Forum
Mja..spet sm dobla nove ideje za zgodbico [:
začela bom ko bosta usaj DVA glasovala za DA in ko bosta usej DVA komentirala. ;3

A nej napišem? :]

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

27. november 2010
ijaa. Napiši.^^
27. november 2010
u28905
u28905
napiiiš
27. november 2010
jow.^^
bom zdej. ;3
27. november 2010
Heiia There. :] Moje ime je Jasmina. Kličte me pa kr Smina. :Đ Stara sem 15 in hodim na osnovno šolo. 9. Razred. Awiwiwi. xD Kmalu bo valeta. Čez en mesec. No v glavnem; sem dokaj popularna punca na naši šoli. :] Nimam fanta. Še. xD Imela sem jih že kar nekaj a vsi so bili navadne budale. -.- Ok, whatever. Imam eno BFF – Tejo. :Đ Kličem jo pa Tejuh. xD Najine fore. Obožujem pa tudi glasbo, ples in petje. :3 Moja najljubša skupina je Bring Me The Horizon. :] Oliver je Najlepshi Madafaka. xD Misli si kar si hočeš. (: No, imam pa tudi simpatijo. *šaaj* A žal me sploh ne opazi. Nevidna sem. -.- Ime mu je Jan in je super-popularen fant na šoli. Paaf. Če se pa vse za njim mečejo. D: Tudi Teji je še kar ušeč. Hodi pa v B razred. :3 Jaz sem namreč A. Hihi. xD Fora pa je v tem da bomo imeli skupaj valeetoo. Owjeeaaa. xD Tak sem srečna. *poskakuje* xD No, zdaj ko si me pa spoznal pa lahko pričneš z branjem mojega življenja. :3
27. november 2010
;* okeej začetek. ;Đ
next? :]
27. november 2010
nextii nextii. C:
27. november 2010
u28905
u28905
next
27. november 2010
(a) okej. xD
27. november 2010
All Righty Then… Zbudila sem se ob osmih na deževno soboto. -.- Pfff. Vstala sem in stopila do omare. Ven sem potegnila majico in oguljene kavbojke. Oblačila sem zvlekla nase in stekla po tistih dolgih stopnicah najprej v kopalnico nato pa v kuhinjo, kjer sem se najedla za zajtrk. Kot vsako soboto je mama v službi, oče pa tudi. Oče je drugače nekakšen šef in dela na terenu. Le redko ga vidim. Zadnjič sem ga videla pred štirimi meseci. Obljubil mi pa je da pride še pred valeto domov. :] Upam da res. :Đ Ko sem pospravila vso posodo v pomivalni stroj sem šla spet nazaj gor po stopnicah do sobe in nato nazaj dol. Dogaja spet. xD Ko sem prišla nazaj dol sem skočila do dnevne sobe in vklopila radio. Vanj sem vtaknila cd od Bring Me The Horizon in zvočnike navila na fhool. Tako da je odmevalo po celi hiši. :Đ I Like That. :] Še v tistem trenutku je potrkalo pri vratih. Argh. -.- Glasbo sem stišala in stekla do vrat. Pred vrati je stala vsa skuštrana Suzana. -.- ''kaj bi rada?'', sem vprašala. ''STIŠAJ GLASBO TI TELE.'' Pokazala sem ji jezik in ji pred nosom zaprla vrata. Suzana je moja leto starejša soseda. Tečna je bolj kot karkoli drugega.
27. november 2010
u28905
u28905
next.
27. november 2010
next
27. november 2010
Glasbo sem spet navila na fhool in pričela noreti. Spet je potrkalo na vrata. Zavzdihnila sem in brez da bi stišala glasbo šla do vrat in se zadrla:''NE BOM STIŠALA GLASBE KEJ?'' Pred vrati je bilo tiho zato sem jih odprla. Whoops. *o* Pred vrati je stal poštar. HiHi. Malce awkward now is it? xD Zardela sem in se sladko nasmehnila. ''dobro jutro.'', se je nasmehnil mlad poštar. ''dobro jutro.'', sem na hitro izdavila. V roke mi je potisnil pošto, se obrnil in odšel do naših sosedov. FJUH. -.- Stekla sem do radia in stišala glasbo. Pošto sem zabrisala na mizo v jedilnici in se zleknila na kavč. Poštar mi ni in ni hotel oditi z glave. Ziher si je mislil kaki idiot sem da si navsezgodaj zjutraj tako na glas vrtim glasbo. Mja..če bi bli vsi ljudje enaki bi bilo bedno an? No, z tem 'pregovorom' sem se pomirila. Počasi sem vstala in stekla do sobe da bi vzela telefon a sem se spomnila da je že spodaj. ''ah, pa daj no.'', sem jezno zamrmrala in stekla nazaj dol do telefona. Pograbila sem ga in odtipkala Tejino telefonsko. Vsa zaspana se je javila:''kaj ti je budalo? Ob 9am se ti odločiš in me pokličeš. Uro si kupi bučman.'' Zarežala sem se in ji sporočila da pridem k njej saj mi je doma dolgčas. ''mhm.'', je zamrmrala in prekinila. Skočila sem spet do sobe in segla v omaro po mojo Drop Dead majčko. (a) Potegnila sem jo nase in že stekla v kopalnico kjer sem našla svoje popisane oguljene kavbojke. Skomignila sem z rameni in jih navlekla nase. Na hitro sem se še počesala ter namazala okrog oči in bila sem nared. Pograbila sem še telefon, slušalke, dežnik in ključe ter stekla do vrat. Odklenila sem jih hitro kot je le šlo in že sem bila na pločniku. Odprla sem dežnik in vsa premražena pričela stopati po pločniku.

NEXT? :]
27. november 2010
next
27. november 2010
u29055
u29055
Neexty
27. november 2010
u31914
u31914
NEXT
27. november 2010
u28905
u28905
next
27. november 2010
next
27. november 2010
u1374
u1374
newem ni nujno
27. november 2010
zdej bom.^^
27. november 2010
u31794
u31794
jeej
27. november 2010
Na ulici nisem srečala nikogar razen zaljubljenega parčka ki sta se pod drevesom vsa mokra poljubljala. Zavzdihnila sem in si predstavljala sebe in Jana pod tem velikim drevesom. Stresla sem z glavo in si rekla:''skoncentriraj se.'' Naenkrat sem za sabo slišala korake. NIsem se upala obrniti. Ko je temna postava šla mimo mene sem ugotovila da je bil Jože. Starejši gospod ki se je dan poprej pričel dreti name ker sem utrgala jabolko iz njegovega drevesa in pri tem potresla še vseh ostalih pet ki so še videle na jablani. Spet sem stresla z glavo. Dež je s časoma pojenjal in kot bi mignil je pričelo sijati sonce. Odmaknila sem dežnik da bi videla ali še dežuje. Ker nisem občutila niti kapljice več sem ga zaprla in ga potisnila v nahrbtnik. V tistem trenutku je zazvonil telefon. Klicala me je mama. Zavzdihnila sem in se javila. ''danes pridem kasneje domov saj imamo sestanek. Čaw punči.'' Zavila sem z očmi in se poslovila. Jaoo. Punči. -.- Bila sem tako zaposlena z pospravljanjem telefona v žep da sem pozabila da sem že mimo Tejine hiše. Ustavila sem se in stekla nazaj. Pred vrati sem se ustavila in pozvonila.
27. november 2010

next.? :]
27. november 2010
u31794
u31794
neext
27. november 2010
next
27. november 2010
u18082
u18082
NEXT.!
nujnooooo.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tii naiiboolš pišš.!
27. november 2010
Nextt *.*
Nujnoo
28. november 2010
u28905
u28905
next
28. november 2010
u31794
u31794
dej dej dej.. oUJEA
28. november 2010