Forum
Zgodbico bom nadaljevala tuki, ker nebo več grozna, kot ste že moje bralke opazle postaja zgodbica romantična ... (https://www.igre123.com/forum/tema/prekletstvoo.-j-grozliva-zgodbica-by-kattie.the.one-oz.-kattthekitty/5543/15)

Spomnila sem se kako je bilo ko sma se razšla. Doživljala sem največjo moro in nočem, da se ponovi. Oh, zdaj jo razumem. Victorio le skrbi za mene. Ves čas mi je stala ob strani. Ne želi, da se to ponovi. Navsezadnje ji moram priznati, da je imela prav. Vrnila sem se v hišo. Pohitela sem po stopnicah navzgor in šla v Victorjino sobo. ''Victoria, prav si imela. Vendar vseeno me nebi smela tako napasti. Obe sma se dolžni opravičiti, se ti ne zdi? Oprosti za to ker sem te tako grdo nadrla, vendar sem se morala branit. Želim si ga nazaj. Ne zdržim več brez njega. Zdaj, ko se spet družim z Nežo se je moje upanje, da boma spet skupaj povečalo. Zdaj pa sploh, ko mi je povedala, da bi se rad z mano srečal. On jo je prepričal, da naj stopi v stik z mano. Pol leta jo je prosil. Še prej je pa bil pol leta v sobi zaprt in se ni hotel z nikomer družiti. Objokaval je to, da me je izgubil. Ko sma šla narazen ga je Neža naslednji dan našla skoraj mrtvega. Poklicala je rešilca in komaj so ga rešli. Če bi se vse skupaj zavleklo za 5 minut ... bi umro.'' Sem ji v sovzah rekla; ''In zato je kriv najbolj Gregor.'', zajela sem dih in nadaljevala: ''Gregor in njegovi prijatelji.'' ... ''Prejel je hude udarce, imel je več zlomov kosti in med drugim tudi udarec v glavo, kar je poškodovalo njegove možgane. Izgubil je spomin, vendar se je kmalu vrnil.'' ... ''Ne delaj mu še ti krivice! Ne glede nato kaj je storil ... še vedno ga ljubim, in tega ne bo nihče spremenil!''. Victoria se je začela jokat in me objela. Začela se je opravičevat: ''Oprosti, ne želim, da spet trpiš zaradi njega, vendar sem ugotovila, da je to nekaj neizbežnega!''. Pokimala sem in odšla iz sobe. Šla sem v svojo sobo in zaspala.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
''Usher, baby,
Yeah, we did it again,
And this time i'mma,
Make you scream,
Usher!''
Sem zaslišala in kaj hitro sem ugotovila, da mi zvoni telefon. Pogledala sem in vidla, da me kliče Neža. Hitro sem se oglasila: ''Neža!''
''Oj! Nekdo je pa očitno dobre volje!''
''Aha! Kaj ti je rekel?''
''Hihi. Kar tako na easy se že pogovarjaš o njem?''
''Mhm. Povej, kaj ti je rekel?''
''Presrečen je, da se tudi ti želiš dobiti z njim. Rekel je, da če bi mu prej povedala, bi se lahko že včeraj dobil s tabo. Jaz sem mu pa rekla naj umiri konje. To ne bo šlo tao hitro, kot on misli!''
''Mhm. Prav imaš. Šlo bo še hitrej! Bi se lahk danes dobila?''
''Že? Resno? Presrečen bo! Si prepričana?''
''Ja!''
''Torej mu sporočim, da se hočeš že danes z njim dobiti?''
''Ja! Kaj še čakaš? Pokliče me pol takoj nazaj ko se boš nehala z njim menit! Bok''
Prekinila sem ji in vsa od veselja začela skakat po postelji. Z njim se bom dobila, z njim! Odmislila sem vse črne misli in se osredotočila na to, kar se bo zgodilo. Waaw, videla ga bom!
11. julij 2013
u140958
u140958
next
11. julij 2013
next!!!!!
11. julij 2013
next
11. julij 2013
še 2 pa nextam
12. julij 2013
Predstavljala sem si kako bo. Ko ga bom zagledala ... vendar, si lahko jaz predstavljam vse možno. Možno, da se mi samo dozdeva, da želi bit spet z mano. Mogoč se hoče samo prepričati, da sem vredi ... odkimala sem in si poskusila zbistriti misli. Spet sem odšla na sprehod. Šla sem na levo in naravnost. Ko sem prišla do gozda sem šla v njega, imel je eno poraščeno potko. Hodila sem nekaj časa po njej in ko sem prišla ven sem se znašla na drugi strani mesta. »Kaj za vraga?« sem si mislila. Bilo mi je znano, kapuco sem si potegnila čez glavo in šla naprej. Bližala sem se semaforju. Ustavila sem se in zraven mene se je postavil nek fant. Sploh si nisem am jemala, kdo je, vendar, ko je pogledal na desno sma se oba zazrla drug drugemu v oči. Začele so se mi nabirati solze. V trenutku, ko sem zagledala njegov obraz sem ga takoj prepoznala. Bil je Anže. Solze so mi stekle po obrazu in tudi na Anžetovem obrazu sem jih videla. ''Kathy?'' me je vprašal, presenečena sem mu rekla: ''Anže?'', pokimal je z glavo ter me objel. Tudi jaz sem ga objela in on je rekel: ''Saj ne morem verjeti, da si to res ti. Še vedno si tako nesramno lepa.'', nasmehnila sem se mu in ko mi je vrnil nasmeh je začelo deževat. Z glave mi je potegnil kapuco, svojo roko mi je dau na vrat in počasi se mi je začel približevati. Ko me je poljubil je svojo roko zakopal med moje lase. Začela sem mu vračat poljub in svoje roke sem ovila okoli njegovega vratu. Nehal me je poljublat in odkimal je z glavo: ''To ni prav. Kako se lahko poljubljaš z mano po tem, ko si tako trpela zaradi mene?'', pogled sem usmerila v tla, se zbrala in ga pogledala: ''Nisem edina trpela! Tudi ti si, vse vem. Neža mi je vse povedala.'', nasmehnil se je in rekel: ''Oh, ta Neža.''. Pogledal me je v oči in mi rekel: ''Po vsem tem, kar se je zgodilo te še vedno, ... Kathy, ljubim te.''. Zardela sem in mu odgovorila: ''Nisem te mogla pozabiti ... ni šans ...'', igrivo me je pogledal in rekel: ''Me še tudi ti ljubiš?'', vsa vesela, ker ga imam ob sebi im, ker me je še ljubil sem začela kimat in rekla sem: ''Ja!''. ''Sam da.'' Je bilo vse kar je rekel, nato me je poljubil. Ravno ko me je nehal poljubljati mi je zazvonil telefon, bila je Victoria.
''Ja?''
''Kathy! Je s tabo vse v redu, kje si? Pote pridem!''
''Ne ne! Ostani doma! Itak sem blizu! Zdajle bom prišla domov, zato mi ne tečnari! Bok.''
''Ok, bay.''
Pogledala sem ga. Žalostno me je gledal in rekel: ''Že greš?'', ''Mhm, si že pozabil, da se kasneje dobima?''. Ti Neža ni nič povedala?'', pogledal me je in rekel:''Neži sem rekel, da se bova dobila ob 6. Koliko je zdaj ura?'', pogledala sem na telefon in rekla: ''16:47.'', nasmehnil se je in me poljubil. ''Hitro pojdi, drugače te ne bom izpustil.'', nasmehnila sem se mu in hitro odšla domov. Ko sem prišla do gozda sem začela tekat. »Imam še 10 minut da pridem domov.« sem si mislila in začela še hitreje tečti. Ko sem prispela iz gozda sem šla proti hiši in bila sem doma. Victoria je zagledala moj nasmeh in se mi nasmehnila: ''Opa, kako smo dobre volje ... zakaj le?'', ''Hja, no, recimo, da sem le dobre volje.'' Sem ji rekla, vendar mi ni verjela, ''Ha ha ha, zelo smešno. Daj se me usmili in mi povej.'', odkimala sem z glavo in šla v kuhinjo. ''Lačna sem ko volk.'', sem izjavila, ko sem opazila Victorio, ki se je poskušala na skrivaj pretihotapiti v kuhinjo. ''Victoria!'' sem zaklicala in se še naprej delala kot, da nevem, da je tukaj ''Mi poveš kje je nutella?'', na drugi strani pulta se je oglasila: ''V omarici zraven mrmelade bi morala biti.'' je rekla in obe sma se začeli smejati. Vstala se je in rekla: ''Mi boš povedala?'', ''Zakaj bi ti?'' sem ji odgovorila in jo nagajivo pogledala, ona pa mi je vzameno podarila grd pogled in se namrščila: ''Rada bi vedela čemu se moja manjša sestra smeji. Že dalj časa nisem videla tega smeha!'' mi je rekla, ''Se tako zelo opazi?'' sem jo vprašala, ''Seveda se opazi. Še neka tretja oseba bi opazila, da je tvoj nasmeh poseben. In izžareva nekaj, kar mi glih ni pri srcu – če je to, kar si mislim – vendar vseeno. Ta nasmeh je tisti, ki smo ga tako zelo pogrešali. Se ti sploh sanja kako sem ga komaj čakala?'' me je vprašala, ''Niti ne. Bi rada izvedela zakaj ga imam ... ta nasmeh mislim.'', ''Seveda bi, vendar nisem prepričana, da mi bo odgovor všeč.'', ''Ohh, Victoria. Sploh verjeti nemorem, da se je to, kar se je zgodilo tudi v resnici zgodilo. Šla sem na daljši sprehod in pristala sem na drugi strani mesta. Srečala sma se in se pobotala. Dobima se ob štirih in točno pol ure časa še imam, da se uredim in grem tja.'', Victoria se mi je nasmehnila in rekla: ''Ga boš pripeljala sem? Rada bi se mu opravičila.'', presenečeno sem jo pogledala in rekla: ''Kakšna tepka si! Saj neve, da si bila proti njemu!'', Victoria me je užaljeno pogledala in opazila sem nekakšno kesanje: ''Pred 2 tednoma sem ga srečala in ga nadrla zato kar ti je naredil. Začel se je opravičevati. Prosil me je naj mu pomagam, da bosta vidva spet skupaj, da mu boš oprostila, vendar jaz nisem popustila. Rekla sem, da bom storila vse, kar je v moji moči, da ne bosta nikoli več skupaj, češ, da te je preveč in prevečkrat prizadel. Pravtako sem ga udarila. Zato bi se mu rada opravičila.'', ''Victoria!'' sem zakričala, ''Kako si mogla to narediti?'', ''Saj mi je žal, takrat nisem vedela tega!'', zgrožena sem bila. ''Ga boš pripeljala, da se mu opravičim?'' je rekla in jaz sem ji odvrnala: ''Bom, vendar poskrbi, da boš vljudna kot še nikoli! In ne le ti, tudi Kiki. Pa atiju in mami povej in ju prepriči! Pomagaj mi, čutim, da bo vse po starem!'', Victoria je prikimala in dodala: ''Zanesi se name sestrica! Vendar za starša bom poskrbela čez 1 teden. Si pozabila, da sta odšla na službeno potovanje?'', začeli sma se smejati in Victoria je dodala: ''Skuhala bom zrezke v gobovi omaki in svaljke. Glejta, da bosta točna. Ob 5 bo kuhano.''. Prikimala sem ji in odšla v sobo. Oblekla sem si oblekco.

In nato sem si uredila lase. Na hitro sem se skodrala in lase z sponkami spnela na stran.

Dodala sem si rdečo mašnico.

Hitro sem odšla v kopalnico in si odstranila svoj dramatičen makeup. Naličila sem se kot vsako dekle, ki da kaj na svoj izgled. Makeup je bil nežen in svetel. Pravo nasprotje od mojega običajnega.

13. julij 2013
u140958
u140958
next
13. julij 2013
next
13. julij 2013
u38598
u38598
neext *__*
*nova bralka* <333
23. julij 2013
To je bil včasih moj običajni makeup. Po tem, ko sma šla narazen sem se začela ličiti bolj dramatično, črno. Mislim, da je pravi čas, da se začnem spet tako ličiti. Zares me zanima, kaj si je Anže mislil, ko me je videl z mojim črnim in dramatičnim makeupom.

Pogledala sem se. Znana sem si bila. Takšna sem ko sem srečna. Vsa vesela sem pohitela dol, ko me je Victoria ustavila: ''Čakaj! Preden greš ... se spomniš kako je bilo, ko sta bila še z Anžetom skupaj in si šla nekam ...'' hitro sem se spomnila in ji dala lubčka na lička in šla.

Ko sem stopila ven me je čakal avto. Vsedla sem se na sovoznikov sedež in pogledala Anžeta. Gledal me je. Nagnil se je k meni mi rekel, da me ljubi in poljubila sma se.

Odpeljala sma se v mesto. Šla sma na pijačo. Nato sma se vrnila domov. ''Tukaj sma.'' je rekel umirjeno, pokimala sem in stopila sva iz avta. Ko ga je zaklenil sma šla noter. Ko sem prižgala luč sma se sezula in šla naprej v dnevno sobo. Ko naju je zagledala se je seveda prikazala; ''Ooo, Victoria!'' je rekel Anže, Victoria je začela: ''Oprosti, prosim odpusti mi Anže! Nebi se smela tako obnašati do tebe! Tiste besede vzamem nazaj.'', Anže se je nasmehnil, prikimal in rekel: ''Kje je večerja? Lačen sem ko pes!'', vsi smo se nasmejali in se odpravili v kuhinjo. Vsedli smo se za mizo in začeli jest. ''In, kaj počneš?'' je Victoria vprašala Anžeta. Anže se je začel smejat; ''Uživam; kaj pa druga?'', nisem hotela, da se razvije v pogovor zato sem ju prekinila; ''Victoria, hvala ti za dobro večerjo vendar midva z Anžetom grema v sobo.'', začeli so se smejati. Pogledala sem Anžeta in ga začela vlečti proti stopnicam. Prostovoljno se je vstal in me potegnil k sebi, poljubil me je in vrnila sem mu poljub. Ko sma se nehala poljubljati sma se ozrla okoli. Victoria in Kiki sta komaj hlinili smeh. Začeli smo se smejati in hitro sma šla gor. Ko sma vstopila v mojo sobo je rekel: ''Nič se ni spremenila.'', nasmejala sma se in nato sma se vsedla na posteljo. Anže mi je sponke s katerimi sem si lasela spnela na stran potegnil in tako pokvaril frizuro; ''Hej! Zdaj si mi pa pokvaril frizuro!'' sem mu pojamrala on pa mi odvrne: ''Kje pa! Samo popravil sem jo in zdaj je tisočkrat boljša!'', ''Res?'' sem ga sramežljivo vprašala, pokimal je. Zresnil se je in pogledal je stran ter se zazrl nekam v kot sobe. Pogledal me je v oči in mi rekel: ''Oprosti.''. Ko sem spoznala na kaj je mislil sem mu odgovorila: ''Ne opravičuj se.''. V očeh so se mi nabrale solze in pogled sem umaknila stran od njega. Upala sem le, da ni opazil solz v mojih očeh. ''Kathy ...'' je bilo vse kar je spravil iz sebe. Objel me je in začela sem jokat. Opravičeval se je za svoja dejanja, jaz sem pa sem se le jokala. Izpustila nisem niti ene besedice. Ko mi je končno uspelo, da sem se nehala jokat mi je rekel: ''Obljubim, da zaradi mene neboš izpustila niti solze več.'', odkimala sem z glavo in se nasmehnila. Z obraza mi je obrisal solze, počasi se mi je približal in me poljubil. Vrnila sem poljub in oba sma se nasmejala. ''Ljubim te.'' mi je rekel in me še enkrat poljubil. Vlegla sma se in se nekako objela.

Anže mi je rekel: ''Ljubim te! Zdaj pa zaspi, nohko noč.'', ''Tudi jaz te ljubim, nočko.''.
23. julij 2013
u95401
u95401
next
23. julij 2013
next zelo lepo in ful mi je ušeč
23. julij 2013
u38598
u38598
neeeext <33
23. julij 2013
u106993
u106993
nextt
24. julij 2013
u113369
u113369
next+nova bralka
24. julij 2013
Neeext
24. julij 2013
neeeeeext!! Ful dobr začetek!
24. julij 2013
next
24. julij 2013
next
24. julij 2013
u129872
u129872
neeeeext + nova bralka + fuuuuuul dobra zgodba <33
24. julij 2013
next
24. julij 2013
hvala vam!
∞ ∞ ∞ ∞ ∞ ∞ ∞ ∞ ∞ ∞ ∞
Zaspala sma in zjutraj naju je zbudilo trkanje na vrata. Vrata so se odprla in naenkrat je vstopila Victoria; ''Zaspanca, vstat bo treba! Zajtrk bo kmalu na mizi, 5 minut imata!'' se zvito nasmeje in še doda: ''Dobro jutro.'', po hitrem postopku je odšla. Anže me je poljbil in mi pomagal vstati. Uredila sem se in se preoblekla v majčko in kratke hlače.
[img]https://www.klubsportainzdravja.si/Libraries/LUHTA/MAJ%C4%8CKA_radovljica_bled_lesce_%C5%BEirovnica.sflb.ashx[/img]

Šla sma dol in se vsedla za mizo. Začeli smo se pogovarjati. Palačinko sem si namazala z nutello in že sem naredila prve grižljaje.

Sredi pogovora je Anže vprašal Kim: ''Hej, Kim. Kako dolgo boš še tukaj?'', Kim mu je odvrnila: ''Nevem sprva je bilo za 1 dan, nato na nekaj dni in zdaj sem še vedno tu. Čisto domača sem že.'' Se je nasmehnila in nadaljevala: '' Verjetno bom osala tu za še kar nekaj časa. Če bom seveda smela. Brat me verjetno čisto nič ne pogreša, za mamo mi je čisto vseeno, oče je pa na službenem potovanju.''. ''Zanimivo.'' je rekel Anže in začeli smo se smejati. ''Kaj pa ti?'' ga je malce predrzno vprašala Kim. Anže jo je pogledal in ji odgovoril: ''Tvojega rekorda nebom podrl, brezskrbi!'' in še enkrat smo se začeli smejati. ''Ne morš, da verjameš. Zabiu me je!'' se je pošalila Kim in nato rekla: ''Victoria, boljših palačink še nisem jedla.'', hitro sem dodala: ''Res, se pridružujem njeni izjavi.'' In se ji nasmehnila. Victoria je vsa presrečna začela: ''Hvala. Preizkusila sem recept stare mame. Našla sem ga v kuharski knjigi.

Ko sem ga zagledala sem se spomnila na mamo kako je hvalila palačinke, ki jih je pekla stara mama. Odločila sem se, da bom recept preizkusila in izkazalo se je, da so resnično odlične!'', pogledala je mene in Anžeta, se zvito nasmehnila in nadaljevala: ''Jutri sta vidva na vrsti za obroke.''. V trenutku se mi je zaletelo in vsi so se mi začeli smejati; ''Kaj? Kiki še ni kuhala!'' sem se pritožila, tokrat pa se je oglasila Kiki: ''Pomagala sem ji pečti palačinke. Pravtako ji bom pomagala pri ostalih obrokih.''. Ostala sem brez besed. Nisem mogla verjeti svojim ušesom. Spomnila sem se na McDonalds; ''Ok. Jedli bomo to, kar boma midva pripravila.''. Ustnice so se mi potegnile v krivo črto, napaka, to me je izdalo; ''Nikar ne misli, da če boš naročila kaj iz kitajske ali pa šla v McDonalds po hrano, da se bo to upoštevalo. Sama morata pripraviti obrok. Sestavine so v kuhinji, katerih ni bosta pa nakupila v trgovini.'' je Victoria vestno končala svoje pripovedovanje. ''Victoria! Od kdaj si pa ti tako ... pač, tako ...'' je začel Anže; ''Kaj?'' ga je Victoria z vidnim zanimanjem vprašala; ''Tako, ... pač, tako ... zatežena, oziroma še bolje, odgovorna?'', ''Veš Anže, veliko stvari me je postavilo na pravo mesto. Še posebej Kathy.''. Pogedala me je in se začela smejati; ''Naredila je veliko večje neumnosti kot jaz, pa čeprav sem delala vse mogoče traparije.'', namenila sem ji ubijalski pogled in jo še bolj podžgala; ''Učila sem se iz njenih napak namesto, da bi se iz svojih.'', zdaj je bilo pa dovolj: ''Veš kaj?! Da ti dokažem, da nisem tako otročja boma z Anžetom prevzela kuhinjo! Sama boma kuhala. In še nekaj! Skuhala boma bolj okusne jedi kot ti!'' sem ji zabrusila in ko sem doumela kaj sem rekla sem se sama sebi začela smejati. Victoria me je pogledala in me vprašala: ''Kathy, si vredu?'', zabrusila sem ji: ''Ne veš, imam na zelo visoko vročino.'', v najin pogovor je vskočila Kim: ''Victoria. Kaj ne vidiš kako je zaljubljena?'', spet smo imeli naval smeha. Vzela sem si še eno palačinko in jo tokrat namazala z jagodno marmelado.
∞ ∞ ∞ ∞ ∞ ∞ ∞ ∞ ∞ ∞ ∞
next?
24. julij 2013
next!
24. julij 2013
pa nexti čimpreej zamee
24. julij 2013
neext
24. julij 2013
u38598
u38598
next