Forum
ριтвυℓℓ ℓσνєя
ριтвυℓℓ ℓσνєя
ღ нej!!
ღ ĸer ѕeм υɢoтovιl dα ιмαjo ɴeĸαтeι тežαve ѕ тeм, dα ѕe ɴe мorejo odločιтι ĸαтero pαѕмo pѕα вι ιмelι, ѕeм υѕтvαrιlα тo тeмo
ღ jαz вoм oвjαvιlα vprαšαlɴιĸ, ɴαтo pα vαм вoм ѕporočιlα ιɴ oвjαvιlα 3 pαѕмe, ĸι вι вιle prιмerɴe zα vαѕ
ღ тorej: jαz oвjαvιм vprαšαlɴιĸ, тι odɢovorιš, ɴαтo pα jαz pošljeм 3 pαѕмe
ღ če čeѕα ɴe rαzυмeтe lαнĸo vprαšαтe

ღ zα zαčeтeĸ pα 3 ɴeхтe

kakšna se ti zdi tema?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

18. julij 2017
Next kljub temu, da že imam psa mi je to zanimiva tema, saj me vseeno zanima kateri pes bi mi najbolj ugajal
18. julij 2017
ριтвυℓℓ ℓσνєя
ριтвυℓℓ ℓσνєя
ok takoj bom objavil vpašalnik
18. julij 2017
ριтвυℓℓ ℓσνєя
ριтвυℓℓ ℓσνєя
objavila*
18. julij 2017
ριтвυℓℓ ℓσνєя
ριтвυℓℓ ℓσνєя
❀ vprαšαlɴιĸ ❀

1. Kαĸšɴo je vαše ιdeαlɴo ѕтαɴovαɴjѕĸo oĸolje?
α) Hιšα αlι ѕтαɴovαɴje, ɴeĸje ɴα ѕαмeм, odмαĸɴjeɴo od očeн drυɢιн, ѕαj zelo ceɴιм ѕvoj мιr ιɴ še вolj zαѕeвɴoѕт.
в) Hιšα z velιĸιм vrтoм, čυdovιтo ɴαrαvo, oĸroɢ prιjαzɴι ѕoѕedι. Pα veɴdαr dovolj zαѕeвɴoѕтι.
c) Meѕтɴo oĸolje, ѕredι vrvežα, ĸjer je ɴα doѕeɢυ roĸe vѕe, ĸαr poтreвυjeм, ĸjer ѕo мojι prιjαтeljι v вlιžιɴι ιɴ pα ѕevedα ĸαĸšeɴ pαѕjι pαrĸ.

2. Trdιтev, ĸι вι мe ɴαjвolje opιѕαlα, je:
α) Brez šporтα мι žιveтι ɴι. Seм zelo αĸтιveɴ/α, ĸo prιdeм ιz ѕlυžвe, ѕe odprαvιм ɴα dolɢ тeĸ αlι v ғιтɴeѕ, ĸoғeтĸαɴje ѕ prιjαтeljι мe ѕιcer zαвαvα, veɴdαr več ĸoт pol υre ɴe мoreм ѕedeтι ɴα ιѕтeм мeѕтυ.
в) Nι ɢα вoljšeɢα od doмαčeɢα ĸαvčα ιɴ doвreɢα ғιlмα. Sαj ɢreм rαd ɴα ĸαĸšeɴ ѕpreнod, тυ pα тαм, pα veɴdαr je ɴαjlepše doмα, oв ĸαмιɴυ, ɴα тopleм.
c) Iмαм ѕvoj нoвι, ĸι мι vzαмe ĸαr ɴeĸαj čαѕα, ιɴ ѕĸrвι zα мojo мeɴтαlɴo ιɴ тeleѕɴo ĸoɴdιcιjo, αмpαĸ тo je тυdι vѕe. Če вι ιмel/α ɴα ιzвιro vzpoɴ ɴα Trιɢlαv, αlι poležαvαɴje ɴα plαžι, вι ѕe ɢoтovo odločιl/α zα plαžo.

3. Ko je ɢovorα o мedoѕeвɴιн odɴoѕιн, zαѕe lαнĸo rečeм, dα ѕeм:
α) zelo odprтα ιɴ drυžαвɴα oѕeвα, vedɴo ѕeм oвdαɴ/α ѕ prιjαтeljι, poмeмвɴα pα мι je тυdι drυžιɴα.
в) ѕeм вolj ѕαмoтαr, zelo rαd/α ιмαм žιvαlι, z ljυdмι pα ɴe ɴαvezυjeм zelo тeѕɴιн ѕтιĸov, rαzeɴ ѕvojιн reѕɴιčɴo ɴαjвlιžjιн.
c) ѕeм precej lαвιlɴα oѕeвα, v ѕмιѕlυ drυžαвɴoѕтι. Iмαм dɴι ĸo ιмαм oĸroɢ ѕeвe rαd/α doɢαjαɴje ιɴ ljυdι, poтeм pα prιdejo dɴevι, ĸo мι υѕтrezα мιr, тιšιɴα, мordα мedιтαcιjα.

4. Trdιтev, ĸι мe ɴαjвolje opιše je: Koт oтroĸ ѕeм вιl/α
α) тrмαѕт/α.
в) ѕαмoѕvoj/α.
c) вolj rαzvαjeɴ/α ιɴ ѕeм poтreвovαl/α velιĸo pozorɴoѕтι

5. Kαĸšɴo je vαše мɴeɴje o ɴαjвolj prιмerɴι vzɢojι pѕα?
α) S pѕoм ѕe je тreвα velιĸo υĸvαrjαтι, je υčljιvo ιɴ pαмeтɴo вιтje, zαтo je zelo prιмerɴo, dα ѕe υdeležιмo pαѕje šole ιɴ pѕα тυdι doмα υčιмo poѕlυšɴoѕтι.
в) Meɴιм dα je peѕ človeĸov ɴαjвoljšι prιjαтelj. Moj ĸυžα je мoj cαrтeĸ, zɴα ѕιcer ѕeѕтι, dαтι тαčĸo ιɴ še pαr тrιĸov. Spι prι мeɴι v poѕтeljι ιɴ je zelo rαzvαjeɴ.
c) Peѕ je žιvαl, ɴjeɢovo мeѕтo je zυɴαj oв нιšι. To ĸαr dαɴeѕ ljυdje počɴejo ѕ ĸυžĸι, jιн oвlαčιjo, ѕpreмιɴjαjo v мαle ljυdι je ɴeprιмerɴo. Pαѕje šole ιɴ podoвɴe zαdeve ѕe мι zdιjo ɴepoтreвɴe, ѕαj ѕvojeɢα pѕα ѕαм/α ɴαυčιм, ĸαr мorα zɴαтι.

6. Kαĸo ѕĸrвιтe zα ѕvojo zυɴαɴjo pojαvo?
α) Brez мαĸe-υp/α ɴe ѕтopιм ιz ѕтαɴovαɴjα. Mojα prιčeѕĸα je vedɴo υrejeɴα, rαd/α ѕeм v ĸorαĸυ z мodɴιмι тreɴdι...
в) Prezιrαм ljυdι, ĸι porαвιjo 30 мιɴυт v ĸopαlɴιcι, predeɴ lαнĸo ɢredo ɴα ĸrαтeĸ ѕpreнod po ɢozdυ.
c) Ko ɢreм v ѕlυžвo, poѕĸrвιм dα ѕeм prιмerɴo oвlečeɴ/α ιɴ υrejeɴ/α. Sιcer pα ѕe ɴαjвoljše počυтιм, ĸo ѕeм v υdoвɴιн oвlαčιlιн.

7. V drυžвι prιjαтeljev ѕeм zɴαɴ/α poтeм, dα
α) ѕeм вolj ɢlαѕɴα oѕeвα.
в) ѕeм вolj тιнα oѕeвα .
c) odvιѕɴo od ѕιтυαcιje.

8. Ko ѕe je тreвα poѕтαvιтι zαѕe, αlι ɴeĸoмυ poĸαzαтι ĸdo je šeғ prι нιšι,
α) ѕe jαѕɴo ιɴ ѕαмozαveѕтɴo ιzrαzιм.
в) ѕe вolj povlečeм vαѕe.
c) ѕe rαzвυrιм, ѕpυščαм v ĸoɴғlιĸтe ιɴ тrмαѕтo zαɢovαrjαм ѕvoj prαv.

9. Ideαleɴ peѕ zαмe je
α) večje αlι ѕredɴje rαѕтι.
в) ѕredɴje αlι мαɴjše rαѕтι.
c) velιĸoѕт ɴι poмeмвɴα.

10. Alι zα vαѕ veljα ĸαтerα ιzмed ɴαѕledɴjιн тrdιтev?
α) Še ɴιĸolι ɴιѕeм ιмel/α ĸυžĸα, ѕι ɢα pα zelo želιм.
в) Moтιjo мe pѕι, ĸι ѕo preɢlαѕɴι ιɴ velιĸo lαjαjo. Tυdι мojιм ѕoѕedoм тo ɴι ɴιтι мαlo všeč.
c) Alerɢιčeɴ/α ѕeм ɴα pαѕjo dlαĸo.
----------------
pošlji mi odgovore
18. julij 2017
1. b)
2. med b) in c)
3. med a) in c)
4. a)
5. c)
6. c) (Sam nisem še v službi stara sem 12 let)
7. c)
8. a)
9. c)
10. malo drži b)

Oprosti, ker pri kerem vprašanju nisem sigurna, samo mi odgovori ne ustrezajo. Pač sem se pol odločla za oba. Nisem hotla kr neki rečt. Že v naprej hvala za tvoj odgovor!
18. julij 2017
ριтвυℓℓ ℓσνєя
ριтвυℓℓ ℓσνєя
jst sem mela enake odgovore!!!
18. julij 2017
Kul!!!! Dvojčici!!!!
18. julij 2017
ριтвυℓℓ ℓσνєя
ριтвυℓℓ ℓσνєя
1. pasma:
BASENJI

2. pasma:
M ŠNAVCER

3. pasma:
LHASA APSO

----------------

ČE RABIŠ ŠE PASEM TI JIH LAHKO POŠLJEM, AMPAK IMAJO MANJ TOČK KOT TELE. MEN SO PRŠLI ENAKI REZULTATI (BASENJIJA BI PA RES MELA)
18. julij 2017
Ne hvala, dost pasem bo, hvala. Pa basenji je res ful lep! Pa ena moja sošolka ma lhasa apsona al pa mu je sam ful podobn. Mislim, da je mešanček.
18. julij 2017
ριтвυℓℓ ℓσνєя
ριтвυℓℓ ℓσνєя
ane da. jst si ga že neki časa želim
18. julij 2017
c
b
b
c
a
c
c
a
c -sam da je priden
b- sam sosede motijo ne mene

Next

+ zlo dobra tema
18. julij 2017
ριтвυℓℓ ℓσνєя
ριтвυℓℓ ℓσνєя
1. PEKINEZER

2. BASENJI (zgorj na sliki)

3. POODLE
18. julij 2017
Kk so luštni!!!!
18. julij 2017
zlo so luštni
18. julij 2017
ριтвυℓℓ ℓσνєя
ριтвυℓℓ ℓσνєя
men je najbujš basenji
18. julij 2017
Lorein M. Gray
Lorein M. Gray
1. b
2. b
3. c
4. b
5. a
6. c
7. c
8. c
9. b
10. a
19. julij 2017
ριтвυℓℓ ℓσνєя
ριтвυℓℓ ℓσνєя
1. PEKINEZER:

2. ČIVAVA:

3. M ŠNAVCER:
zgoraj na sliki
25. julij 2017
ριтвυℓℓ ℓσνєя
ριтвυℓℓ ℓσνєя
lahko ti dam še več rezultatov, če hočeš
25. julij 2017
Lorein M. Gray
Lorein M. Gray
ni treba... luštni so
26. julij 2017
ριтвυℓℓ ℓσνєя
ριтвυℓℓ ℓσνєя
jp
26. julij 2017
če iščete pravega psa za vas in nočete da ima poškodbe polezni ipd.
izberite mešančka!
25. avgust 2017
ριтвυℓℓ ℓσνєя
ριтвυℓℓ ℓσνєя
Res je, da so mešančki bolj zdravi, ampak spet pa ni nujno, da je to res. Če kupite čistokrvnega psa pri priznani psarni, bo ravno tako zdrav. In tukaj pač povem, katera pasma je najbolj primerna za koga...

Temo vodim jaz, če imaš svoje mnenje ga pač imaš.
25. avgust 2017
1. a
2. b
3. c
4. b
5. c
6. a
7. a
8. c
9. b
10. c
25. avgust 2017
no čakam že nevem kok tednov pa še nič
30. avgust 2017
ριтвυℓℓ ℓσνєя
ριтвυℓℓ ℓσνєя
ne čakaš "ne vem kok tednov", ker je od tvoje objave minilo 5 dni, torej niti en teden!!! ne govori neumnosti!!! dobila boš rezultat, malo moraš počakati, ker ne visim vsak dan na računalniku kot ti!!!
30. avgust 2017
ριтвυℓℓ ℓσνєя
ριтвυℓℓ ℓσνєя
Maja, upam, da si vse odgovorila po resnici, ker je pomembno, da je pes podoben tvojemu karakterju... Ker si alergična na pasjo dlako ti ne priporočam psa...

Lhasa Apso, je pes, ki ima dokazano nealergeno dlako. Sicer pa je kar veliko dela z njim, saj ima dolgo dlako, potrebno ga je česati, voziti k pasjemu frizerju...

Ti psi živijo zelo dolgo (16 let in več). Oskrba psa je zahtevna, saj ga je treba velikokrat skopati in vsak dan počesati, ker bo če ne stanovanje polno dlak in bo pes imel zavozlano dlako.

Lhasa Apso so po značaju zelo mirni psi in privrženi svoji družini. Nikoli ne lajajo brez razloga in tudi ne veliko. Je odličen čuvaj. Ti psi so zelo inteligentni.

Lhasa Apso je rahlo neodvisen in ni zmeraj poslušen.
Maja jaz ti tega psa ne priporočam, saj verjetno nimaš izkušenj in si še premajhna. Če se boste odločili za tega psa, ga obvezno peljite v pasjo šolo in naj ti starši pomagajo.
P.S.: Drugič pa ne teži!!!

tak zgleda če ga ostrižemo:
30. avgust 2017
o kako so lepi
30. avgust 2017
opip
opip
kk neumna tema
to je brez veze
31. avgust 2017
1.a
2.b