk to je bol komedija x) bos vidla v nadalievanju za tebe se pa nebom sekirala idi zai na kahlico da ti nebo uslo
07. maj 2010
little guy- ce pa je beckham naiiaci kai nai
nadliuiem ob kakih 21 al pa ju3
07. maj 2010
AMMM OKEJ KJE JE FORA S TO KAHLICO? I DON'T GET IT... To je k da bi jst zdej rekla... PRINCESS PEJT JEST PIŠKOTE... =)
Noben me ni prosil, ampak noben me ni prosil niti da se prijavim sem gor, pa sm se, noben me ni prosil, da sedim, pa vseeno sedim... Pa tudi tebe vrjetno ne prosijo za take stvari...
-->pa še to je forum (definicija: NA FORUMU VSAK IZRAŽA SVOJA MNENJA S TEM DA PIŠE KOMENTARJE...-->če nebi nobedn pisau... bi blo BEEED)
07. maj 2010
ti kupim piškote?? sa mnenia vem sam npr(ni res ampak...) kai ce bi me to prizadelo alo pomisli kaj potem napises pol se bos pa sprasevala zakai sem taka samo jas bom se hujsa srcek
07. maj 2010
Ohh če želiš mi lahko tudi kupiš piškote...Sam a veš poli jih moreš še do sm prnest...
In če te bi prizadelo? MISLEM svet je krut, tega se moreš navadit, da ne bo v življenju vse po... TVOJI VOLJI...
07. maj 2010
ja okj ta zgodbica j tuk brezvezna mislem kr neki j no .pa te zanima č hoče gdo š naprej brat pa en napiše ne inpol kr neki težiš.pa kaku j loh babica mrtva č niso trupla najdl??o.O
08. maj 2010
ooo ste dosadnii
08. maj 2010
NAPREJ PLS??
15. junij 2010
u34294
u34294
sem lahko zram?
21. junij 2011
next!!!
11. junij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani