Forum
u133063
u133063
"Ne!Ne!Pusti nama jo!Prosim te!Pusti namo jo!Ona je najina edina hčerka!Pusti namo jo!"je modelovalo dekle"Ne!Nebom vam jo pustil!Spomnita se kaj sta naredila meni!Vajine hčerke ne bosta videla več!Poslovta se od nje!"je rekel mlademu paru strašen moški,in čisto zameskiran.In odšel."Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!Ljubi kaj bova?!"je rekla dekle v solzah."Nevem draga moja nevem.Toda bova že kaj.Ne skrbi vse se bo uredilo"je rekel fant z nežnim glasom"Najino hčerko bova še videla.Bova že!"in tudi on se je zdaj prepustil solzam.
NASLEDNJE JUTRO
"Vstani draga moja!Poklical bom brata in celotno družino in ne skrbi našla jo bova!Ne skrbi!"je rekel fant ko je opazil da je njegovo dekle budno in da sedi in joče.
VČERAJŠNA NOČ
Dojenčica je jokala,medtem ko je moški vozil proti letališču."Ne joči!Mala.Z menoj boš dosti bolj varna kot z njima!"
Ali naj nadaljujem?
Kako se vam zdi?
Zgodbo boste brali na začetku brez slik,potem pa kdo ve.

Ali boste brali?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

03. junij 2013
u133063
u133063
VČERAJŠNA NOČ
Dojenčica je jokala,medtem ko je moški vozil proti letališču."Ne joči!Mala.Z menoj boš dosti bolj varna kot z njima!"ji je dejal moški.Prispela sta in se napotila k letalu,vstopila sta in se odpeljala neznano kam.Ta moški ji je postal oče,in dobila je mamo novo mamo.A leto po njeni ugrabitvi sta starša dobila novega otroka,dojenčico.Toda na izgobljeno prvo hčerko nista pozabila.Iskala sta jo še 3 leta in nakoncu obupala,še vedno pa sta primešljevala o moškem ki je ugrabil nujno malo punčko ter o njegovih besedah.Mlademu paru se je posvetilo kdo bi lahko bil,toda nista si upala povedati.Odločila sta se da bosta s hčerko ki jo imata in s celotno družino srečno živela dalje,toda obema je še vedno tlelo upanje,nekje globoko v srcu.
03. junij 2013
u133063
u133063
VČERAJŠNA NOČ
Dojenčica je jokala,medtem ko je moški vozil proti letališču."Ne joči!Mala.Z menoj boš dosti bolj varna kot z njima!"ji je dejal moški.Prispela sta in se napotila k letalu,vstopila sta in se odpeljala neznano kam.Ta moški ji je postal oče,in dobila je mamo novo mamo.
MLAD PAR
A leto po njeni ugrabitvi sta starša dobila novega otroka,dojenčico.Toda na izgobljeno prvo hčerko nista pozabila.Iskala sta jo še 3 leta in nakoncu obupala,še vedno pa sta primešljevala o moškem ki je ugrabil nujno malo punčko ter o njegovih besedah.Mlademu paru se je posvetilo kdo bi lahko bil,toda nista si upala povedati.Odločila sta se da bosta s hčerko ki jo imata in s celotno družino srečno živela dalje,toda obema je še vedno tlelo upanje,nekje globoko v srcu.
18 LET POZNEJE
"Ja,pa kaj še!Saj si ne upaš!"mu je zasikalo dekle."Da ne.Praviš da si ne upam.Pazi se me!"je rekel fant."Neeeeeeeeee!Mami pomagaj!Mami!Ardggggggggggggggggggggggghhh!"je zakričala.
03. junij 2013
u133063
u133063
od zdaj naprej pripovedujem kot to dekle,v mes se bom morda še prevelila v pripovedovlaca toda kdo ve
03. junij 2013
u133063
u133063
Ime mi je Alexsandra,drgč me pa kličte kr Alexs http://shrani.si/f/h/az/1X5lwNae/71681.jpg in oblečena sm bla v to http://data.whicdn.com/images/31936652/406428_298038116918520_1841966836_n_large.jpg . Kaj čmo živim v Miamiu zato sem navajena kar na sonce,in danes imam svoj 18.rojstni dan.Mama in oče sta oba dovolj bogata,imam pa še enega brata in se zabavava kolikor se da.Brat: http://static.genspot.com/files/images/kiblica/__tfmf_w0eqmg554wqgxv45rgsolf45_ce977829-44f6-4537-bb9c-80c7f8d16fed_0_510.jpg mal starejše zgleda sam ni star je 17.let in je pravi lepotec,saj ne pravim da sem vanga toda luštkan je.
03. junij 2013
u133063
u133063
Ja,no z batom sva se šla kdo bo gledal TV in kdo bo izbral si film.Zato sva se prerekala."No,zdaj mam pa dovolj ti glej jaz grem pa na net"sem mu kar naravnost povedala kajti vedela sem da je ptroi njem nemogoče zmagati."Yes!Ej,Tom prid dons k men.Zdle že lahko če maš čas pa itak vedem sa si v mojo sestro."je rekel v pričo mene,in točno videl je da sem zardela."Grem!"sem rekla in se zapodila po stopnicah mojo sobo.Moja soba ja moja last in noben nima vstopa vanjo niti starši ne.Zakaj?? Ker je moja soba moj svet.Danes sem se počutila bolj čudno in slabotno.Pozvonilo je."Oh,je že toliko ura."sem zamrmrla sama pri sebi in se oblela v obleko ki sem jo imela.Bila je lepe svetlo modre barve,in obula sem si bele čevlje lase sem si spostila.Počasi sem šla po stopnicah navzdol v dnevno sobo.Prišla je celotna moja družina in še nekaj prijateljev.Kajti rojstni dan moram v prvo praznovati z sorodniki,potem pa šele s prijatelji,kar se meni ne zdi prav.Zaklicali so"Vse najboljše Alexsandra!"."Joj!Hvala vam!Babi prišla si!"tega človeka sem zmeraj najbolj vesela.
05. junij 2013
u133063
u133063
"Da!Prišla sem!K tebi kajti samo ti jih maš enkrat 18 let.Pridi punčka moja!Nekaj ti moram povedati!"je dejala.Njen glas pa me je presenetil."Da!Bom!Samo trenutek!"sem ji rekla in stopila k prijateljici."Ej,a je Selena prišla!"sem vprašala šrijateljico Katy"Ne!Ne bo prišla.Nima časa!"mi je dejala.Stopila sem k babi,ki me je popeljala do kabineta.Stopili sva in takrat sem zaslišala,avto,glasove,in puške.Čakaj malo puške!O ne!"Babi pridi!"sem dejala babici,prijela sem je jo za roka in stekli sva do dnevne sobe.Vsi so bili na tleh.Zato sva se medve z babico tudi vlegle na tla.Takrat pa se je začelo.Streljanje!Steklo je padalo na vse strani.Hitro sem dala roke na glavo,da bi se zaščitila,kajti bila sem edina pri uknu.Nevem koliko časa so še streljali ko se je pripeljala policjija.A vem,da česa takega nebom doživela nikoli več."Mami!Oči!Josh!Katy!Ste vsi živi!"sem zaklicala.Josh tako je bilo ime mojemu bratu.Na vratih je pozvonilo."Policija odprte!"je zakričal neki moški.Oči je vstal in šel odpreti.Notri je vstopila policija in nas zasliševala CEL dan,tako da ADIJO moja zabava. Kako da sem ravno jaz nastradala.Zakaj jaz????
05. junij 2013
nnnnnnnneeeeeeeexxxxxxxxxxxttttt !!!!!!!!!!! kr zanimivo sam na začetku je mal raztreseno in se mors prov potruudt da kej razumes drgac mi je pa usec pa hitr nadaljuj
05. junij 2013
next
06. junij 2013
u133063
u133063
"Alexsandra!"je rekla Katy"Ja."sem rekla."Krvaviš!Gospod in gospa Pattinson(ne me krivit če sem narobe napisala priimek)Alexsandra krvavi!"je zaklicala."KAJ!!!!Alexsandra!Alexsandra ali si živa!"je bila histerična moja mama."Ja,okej sem!""Peljimo jo v bolnišnico!"je rekle oči.In tako sem bila odpeljana v bolnišnico,nevem kako to da me rana nič ne boli,in da prej ni nihče opazil.
V BOLNIŠNICI
"Gospod in gospa Pattinson!Povedati vam moram da je vajina hčerka izgubila nekaj krvi.Ni v smrtni nevarnost in infuzijo krvi je že dobila tako da bo preživela.Zdaj pa lahko greste k njej da jo pogledate toda samo 2 naenkrat."je rekel zdravik se obrnil na petah in odšel.Staraš sta takoj pridervela v mojo sobo.Ljudje nekateri smo za las odšli smrti vi pa prdivite notr v sobo kot da bi umrla."Mami!""Kaj je ljubica?""Ali me lahko postite samo in naj notri pride babi.Lepo prosim.""Seveda."je rekla mama in kar užaljeno.V sobo je prišla babi."Ljubica moja!Samo da si živa...""Babi,nehajte me klicati ljubica,in saj nisem mrtva!!"sem ji rekla "...no nekaj ti moram povedati.Nisi članica te družine.Kar pomeni da si bila posvojena.Kolikor sem lahko izbrskala o tvojih pravih starših sem ugotovila da še živijo,tebe pa so za vrgli.Res mi je žal da si to izvedela zdaj,toda prej ali slej bi izvedela."zajokala sem babi pa je odšla,ali tujka ki sem jo tako dolgo imela za članico družine.Sklenila sem nekaj sama pri sebi."najti moram svoje starše".
06. junij 2013
okkk neexxttttttt !!! hvala za next
06. junij 2013
u133063
u133063
nzk,in ta next posvetim simsic in girl wolf
◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘
Dva dneva sem preživela v bolnišnici,nohte sem si že vse pogriznila.Danes bom ne srečo odšla lahko domov ali če lahko rečem da imam sploh dom."Živijo hčerka moja!"mi je rekla mama."Mama!Kako sem te pogrešla."sem ji rekla toda bolj prisiljeno."Oh!Lepo to!Pridi pojdive domov"mi je rekla in šli sva domov.Po stopnicah sem stekla in rahlo zaprla vrata svoje sobe.Iz nekega kota sem na plano prevlekla na hrbtnik. http://www.potapljajse.si/gallery/potapljaska-oprema/normal/vodotesen-nahrbtnik-4404.jpg in zbasala najnujneše.Spodnje perilo,nekaj majic,vložke,hrano,odejo,pijačo,knjigo,nekaj lepih oblek,dvoje čevlje,nogaice,in spalno vrečo.Torbo sem vrgla pod posteljo in si dejala da bom takoj ko bom lahko pobegnila tudi pobegnila."Alexsandra!Pridi na večerjo!"mi je zaklicala mama."Ja!prihajam!"in šla sem po stopnicah v kuhinjo."Mmmm Kaj se kuha?"sem vprašala."Tvoja najljubša jed.Gotovo v bolnišnici nisi dobila ničesar ukusnega."je rekel oči"Ja pa tud dalje ne bom dobila ničesar."sem sama prisebi zamrmrala.Večerja je bila neverjetno okusna,brat pa me je malo dražil.Glede hiše,popravili so jo in žvimo kot da ne bi bilo nič.Toda znamenje je ostalo boja brazgotina,ki se bo kmalu pozdravila in spomini,ko mij e babi povedala da nisme članica te družine."Mami.Dobra večerja je bila in želela sem ti povedati........da te imam..........rada.Lahko noč!"sem ji povedala in odšla v sobo.Si umila zobe ter šla spat.
+mnenje
+pritožba/pohvala za pritožbo bosite zelo krtični
+kaj vam je všeč,in kaj bi spremenili
07. junij 2013
u71250
u71250
nect
07. junij 2013
u133063
u133063
no,zukaj bom napisala next ki si ga kot kaže zelo želite
"Ohh.Jutro."sem rekla in se pritegnila.Oblekla sem se v lepo majčko in kvbojke,ter si obula čevlje.
https://static.igre123.com/images/forum/posts/c/4e16964c8d5540b0360a89dcffabe10c.jpg
https://armyshop.fateback.com/05-5598-61.jpg
https://www.tc-motoshop.si/inc/image/type;item;size;400;name;$$A_9DE32914_x$2Dstreet$2Dwaterproof.jpg
Šla sem po stopnicah navzdol v kuhinjo,in pojedla kos kruha namazanega z nutello.Na hitro sem še spila kozarec mleka in se odpravila v kopalicno počasati lase,in umiti zobe.Lase sem spravila v dve kiti. https://sealedwithsilence.files.wordpress.com/2011/04/summer-hair.jpg
KO sem se zrihtala sem vzela še torbo za v šolo ter torbo v kateri sem imela oblačila.Stekla sem po stopnicah,in se skoraj zaletela v brata."Josh!Ali še ne spiš?""Ne!Kaj pa ti?Kam greš?"Psss.Tiho bodi.Obleci se.Čak tako ali tako ne boš nič razumel."Kaj?Kaj ne bom nič razumel?""Pss.Pridi.Pojdiva v tvojo sobo."in ga potegnila za roko.Kos va prišla do njegove sobe sem ven privlekla tudi enak nahrbnik in vanj zmetala najnujneše tako kot sebi toda brez vložkov.Med tem se je oblekel,no zrihtal se je medtem.Ko sva bila pripravljena sva šla po stonicah,ter Josha počakala da je pojedel.Neto sem vzela ključe od mojega avtomobila,vozniško ter se odpravila ven.Moj avto: https://www.avto-net.org/wp-content/uploads/2008/01/avto-bmwm3cabrio.jpg In se odpeljala."Kam greva?"me je vprašal Josh."Morava iti stran.Medtem ko sem bila v bolnišnici,sem malo pobrskala o naijinah datotekah in oba sva posvojena.Onedva nista najina prava starša,razumeš.Babi mi je povedala da sem posvojena glede tebe mi ni nič povedala toda sem malo igrala.Pogledala sem v datoteko,od tebe.In ugotovila da nisva brat in sestra in da oba prihajava iz različne družine.""Aha!In kam greva?""V sirotišnico."
V VELIKI BRITANIJI
"Zbrali smo se da mojo vnukinjo počastim s tem da postane kraljica Anglije in tebe zet da postaneš kralj.Vladajta pravično in častiljivo."je rekla zdaj bivša kralijica Anglije."Mama!Hvala lepa.Vladala bova kot moja mama in vsi v najini družini.
ali se vam kaj svita kdo je Alexsandra?
Mnenje
08. junij 2013
nnnnnnneeeeeeeeexxxxxtttttt!!!!! zelo odlično pa hvala za next (ki si ga posvetila meni ) , nimam nobenih pritožb , je kr vredu za moje pojme !!!!!!!!!! ;D
09. junij 2013
u133063
u133063
Tako so okranali bodočo kraljico in kralja Anglije.Mahala sta celotni Angliji,kar lep trenutek in zraven je prišla njujna hčerka."Tole je pa nova prinsecsa.In ta princeskabo nekoč postala krlajica kot njena mama in oče."je rekla njena bibica.Ugasnila sem prenosnik.Ja prenosnik sva vzela s seboj,imava pa tako dobra da lahko gledava kaj se še po televiziji predvaja.Kako je lahko ta družina srečna,vsega imajo dovlj in nič jim ne primankuje.Na Joshovo poršnjo sem se mogla spočiti in zato je zdaj on vozil. Hčerka:http://data.whicdn.com/images/27422116/574487_306759569396632_300948143311108_759355_1376038979_n_large.jpg
Kralj in kraljica:http://www.zito.si/trgovina/media/POROKA/PAR.png
Pripeljala sva se do sirotišnice."Ostani tukaj.Ja.Da nama avta ne okradejo."se rekla Joshu."Okej.Ti kr pejdt."je rekel in šla sem v sirotišnico."Dobr dan.""Dobra dan."je rekla žesnka ki dela v sirotišnici. http://fashion.si/img/repository/2012/11/web_image/8__6c0.jpg "Bi lahko pogeldali zame in za mojega prijatelja,kdo so najini resnični staraši?"sem vpršala."Seveda lahko.Pirimek in ime?"je rekla.Alexsandra in Josh Pettinson.""Oh,brat in sestra.Toda posvojena.Aha tukaj je.Od tvojega brata mama in oče sta žal pokojna in zato so ga dali v rejo.Od tebe podatkov pa ni tukaj."pogledala me je v oči in nadeljevala"Tvoj oče je rekel da te je nekje našel.Toda tarkat mu tista gospa ni verjela.Kajti nikjer ni podatkov bilo o tebi in tudi prvič so ga videli tukaj.Ker je trdil da je tukaj doma.Mislim in tudi ona gospa je mislila da si bila ograbljena.""Ograbljena!""Da prav si slišala.V VB so takrat iskali moškega točno takega kot je tvoj oče kajti ogoljfal je velikasnko podjetje in izginil.Tukaj je posovjil Josha in se odpeljal.al mi je da nisi izvedela nič o svoji družini.""Je že vredu.Če me bo oči iskal oziroma ta moški nikar ne povejte da sem bila kdaj tukaj ne jaz in ne moj brat.Vredu?""Da.Velja."je rekla ženska."Nasvidenje.""Nasvidenje."

ali bo?
Kaj menite kaj bo storila Alexs zdaj?
Next?
09. junij 2013
u133063
u133063
dokler ne boste odgovorili ne bom nexstala samo toliko da povem
10. junij 2013
next - definitivno!!!!! ali bo? - kaj si s tem misnla ?????? Kaj menite kaj bo storila Alexs zdaj? - začela bo raziskovat kako so jo ugrabl pa to !!!!! fulll dobr zdej pa next
10. junij 2013
u133063
u133063
ali bo? sem mislila kako je
11. junij 2013
ja kaj js vem sam nexti
12. junij 2013
u133063
u133063
no next ki ga mogoče kar dolgo čakate
Vsedla sem se v atvo na vozniko stran kajti jaz sem bila zdaj na vrsti,da vozim avto."Počakaj!Počakaj!"je rekla ženska."Izvoli."Nekaj sem le našla o tebi.Preberi si in morda kaj izveš.""Hvala."sem ji odgovorila.Ženska se je odpravila nazaj.Jaz pa sem se odločila do bom spila malo vode."Hey!Grem lahko z vama?Kamor koli samo če grem lahko z vama?"naju je ogovorilo dekle."Am......Kaj meniš?"sem vprašala Josha."A meni ti to?Am.... jz bi rekel ja.Toda tvoja volja."mi je odogvoril."Okej vsedi se.Med potjo boš pa povedala kdo si in od kod si.Okej?"sem jo vprašala."Ja,okej.Se strinjam."je odgovorila."Ok potem pa odrinimo."sem rekla in speljala.Josha sem opazila da jo je skoz in skoz opazoval in ona njega.Se bi bila prav lep par.Povedala nama je da ji je ime Samatha,toda naj jo kličeva Sam.Prihaja iz Chigaga in njena družina je mrtva ter da je stara 17 let.S taksijem se je pripeljala do sem in odločila se je da bo vprašala če lahko dobi prenočišče.Sam: http://s1.hubimg.com/u/4181312_f520.jpg .
Next?
Teorije.
Mnenje.
14. junij 2013
u102137
u102137
next
14. junij 2013
u133063
u133063
Peljali smo se na letališče.Josh je šel kupit 3 karte medve z Sam pa šle v WC se prezobleči.Vem malo čudno toda kaj moraš drugje se pa ne moreš
Jaz: https://hdwallpaper2013.com/fashion/women-fashion-jeans-2013-hd-wallpaper.html/attachment/women-fashion-jeans-2013-hd-wallpaper
Sam: https://www.gizmodiva.com/wp-content/uploads/2013/01/wrangler-spa-jeans-6.jpg
Naročila sem ji naj se ne oblači v ničesar vpadljivega.
Tudi sam se je preoblekel v to: https://i3.vanclimg.com/Others/2012/11/26/882430203/0186709-X02.jpg
Šli smo na letalo,in poleteli.Na veliko srečo smo sedeli vsi v isti vrsti in v istem prostoru.Sedela sem ob oknu,Josh ob meni in Sam na koncu.Jaz sem prebirala liste ki mi jih je dala ženska iz sirotišnice,Josh in Sam pa se spoznavala.O sebi sem prebrala da sem britanskega rodu,starša sta bila zelo mlada okoli 19 let.Ja zelo mlada,bila sem nujn prvi otrok.Samo to,malo sem razočarana nad tem. Svet je krivičen.Zelo.
15. junij 2013
u133063
u133063
Zaspala sem.Zbudil me je Josh kajti bilo je že jutro in čez 1 in pol bomo pristali,vem da res ni kratek let toda kar nekajkrat smo se morali zmatenati da sedaj letimo proti Angliji.Kajti tam se je vse začelo.Za zajtrk na letelu smo dobili palančinke ter pomarančni sok.Ko je letalo pristalo smo vzeli svojo stvari,katerih smo imeli zelo malo.Ko smo prišli ven iz letališča smo naročili taxi in se odločili da bomo šli do sirotišnice.Zakaj?Zato da bomo živeli saj pri neki hiši.
16. junij 2013
u113053
u113053
next+nova bralka+fantastična zgodba
18. junij 2013
u133063
u133063
Za novo bralko Fleur de Lis
Vstopili smo v sirotišnico in vpršala sem delavko.
"Am oprostite.A bi lahko mi trije preslali tukaj.Seveda bomo jutri šli."
Delavka je pogledala mene,potem Josha in nato še Sam."Am,seveda.In seveda boste tukaj živeli še malo dlje.Potrebujemo nekaj delavcev oizroma nekaj vzgojiteljev da jih ukrtimo te zverine."je rekla in se nasmejala.Popeljala nas je do naših novih sob,in nam povedala urnik.
Ženska:https://static.guim.co.uk/sys-images/Guardian/Pix/pictures/2011/10/17/1318852976070/Helena-Kennedy-women-of-t-007.jpg
Dala nam je tudi majice z različnima napisoma Josh in Sam sta dobila enako jaz pa drugo: https://www.cityist.com/wp-content/uploads/2010/04/Picture-104.png
Ter tudi hlače smo dobili.Gospa nam je povedala da ji je ime Elizabeta,in je ustanovljjiteljica te sirotišnice.Dovolila nam je tudi,da bomo imeli prosto in bomo lahko šli po Angliji.Sama se počutim kot .... kot da sem doma.Da sem prišla domov,tam kjer sem se rodila.Na srečo nam danes ni treba delati,tako da smo šli malo po Londonu,in si marsikje ogledali.Ko smo se vrnili je bila večerja.Dali so nam mlečni gres, nemaram ravno mlečnega gresa.Ampak saj nekaj za pojest.Ko smo pojedli smo šli v dnevno sobo in gledali poročila seveda uslužbenci,a ne vsi.Nekateri bodo dali otroke spat,nekateri pa ni treba.Gledali smo ,kot sem že prej omenila poročila.Kazalo je da bo še naprej sončno,in bojo v kraljevi družini naredili neki spomin na njihovo izgobljeno sorodnico.Postala sem žaslostna,in nekateri so me postrani pogledali.
Po televiziji:
"Z nami je princesa Selena.Nam lahko poveste kdo je ta izgubljeni član družine?"
"Seveda vam lahko povem.To je moja sestra,nihče ne ve ali je živa ali ne.Če je živa in ko jo bom videla bom vedela da je to ona.Moja sestrica,čeprav je ravno predkrakim praznovala 18 rojstni dan,natančneje pred 5 dnevi.Upam da jo bom kdaj videla.In imam njeno sliko,ko je bila dojenčica.Naredili smo računalniško sliko,ki še ni za v javnost,povem pa vam samo to lahko da mi je malce podobna."
"Oh,kot da mi brala iz glave.No to je bila naša princesa Selena,in pridružite se jim jutri ko bodo po jezeru poslali ladjice iz paprja in na njej svečko.To bo za danes vse in želim vam prijetno noč."
Tako je bilo konec poročil.
"Alexs.Daj obrni se proti meni."je rekel Josh.Obrnila sem se proti njemu in z njega je prišlo le "NEMOGOČE"
"Kaj nemogoče?"sem ga vpršala.
"Samo to kako sta si podobni."je odgovoril.
"Podobni? S katero sva si podobni? Kaj je?"sem ga še enkrat vprašala.
"Nič.Nič.Samo pregranjavica.Am Elizabetha.A bomo lahko šli mi trije jutri na to,spuščanje ladjic?" je vpršal.Nekaj mi je smrdelo.
"Seveda boste lahko šli.In še nekaj ni vam treba delati tukaj,vidi se da ste zelo lepo vzgojeni.Am.....kaj pravite da bi šli v šolo? Jaz bi vam plačala šolanje."je rekla.Spogledali smo se in se zasmejali.
Kaj mislite da so odgovorili?
Kaj mislite o Alexs?Kaj si dozdevate o njej?
Mneje?
Next???
Prosim vas da odgovorite na ta vpršanja.
18. junij 2013
u113053
u113053
nexttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
nwm
...razno razno
TOTALNO MEGAFANTASTIČNOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
18. junij 2013
u133063
u133063
o hvala
18. junij 2013
u133063
u133063
Malo sem rzočarana,samo tokrat vas prosim da vsaj napišete oz.odgovorite na moje vprašaanja.
"Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!"smo zakričali vsi skupaj.Elizabeth je bila srečna zadovoljna."Josh,bi prišel malo sem."je rekla Elizabeth.Josh je pogledal mene potem Sam in vstal ter šel k Elizabeth.Nevem o čem sta se pogovarjala, a to bom še izvedela.Odločila sem se da grem spat.Odšla sem v sobo ter vzela stvari za stuširanje in se šla stuširat,ter seveda sem s seboj vzela pižamo.Ko sem prišla nazaj v sobo,sem na postelji zagledala Josha,ki se mi smehlja.
"Kaj želiš?"sem ga vpršala.
"Nič samo prišel sem te pogledati,sestrica."
"Sestrica? Josh,pa saj nisva si v sorodu.In neverjamem da si prišel samo zato v mojo sobo."sem mu lepo povedala.
"Vem,da si nisva v sorodu,toda rad sem te klical tako.In imaš prav,prišel sem da ti dam to.Elizabeth mi je dala zate,obleci si jo za jutri."je rekel.
"Nočko sestrica."je še dodal,me poljubil na čelo in odšel.
"Noč Josh."sem zamrmrala.Tisto kar mi je dala Elizabeth sem dala na stol ter zaspala.
"Ne!Ne pusti mi obleko.Pusti obleko,obleka je samo moja."sem kričala."O ne!Ne!Ne!"
"Ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh!"samo sanje so bile nič drugega kot samo sanje,toda tako žive.
Odšla sem v kopalnico se stuširala,in si na kodrala lase,obraz sem si osvežila še z vodo,ter odšla v sobo.Oblekla sem se kot vsaka običajna enajstnica.
http://image19.spreadshirt.com/image-server/v1/products/102421580/views/1,width=378,height=378,appearanceId=251/my-moustache-brings-all-the-girls-to-the-yard-T-Shirts.png
http://image.made-in-china.com/2f0j00TjAQUrcYsfbC/Women-s-Casual-Jackets-J-0005-.jpg
http://www.kingfishmedia.com/Portals/51063/images/converse-converse-33758883-1280-853.jpg
http://www.qlandia.si/si/imagelib/magnify/default/Splosno/pametni-nakupi/Veliki-pomladni-nakupi/iq-ponudba/iq-soliver-KR.jpg
Odšla sem po stopnicah navzdol direktno v kuhinjo.Zagledala sem Sam: http://data.whicdn.com/images/32540065/tumblr_m72mctBG4b1rske5jo1_500_large_large.jpg v to je bila oblečena.
Ter Josha v to : http://www.laredoute.hr/images/muskarac/silhouette_15.jpg?AspxAutoDetectCookieSupport=1
sam povejte mi mnenje
20. junij 2013
u113053
u113053
next
megafantastičnoprfektno
20. junij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg