Forum
tole je ena zgodbica ki govori o... sj boste preberal an???
Govori o nekem dekletu ki je imela prijateljico mislm BFF.Ime ji je bilo Anna.Katty je pa imela starše ki sta se stalno prepirala...Tega ni mogla prenašati zato se je obrnila na Anno.V šoli pa sta si delili klop in pol je logičn da sta stalno klepetale...nekega dne je Anno sošolec poklical po njenem vzedvku bajsa ampk sploh ni bla debela pač malo bolj močna je bila.Seveda je pa Anna sposobna narediti use in nekega dne so za malico imeli kakav in ta kakav je zlila v njegovo torbo.Anna si je use upala tako,da se jo je za bat si je mislila Katty.a nj nextam???

A nj nextam tole zgodbico???

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

09. januar 2012
next???
09. januar 2012
ja nextiii!!!
09. januar 2012
sam še mal nextov rabm
09. januar 2012
ok dost mam hehe
no in naslednje jutro sobota je jeeeeeej!!Takoj sm odšla na fb in tam sm že imela komentar na zidu od Anne itak pisalo je danes pridi vn ob 10.00 okej in kok je ura?ura je 7.00 groza!Ko sm pršla ob 10.00 v bar sm v baru videla le nekega fanta.Priznam luštkan je bil!Vprašala sm ga če je že bil kdo v baru.Rekel je ne.Čakala sm 2 uri in med tem sva se s fantom spoznala ime mu je Mike.Anna pa pride v bar ob 13.00 groza in pol je pa rekla kje si bla zmenile sva se da se dobiva na igrišču!ne v baru sva se zmenile.Anna je huda iz bara odšla in mene je kr zabolelo srce!Kaj če mi je zamerila,ne bo več prjatlca z mano kaj če bo to celi šoli povedala!!!!!k sm pršla domov sm itak kuuuj šla na fb in na zidu mi je pisal od Anne prijatelstvo med nama je bilo a zdaj ga več ni!!in pouhn klicajev je blo.naslednji dan v šoli sm pričakovala da me bo vzunaj čakala Anna.in res je bilo ko sm mimo nje šla me je zgrabila za lase me spravila ob tla in me čist prebutala nism se mogla brant ker ona je trenirala karate!pridem domov čisto objokana sploh nism šla u razred in videla da sm mela nove hlače strgane,in še iz nosa mi je tekla kri.sama sm bila doma potem ko zazvoni telefon in jas se oglasim dober dan tukaj ravnateljica
a nj nextam??
10. januar 2012
next
10. januar 2012
u68591
u68591
next
10. januar 2012
ok sam še en next!!huala usm k berete to zgodbico
10. januar 2012
še en next rabm
10. januar 2012
kr nextala bom
Sama sm bila doma ko zazvoni telefon in jas se oglasim dober dan tukaj ravnateljica.Kar otrpnila sm in se oglasila ja tukaj Katty Wilson.kaj pa delaš doma zakaj nisi v šoli če si bolna bi se morala odjaviti od malice in kosila!vse sm ji povedala in razredničarka je prišla pome da mi Anna ne bi kaj naredila saj ne tudi ni v šoli.Spotoma sva jo srečale in šla je z nama.Pri ravnateljici smo se vse pomenili in Anna je dobila ukor-opomin.Mislila sm si prav ji je saj je sama tudi grda do drugih!!!!!O šit pozabla sm da me bo dons uprašala kemijo js se pa nč nism učila!!In pol sm še en velk CVEK fasala.Ko sem prišla domov sm use povedala staršema in starša sta se kar naenkrat nehala kregati!Wauv supr in nau mi treba več tega prenašat!!Jeeeeeej!!Naslednji dan pridem v šolo in dobili smo novo učenko!takoj se mi je zdela supr punca in učiteljica je rekla da naj sede zravn mene.in tako se je začelo prijatelstvo med nama.....dale sva si fb in se ceu dan pogovarjale sj bi h nej pršla ampk je 5 km starn od mene.kar naenkrat zazvoni zvonec in jas grem odpret in bila je Anna
a nj nextam????
10. januar 2012
na nj nextam????
10. januar 2012
????????
11. januar 2012
next nujno < 3 p.s. a lohka bereš mojo zgodbico ziam forever plisssss
11. januar 2012
u68591
u68591
next
11. januar 2012
ja bom brala sam zj morm nextat!
Samo gledala sm jo!Kaj pa ti tukaj počneš?Opravičila se mi je ampk js ji nism oprostila saj taka nebi smela biti do mene!Samo zaloputnila sm z vrati in sedla pred komp.Aja sj res pozabla sm povedat kuko ji je ime tj novi sošolki ime ji je Clara.Vse sm ji povedala o Anni in kaj mi je naredila.Sedaj se jo usa šola boji celo starejši fantje.Še enkrat pozvoni pri vratih.Bil je tist ta luštkan fant Mike in povabla sm ga v sobo.js sm pa bla 2.letnik in reku mi je a si se že poljublala?rekla sm amm jaaa.Reku mi je če sm prpraulena na spolne odnose!WTF!?a nj nextam???
11. januar 2012
amm nj nextam?????
13. januar 2012
next???!!!!
13. januar 2012
next
13. januar 2012
sam še en next
13. januar 2012
next
13. januar 2012
okej nextam
------------------
no in uprašal me je če sm sprpraulena na spolne odnose.Nism vedla kaj nj rečem.Nekaj časa sm bila brez besed ko pa me je začel zagovarjati in kar naenkrat me je začel poljubljati!Nism se mogla upreti in potem se mi je zazdelo da bi lah rekla da hodva,ker majo že use moje sošolke fanta.Rekla sm mu dost in on je prenehal in rekla sm da bom z njim hodila.Takoj me je povabil h njemu in vprašal me je če lahka prespim pr nemu.Js sm bla za ampk če mi bosta mami pa fotr duvola.Vprašala sm če lahka prespim pr prjatlci k nočm da vesta da mam fanta.Rekla je ja!Supr kuuul in kuj sm šla to povedat!Šla sva na fb in gldedala Clarin profil.Ura je že bila eno in odpravila sva se spat in on je hotu da se se*ava.Js sam ammm in met tem je bilo že prepozno in začela sva sj veste kaj.Zbudila sm se v toplini svojga fanta in on me je pol še eno uro poljubljau in js sm mogla it dam.Vse sm povedala Clari in in ona je rekla ja in??Povedala mi je da je ona mela spolne odnose že pr 14 letih.Naslednji dan smo pisali in dubila sm 4.Srečala sm svojga fanta in se poljubila.H njemu sm šla narest nalogo in spet me je prisilil za se*s in on me je spet in me še sleku omg!!!ampk sam do spodnjega perila.Odšla sm domov kuuuj na fb in tm mi je na zidu pisal od mojga fanta.Prit u soboto na sprostitev.kuj sm vedla kaj misl.Nism vedla kaj nj nrdim!A nj grem al nj doma ostanem.Če bom doma ostala bo pa pozvonu in itk bo fotr odpru in ga nakuru!In takrat nekaj pozvoni!
a nnj nextam??
14. januar 2012
a nextam????
15. januar 2012
js

Mike

Clara

15. januar 2012
a nj nextam rabm 2 nexta od različnih oseb
15. januar 2012
next
15. januar 2012
še enga
15. januar 2012
moj next k hočm čim prej nextat
------------------------------------------
Ko je pozvonilo sm si misla šit dons je sobota in zih je Mike pršu in pol je bla na srečo mamina prjatlca.Odšla sm h svojmu fantu in pozvonila.Tam mi je odpru Mike in me poljubil ker se nisva videla cel teden.Povedal mi je da ma novo sobo in da je fuuul velka soba pr nih živijo v vili
tole je prelepa vila

in tole je njegova nova soba mislm za naju
http://web.vecer.com/portali/podatki/2009/10/25/slike/online_212750-300.jpg
15. januar 2012
a nj nextam tale next je bil mal bl kratk ampk kaj morm rabla bom 10 nextov od različnih oseb
15. januar 2012
next??????????????????
16. januar 2012
next????
22. januar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg