Forum
Heey!Sem Ewa in bom pisala življenje od Katy Ross! Včasih bo mi tudi pomagala Pikapoka88 .
Upam, da nama bo ta zgodbica lepo nastala!

DRUUUM!! Oh ne že spet ta budilka si je mislila Katy. ''KATY! KATY!! ZBUDI SE'' zakliče Katyna mama iz kopalnice.''JA JA! SAJ ŽE GREM!''. Katy se je vstala in se šla v kopalnico umit. Nato si je vzela živo modre legice in rumeno oblekico.Zelo se je rada pisano oblačila.Obula si je njene nove balerinke, ki izgledajo tako :

Boš bral/a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

02. maj 2012
Katy v petem razredu :

02. maj 2012
UPS POMOTA
Nicole:

02. maj 2012
next
02. maj 2012
Pred šolo jo je že čakala Nicole.
N-Nicole K-Katy
N-Heej.Kako si?
K-Pa za zdaj sem vredu.Pa ti?
N-Tudi.
Nicole in Katy sta se prezobule v šolske copate in odšle v razred.Tam so bile njune 4 sovražnice! Nelly,Emma,Amy in Caroline. Na žalost ne morem dat slike gor ker mi ne prime.
Čez 5 minut pride učiteljica Maria Jepsen v razred.
Prvo uro je bila slovenščina.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Naslednjič nadaljujem, ker se zaj morem it učit zgodovino, ker sem v Ponedeljek vprašana (obužujem zgodovino, ker mi je mama že od 9-leta dalje govorila, da bom imela zgodovino najraje, ker mam rada stare čase )
02. maj 2012
Šušy, bi lahko še za to zgodbico drugim povedala??
---- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ko je bil odmor, sta Katy in Nicole zagledale njune sošolke, ki so v razredu veljale za popolne, zato pa so bile tudi ZELOO zlobne do Katy in Nicole. Bile so štiri: "GLAVNA" je bila Emma nato Nelly, tretja je bila Amy, zadnja pa Caroline. Katy je v razredu veljala za punco, ki si je vsem upala povedat kaj si misli. Emma in ostale važičke se bojijo Katy, Nicole pa ne, ker vedo, da je Nicole Včasih plašna. Nelly se Nicole zlobno nasmeje, potem pride do nje in ji reče:
N-Nicole K-Katy N/-Nelly
N/- Hey Nicole.Veš hotela sem to samo povedat da maš najgršo majico na svetu.Poglej mene, kako sem lepo oblečena.
N-P-P-Pusti me!
K-Veš kaj ti Nelly.Pusti Nicole pri miru, drugače pa ti primažem eno tako da boš pristala v bolnišnici!!!
N/-Ja-Ja! Saj si ne upaš!
Potem se zgodi...Katy jo z dlanjo udari po licu, nato prime Nicole in stečeta do glasbene učilnice.Nicole pogleda nazaj in Katy reče:
N-Glej Katy!Nelly se joče.Zdaj je po nama!!
K-Eh pusti jo.Bo pač ravnateljica prišla po naju pa bom dobla ukor.Meni je pač vseeno, pomembno mi je, da se nobeni od naju nič ne zgodi.
N-Noo...To pa maš tudi prav.In ej hvala da si me branla.
K-Nizakaj.Hitro grema zaj v razred, da še naju ne bo učiteljica kregala.
Glabena vzgoja se je že začela, čez 10 minut pa pride v razred ravnateljica!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nisem še dokončala, samo mama me kliče, ker morem klavir vadit!
03. maj 2012
Tam na začetku ko piše, da mi bo pomagala Pikapoka88 ne velja.To mi je sošolka napisala.Mislila pa sem: Z Pikopoko bova to zgodbico pisale skupaj.Najprej jaz nato pa ona
04. maj 2012
nexti plis
jst sm eva in mi je zgodbica zato 3-krat bolj všeč
24. maj 2012
teenksii
še približno 5 al pa 7 nextov samo vem, da jih dolgo nebo
24. maj 2012
pa PLIIIS bi še lahko drugim povejjala za to zgodbico??
24. maj 2012
ok
25. maj 2012
u47197
u47197
Neext.!
26. maj 2012
next (:
26. maj 2012
še tri nexte potrebujem
26. maj 2012
next next next
26. maj 2012
next pa piši v eni osebi pa ni ti treba uoštevati mojga mnenja
26. maj 2012
u47197
u47197
Neext.!
31. maj 2012
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
''Katy Ross?'' Vpraša ravnateljica.
Jaz(Katy)-K Ravnateljica -R
K- Ja želite?
R-Pridi z mano v pisarno
K-Zakaj pa?
R-Nič ne sprašuj, boš videla.
K- O čem pa se sploh gre?
R-NE BODI RADOVEDNA PRIDI!!
Nicole me pogleda. Preko pogleda mi je povedala, da bom dobila ukor.
V pisarni:
R-Slišala sem kaj se je zgodilo na hodniku.
K-Emm...veste...jaz...preveč...
R-Kar povej.
K- Amm...ONE PUNCE SO KRIVE!!ONE SO ZAŽELE NE MIDVI Z NICOLE! SAJ JE N....
R- POMIRI SE KATY!! Lepo povrsti vse povej.
Povedala sem kaj se je zgodilo.Nato so moje sošolke dobile ukor. Ko sem hodila proti glasbeni učilnici sem se spomnila...Spomnila sem se dogodka ki sem ga sanjala. O duhovih, ki so mi govorili da bom imela 2 meseca srečo potem pa nesrečo. Vse se mi je zatemnilo pred očmi. Videla sem belo luč, ki me je vlekla k sebi.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------Kaj mislite kaj se bo potem zgodilo?
Tisti, ki ve mu bom pod profil napisala 10
31. maj 2012
next next nxt enxt next next

nwm
01. junij 2012
Tisti, ki ve mu bom pod profil napisala 10
01. junij 2012
8 nextov
01. junij 2012
ppo pouku bodo
tiste 3 punce preteple katy
01. junij 2012