Forum
Žiujo se me še spomnite? To sem jaz Ema in moj mož Nejc.Stara sem 25 let

Imava tudi eno hčerko Kajo in Sina Luko.
Kaja 6 let:

Luka 1 leto:

živimo v hiši z bazenom:

Po poklicu sem načrtovalka porok,zabav,večerji,...
Nejc pa ima podjetje.
Kaja hodi v 1 razred.
Luko pa pazi moja sestra Sara ki ima tudi 1 let staro punčko Lariso.

soba za Luko

soba za Mene in Nejca

-----------------------------------------------------
več slik v naslednjem delu

Boš brala? 2 del?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

26. januar 2013
u120942
u120942
next
26. januar 2013
u26376
u26376
next
26. januar 2013
neeeeext
26. januar 2013
u120224
u120224
neext
27. januar 2013
u82298
u82298
next
27. januar 2013
NEXT
27. januar 2013
ok nextam ob 15.00
27. januar 2013
u26376
u26376
< 333
27. januar 2013
u120224
u120224
next
27. januar 2013
ok že pišem vem da ni blo nexta ob 15.00 zdele pride sam da napišem
27. januar 2013
...Bil je ponedeljek.Zbudila sem se v prazni postelji.Nejc je šel v službo že pred 2 urama.Zdaj pa je ura sedem zjutraj.Ustala sem in odgrnila okno.V sobo je posijal prvi sončni žarek.Oblekla sem se tako bolj poslovno:

Šla sem pripravit zajtrk za mojo hčerko Kajo:

Iz kuhinje sem poklicala Kajo naj ustane.Potem pa je kar ni bilo dol in sem mogla it ponjo.Potiho sem odprla vrata sobe in pokleknila zraven postelje kjerje spala Kaja.Malo sem jo potresla in ji rekla
Jaz: Kaja zbudi se zaspanka šolo imaš.
Kaja: mami samo še 5 minut.
Jaz: Kaja Ura je 7.00
Kaja: Je danes ponedeljek?
Jaz: ja šolo imaš
Kaja: šolo!? Mami pohiti greva v šolo.
In stekla je po stopnicah navzdol v svoji pižami.Šla sem pogledati še Luko.Pobožala sem ga po njegovih nežnih mehkih ličkah in se pri tem nasmehnila.Med tem pa je pozvonil hišni zvonec.Kaja je zavpila da je prišla Sara.Ko sem prišla po stopnicah navzdol Pa sva se s Saro objeli.Kaja pa je držala svojo sestrično Lariso.Rekla sem Kaji naj se gre oblečt v oblačila za šolo.Med tem ko se je Kaja oblekla v Polska oblačila pa mi je Sara povedala da ne bo več morala paziti mojega sina saj je našla službo. Zelo sem bila vesela zanjo.Potem pa je dol pritekla Kaja inme cukala za torbico če greva.Uzela sem svoje ključe od avta.Kaji sem odprla vrata, da je skočila v avto.

POtem pa sem sedla v avto in se pripela.Vozila sem do šole.Parkirala sem na parkirišču in skupaj z Kajo sva šli notr.Tam sem ji pomagala da si je obula copatke.Potem pa sem šla v službo. Ko sem prišla v službo pa mi je šef rekel da mi je prenovil pisarno...
27. januar 2013
neeeeeeeeext
27. januar 2013
u26376
u26376
next next < 3333
27. januar 2013
next
27. januar 2013
u120224
u120224
next
28. januar 2013
u82298
u82298
next
28. januar 2013
Next
30. januar 2013
ok nextam...
------------------------
Bila je res ful lepa:

Oboževala sem svojo novopisarno in svoj nov vrteči stol.Ko sem pogledala na službeni prenosec.Pa sem tam imela 3 sporočila za 3 različne prireditve.Začela sem razmišljati in razmisleke zapisala v svojo beležko.Ko sem si tako zamišljala kako bi opremila.Ko sem tako garala in delala zapiske pa je prišel moj šef in rekel da imam jutri pomemben sestanek.Ta moj izziv je bil da prepričam ulagatelje da kaj prispevajo k tej prireditvi.Potem pa je bila ura kmalu 13.00.Zato sem uzela svoje zapiske ter službeni laptop in seveda ključe od avta.Ko sem že stopila iz zgradbe pa me je klicala Kaja.
Jaz: Kaj je ljubica?
Kaja: a gre lahko moja najboljša prijateljica k nam domov?
Jaz: seveda lahko če sedeva njena mami dovoli.
Kaja uredu amm kdaj pa prideš?.
Jaz: kmalu samo še avto prižgem in pridem.
Prikinila sem in prižgala avto ter se odpeljala do njene šole:

Tam sta me že čakali Kaja in njena najboljša prijateljica Kim:
[img]https://data.whicdn.com/images/50817652/getImage_large.[/img]
(Kim)
Stopili sta v avto in se pripeli.Ko smo priišli domov.Je Kaja pospremila Kim v njeno sobo.Jaz pa sem zažela razmišljati kaj naj naredim za kosilo.Tko sem se spomnila in naredila sem Juho ter Palačinke.Sara je prišla iz zgorjega nadstropja vsa izmučena.Rekla je da je Luka končno zaspal.Potem pa je Sara šla domov z Lariso.Ko sen dokončno pripravila kosilo pa je začel jokat Luka.S težkimi koraki sem stopala proti njegovi sobi.Vzela sem ga v naročje in mu potiho zapela uspavanko.Spomnila sem se Da moram nesti kosilo Kaji in kim.Tako sem jima nesla juho ter palačinke.Potem pa sem Luko postavila v zibolko ki je bila v dnevni sobi zraven kuhinje.Tako sem uzela svoj službeni laptop in začela delati za službo.Da moj prosti čas je izginil nikoli nisem imela več časa da bi se pozabavalas s hobiji.Ko je Kim odšla pa je Kaja stekla k meni in me uprašala če se greva igrat.Odgovorila sem ji da minam časa.Zato je Kaja poklicala Marino,Ki je imela hčirko iste starosti.Ime ji je bilo Zala:

In ko je Marina pripeljala še Zalo, Kaji ni bilo več dolgčas.Marina je pazila na Luko med tem ko sem jaz delala za službo.Potem pa je domov prišel Nejc. Poljubil me je in od utrujenosti padel na kavč.Oba sva bila zelo izčrpana.Ko je bila ura 18.00 sem poklicala v picerijo in naročila pico.Za luko pa sem naredila kašo.In ko je pica končno prišla em jo šla plačat.Potem pa smo jo z veseljem pojedli.Marina in Zarja sta domov odšli že pred 1 uro.Ko smo pojedli pa sem naročila Kaji naj se gre umit ter spat.Ko sem ji prišla voščit lahko noč pa je Kaja rekla
Kaja: mami...
Jaz: ja?
Kaja: zakaj imaš podočnjake?
Jaz: ker sem utrujena
Kaja: Zakaj pa si utrujena?
Jaz: ker imam veliko dela v službi in malo spim
Kaja: zakaj pa..
Jaz: Kaja razumela boš ko odrasteš.
Kaja: kdaj pa bo to?
Jaz: saj boš videla.
Ko sem že hotela zapreti vrata pa je Kaja spet rekla:
Kaja: Mami..
Jaz: Ja kaja?
Kaja: mi prebereš pravljico? prosim
Kaja je gledala z takimi puppy eyes,tko da ji nism mogla rečt ne.
Prebrala sem ji pravljico.In ko je zaspala sem se šla umit in spravila sem se v posteljo.Takoj sem zaspala dokler...
30. januar 2013
next
30. januar 2013
u102390
u102390
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttiiiiiiiiiiiiiiiii

dobra zgodbica pa bom šla prebrt še 1.del
30. januar 2013
u82298
u82298
next
31. januar 2013
neeext
31. januar 2013
u116794
u116794
next pikica
31. januar 2013