Forum
u71017
u71017
Si se že kdaj spraševal/a kdaj boš srečn/a?Jaz sem se in to velikokrat,v zadnjem času pa se ta vprašanja porajajo še bolj pogosto.Zaupala vam bom svojo zgodbo,a najprej se vam bom predstavila.Sem Alice,15-letna najstnica iz San Francisca.Živim z mamo in očetom na obrobju mesta in imam sestro Emmo.Mama je priznana modna kreatorka,oče pa je novinar,zato nam denarja res ne manjka,a kaj ko nimata časa za naju,saj sta veliko zdoma.Živimo v veliki hiši s temi nadstropji in velikim bazenom za poletne dni.Ravno je pred hišo speljal črn terenec znamke Hunday in varuška mi že trka na vrata,kar pomeni odhod v šolo.
Alice:

Emma:

Šola:

Nadaljujem?
17. maj 2012
u71017
u71017
PONEDELJEK 13.MAREC(Monday 13 of March)
Hitro sem pograbila šolsko torbo znamke Adidas,si obula All-starke in odhitela skozi vrata.Čeprav smo bili bogati,se nisem vozila v šolo z avtomobilom,saj sem do nje imela le kakšnih 6minut.V ušesa sem vtaknila slušalke in predvajala pesem Rihanne - Where have you been?.Zrak mi je mršil lase,mimo mene so se vozili vozniki premožnih avtomobilov,nakar pa sem se znašla na tleh.>>Kaj za vraga ...?>>sem hotela nadreti osebo,zaradi katere sem se znašla na tleh.Pogledala sem kvišku,pred menoj pa je stal fant moje starosti,z rahlo kodrastimi lasmi rjave barve in sivimi očmi$.Nasmehnil sem mi je in rekel:>>Oprosti za mojo nerodnost,se ti lahko oddolžim,s kakšnim kinom danes zvečer?>>.Zardela sem,nato pa odgovorila:>>Okej,ob kateri uri?>>,>>Ob pol osmih,ok?>>pokimala sem,nato pa pospešila korak.>>Ime?>>je zaklical za mano.>>Alice>>.
Fant,v katerega sem se zaletela:

Kako lušten tip,samo kako da ga nisem videla že prej?Čudno ...Čas je ob mojih mislil minil,kot bi mignil in že sem stala pred vrati naše šole.Ni minilo 5 minut,ko so bile pri meni že Jenny,Lu in Tara.Ja,bile smo najboljše prijateljice že odkar pomnim.Pogovarjale smo se o marsičemu,nakar se Lu skrivnostno nasmehni,ko omenimo,če se je kaj premaknilo v zvezi z njo in Lucasom.>>Vprašal me je>>je tiho rekla Lu.>>Kaj?>>bile smo navdušene,saj mutita že vsaj pol leta in jo dobesedno zvlekle na stranišče.>>Vse nam povej!>>sem jih preglasila tokrat jaz.>>No,včeraj ...>>niti ni uspela dokončati stavka,ko je zvonilo.Zagodrnjale smo in se pomaknile v učilnico za angleščino.>>Good morning students,please,sit down>>,>>Good morning Mrs.Pery>>smo ji odgovorili in se vsedli.Ponavadi smo bile mirne,a kadar zvonec zmoti pripovedovanje takega dogodka,ne mirujemo.Iztrgala sem listek in napisala:Lu!Kje te je vprašal?Je potreboval pobudo?Kako je,če si v zvezi? ...in ji vrgla na mizo.Pogledala je,nato pa zmajala z glavo,češ : Kako si neučakana.Minuto kasneje se je na mizi znašel odgovor Lu,pisalo je : Vprašal me je včeraj na igrišču,pred vsemi nogometaši v klubu,bilo je tako vznemerljivo.Med tekmo sem mu pomežiknila. Hotela sem brati naprej,ko sem na sebi začutila poglede sošolk in sošolcev,za mano pa je stala Mrs.Pery.>>Alice,kaj počneš med mojo uro?>>.
17. maj 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg