Forum
» Mina pred tablo!« je zaklicala učiteljica. Vstala sem in se opotekla do učitiljičine mize. »upam da si se učila.« je rekla učiteljica in ves razred se je zasmejal. Učiteljica mi je postavila deset vprašanj iz biologije in ker sem na vsa odgovorila pravilno mi je dala petico. Ko sem se vračala za svojo mizo so me sošolci spotikali, sošolke so mi kazale sredince... ko sem se končno vsedla sem na mizi zagledala listek s sporočilom : P*******A PIFLARKA! Povesila sem pogled in spet mi je šlo na jok. Po konačnem pouku sem se nemudoma odpravila domov. Sošolci me ne marajo! In to samo zato ker imam dobre ocene! No saj res izgledal kot kakšna piflarka: nosim očala in zobni aparat... nisem lepa, oh kje pa! Ampak to še ne pomeni da sem piflarka! Se pač redno učim. Zmeraj sedim sama in poslušam opravljanje mojih sošolk » Mina je takšna luzerka! Mina je piflarka! Mina je grda!« vsak dan se zjokam, vendar zaradi tega ni nič bolje... stara sem 14 let in se seveda želim zaljubiti. Vse moje sošolke imajo fanta, razen mene. Velikokrat se vprašam »Ali se lahko kdo zaljubi vame?« in takrat mi v glavi nekdo reče »ne, nihče se ne more zaljubiti vate...«
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

jaz Mina:

Mark (toti fant pride v drugem nextu):

------------------------------------------------------------------------------------------------
To je to 2 nexta pa nadaljujem
06. junij 2015
u183712
u183712
next, na sliki je lepa
06. junij 2015
vem sploh nvm zakaj sem dala toto sliko
06. junij 2015
u183712
u183712
06. junij 2015
Waw, men je **-**
Next!!
06. junij 2015
Naslednji dan sem se žalostna odpravila v šolo. Takoj ko sem vstopila mi je nekdo v glavo vrgel kamnu podbno stvar. »au!« sem zavpila in gledala kdo je to naredil. Skupina fantov na sproti mene se je smejala in mi kazala sredince. Zavila sem z očmi in se preobula. V učilnici so vse punce govorile o nečem razburljivem. »o čem govorite?« sem vprašala najbližjo punco, po imenu Klara. »kaj te pa briga!« mi je odvrnila in se obrnila stran od mene. Vrata so se odprla in vstopila je učiteljica z fantom... oziroma z novim sošolcem... vsa dekleta so nehala govoriti. O tem so se torej pogovarjale. »oh kako je luškan!« je rekla ena. Zavila sem z očmi in ga gledala. Bil je še kar lep... »vsedi se zraven Mine, saj je tam edino prosto mesto.« je rekla učiteljica in se nasmehnila. Globoko sme zajela sapo in gledala fanta po imenu Mark, vsedel se je zraven mene in me pogledal...
-----------------------------------------------------------
toti next je za vaju hvala ker bereta
06. junij 2015
Uuu opaa
Hvala <3
Phaha te bijač bodo vidle šipak od Marka
Next!! *-*
06. junij 2015
hahahahah
06. junij 2015
u183712
u183712
Neext
06. junij 2015
06. junij 2015
bi lahko mal oglaševali da dobimo saj enga bralca še
06. junij 2015
Okey
06. junij 2015
hvala
06. junij 2015
u183712
u183712
ok
06. junij 2015
»živjo.« mi je rekel. »hej.« sem mu odgovorila in se obrnila stran. Še noben fant me ni pozdravil... Mark je imel nek poseben vonj. Postala sem živčna... celo uro torej nisva spregovorila niti besede... ko je zvonilo sem hitro vstala in odšla do jedilnice, saj smo imeli malico. Kot vedno sem sedela sama. Pogledala sem k sosednji mizi kjer so sedeli moji sošolci (vključno z Markom). Ko sem tako poslušala njhovo pogovarjanje sem slišala da Mark prihaja iz sosednjega mesta. »katera se ti zdi najlepša v našem razredu?« je nekdo vprašal Marka. Nekaj tišine nato pa odgovor »Mina.« vsi fantje so se zasmejali »dobra fora!« je rekel nekdo. Jezno sem vstala in odhitela iz jedilnice. Stekla sem na dekliško stranišče in začela jokati. »dobra fora, ja!« sem jezna rekla in brcnila v vrata. Slišala sem da nekdo prihaja zato sem se zaprla v stranišče. Še naprej sem jokala ko je nekdo potrkal na vrata »je kdo notri?« je vprašal dekliški glas »pusti me, kdorkoli že si!« sem jezno rekla in jokala notri. »ime mi je Lucija. Pridi ven in povej kaj je narobe.« je nadaljevala tako imenovana Lucija. Vstala sem in odprla vrata. Pred mano je stalo dekle, ki me je na nekoga spominjalo. »jaz sem Mina.« sem se predstavila. »šele preselili smo se sem, zato me najbrž še ne poznaš.« je rekla Lucija. »preselili? Zadnje čase se veliko ljudi seli k nam...« sem potarnala »najbrž misliš mojega brata dvojčka Marka.« se je zasmejala Lucija. Nanj me je torej spominjala!...
-----------------------------------------------------------------------------------
Lucija:

06. junij 2015
u183712
u183712
neeeext *o*
06. junij 2015
next
07. junij 2015
u193008
u193008
next
ful dobro
07. junij 2015
»zakaj si jokala?« me je vprašala »ah nič. Osebne težave.« sem odgovorila in si obrisala solze. »poslušaj, nimam še nobene prijateljice... bi lahko bili prijateljici?« me je vprašala. Pogledala sem jo in se nasmehnila »nikoli še nisem imela nobene prijateljice... ampak če hočeš sva lahko.« sem ji odgovorila. »lepo. Si že malicala?« je dodala »ja.« »me pospremiš do jedilnice?« »seveda.« sem odgovorila in skupaj sva odšli do jedilnice. Moji sošolci so bili še vedno tam. Ko je Mark videl da se je Lucija vsedla k meni se nama je nasmehnil »no to je moja sestra dvojčica.« je rekel naglas. Fantje so jo pogledali in se predstavili. Lucija se je ves čas lepo smehljala. »moram iti.« sem ji rekla ko sem videla da v njihovem pogovoru nisem preveč zaželjena... ko sem pozneje prišla domov sem ugotovila da zelo slabo vidim. Snela sem očala in zdelo se mi je da vidim bolje. To se mi je zgodilo že pred enim tednom... danes imam pregled pri okolistu... ko je mami prišla iz skužbe sva se takoj odpravili v bolnico. Za okulista sem čakala pol ure. Ko sem končno prišal na vrsto, se mi je zgodilo nekaj neverjetnega. Zdravnik mi je rekel da se je moj vid popravil in da ne rabim očal. Skoraj zavriskala sem od same sreče! Ko sva se z mami odpravljali domov me je vprašala če si kaj želim, saj mi že dolgo ni ničesar podarila... »hočem preobrazbo videza.« sem se pošalila. »vredu.« je odgovorila mami. Nisem morala verjeti da je rekla v-r-e-d-u! Saj sem se samo šalila! Mami je zavila naravnost k frizerju. Frizerka me je vprašala kakšno frizuro si želim. Torej sem se malo postrigla in dobila zelo svetle pramene. Ko sem se pogledala v ogledalo, nisem morala verjeti v to kar sem videla: NOVA JAZ!
-------------------------------------------------------------------------------
Moja nova frizura:

07. junij 2015
next
07. junij 2015
u183712
u183712
Neeeext
07. junij 2015
še en
07. junij 2015
u193008
u193008
next!! dobro
07. junij 2015
pol nextam
07. junij 2015
ok
07. junij 2015
next
07. junij 2015
next ♥♥
07. junij 2015
»ti je všeč?« je vprašala frizerka in mi popravila pramen las »zelo!« sem vzkliknila in se zavrtela na stolu. Ko sva z mami odhajali iz salona sem si začela popravljati prekratke rokave na majici. »pa tudi nova oblačila bi potrebovala.« je zamomljala mami. Srečno sem jo pogledala ter jo objela. »mami ti si najboljša!« sem zavpila in se začela smejati. Odšli sva v nakupovalni center in se sprehajali po trgovinah. Mami mi je kupovala stvari, kot bi kupovala čokolado. »mami to ni tako poceni... mi lahko razložiš kaj te je prijelo?« sem vprašala na blagajni. Mami me je pogledala ter se nasmehnila. Vse bi bilo vredu, če v njenih očeh ne bi zagledala solz. Ko sva bili že v vatu in se odpravljali domov sem jo vprašala »kaj je narobe?« »nič ni narobe, zakaj sprašuješ?« pogledala sem jo »vem da je nekaj narobe. V tisti trgovini na zadnje si skoraj jokala.« sem vztrajala. »ah to...« je zamomljala. »prosim, povej mi. Saj veš da bom slej ko prej zvedela.« mami je zaplejala pred avtobusno postajo ter ustavila. Obrnila se je k meni ter me prijela za roke »Mina... to kar sem storila danes zate... no to sem storila, da bi bili najini zadnji dnevi srečni.« je rekla s solzami v očeh »zadnji dnevi?« sem zašepetala. »Mina, ljubica... veš zadnje dni sem se počutila zelo slabo. Že prej sem vedela... vsak teden sem hodila na preiskave in predvčerajšnjim so mi povedali da so mi šteti dnevi. Raka imam.« je rekla in začela jokati. Zastal mi je dih, čisto sem otrpnila »raka?« sem zajecljala. »zelo se je že razširil... pljuča mi odmirajo... neozdravljivo je.« je zašepetala ter me objela. Zaprla sem oči ter jo močno stisnila k sebi. V tistem trenutku sem si želela, da bi se čas za zmeraj ustavil...
----------------------------------------------------------------------

07. junij 2015
Omg bogaaa :""(
Kok sm zamudila o.O
Zakaj lih njena mami?? :c
Prfektno je *o*
Next!!
07. junij 2015
hvala
07. junij 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike