Forum
u107272
u107272
hej to sem jaz anna.

in to je moja BFF emeily.

žvim v tej hiši.

zjutraj sem šla v šolo in se zaletela v mikea.
mike.

nextam? rabm 4 nexte
15. september 2012
u107272
u107272
in to je maks.

15. september 2012
next
15. september 2012
next
15. september 2012
Kdo pa je maks??
V zgodbici mislim??=
15. september 2012
u107272
u107272
kaj misliš
15. september 2012
ali je brat od tebe...
Kakšno vlogo igra????????????????
15. september 2012
next
15. september 2012
a nextaš????
15. september 2012
u76183
u76183
neeeeeeext
15. september 2012
u107272
u107272
No bom mogoče nextala juter al pa mogoče 10 ali več stavkov danes.
Danes se moram veliko učiti.
Hvala za nexte.
See you later.
15. september 2012
next
15. september 2012
u107272
u107272
Pišem en kratek next!!!
15. september 2012
u107272
u107272
Ko sem se pobrala s tal mi je pomagal Mike. Uprašal me je če sem uredu. Rekla sem da. V roko mi je potisnil listek z njegovo številko in odšel je brez besed. Pred šolo sem zagledala Maksa. Pritekel je proti meni in mi rekel hej kako si?
Se nedaljuje........
15. september 2012
u107272
u107272
Rabim 4 nexte
15. september 2012
Waw ti pa dolg pišeš deset minut.
Sam povem drgač pa neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
15. september 2012
u105502
u105502
NEEEEEEEEEEEEEEXT
15. september 2012
u106986
u106986
next
16. september 2012
u96292
u96292
next
16. september 2012
u107272
u107272
rekla sem da sem vredu in vprašal me je ali že vem da si moramo pri kemiji izbrati partnerja za delo.rekla sem da nisem vedela in on je rekel če bi bila z njim pri kemiji.rekla sem da moram premisliti in prijel me je za roko in mi rekel da tisti ki bo pri kemiji boljši bo šel za en teden na Bahame in stekla sem do učilnice.ko sem končno prišla domov sem mamo vprašala kdaj bo kosilo in rekla je da bo čez eno uro.šla sem v svojo sobo.
moja soba:

ulegla sem se na svojo posteljo in kmalu me je klicala emely.hitro sem se oglasila in ji rekla da si moramo izbrati partnerja za kemijo.ko sem končno odložila telefon sem bila tako zaspana da sem zaspala.zbudila sem se ravno pravi čas za v šolo a sem se spomnila da je sobota in se ulegla nazaj v posteljo.zbudila me je mama ko je bil zajtrk.ko sem se najedla in preoblekla je k meni prišel Mike.skupaj sva odšla v mojo sobo in se učila.rekla sem mu ali bi bila skupaj za kemijo.rekel je da bi bil z veseljem moj partner pri kemiji.
Mike je bil pri meni do osmih zvečer ko je skoraj odšel sem mu rekla če bi prespal pri meni in rekel je da bi z veseljem.ko sva se zjutraj zbudila sva šla na zajtrk in preobleči.
Mike je predlagal da greva v park na različne vrtiljake in rekla sem da.šla sem povedat mami da greva v park.
en vrtiljak izmed vseh:

ko sva šla iz parka je bilo že temno in mike je šel domov.ko sem še sama prišla domov sem se šla v kopalnico umiti.ko sem se najedla sem šla v posteljo in se odločila da bom jaz jutri šla h mikeu.kmalu sem zaspala in sanjala da bom z mikeom šla na Bahame.zbudila sem se zgodaj zjutraj in šla na zajtrk.ko sem se najedla sem hotela poklicati mikea ampak je prišel Maks.ko je vstopil je najprej vprašal ali sem doma a sem mami naročila naj reče da me ni a me ni ubogala in je rekla da sem zgoraj.kmalu me je našel saj sem se mu skrila.ko me je našel me je vprašal ali sem se odločila ali bom z njim pri kemiji in nekaj časa nisem rekla ničesar a sem nekaj morala reči in rekla sem da še ne vem.

nextam?
rabim tri nexte.
16. september 2012
u106986
u106986
next
16. september 2012
u107272
u107272
pa še neki vedno rabim tri nexte ali manj
16. september 2012
nexr
16. september 2012
next
16. september 2012
u107272
u107272
ko je maks odšel sem se skoraj zjokala.ker sem mu rekla da bom mogoče z njim a sem z mikeom.ko sem šla spat dolgo nisem zaspala.zbudila sem se ravno pravi čas da grem v šolo.ampak spomnila sem se da imamo kemijo in bila sem v skrbeh zaradi maksa.kmalu je k meni prišel maks in me vprašal ali že vem s kom bom pri kemiji saj jo imamo že drugo uro in rekla sem žal mi je maks a že imam par in stekla sem v razred.kmalu je bila na vrsti kemija in zato sem bila zelo nervozna.ko se je začela kemija sem šla k mikeu in vprašala ali pridem jaz sedet k njemu ali on k meni a rekel je da že ima par in da si mi ni upal povedati ker nebi bila več njegova prijateljica.rekla sem da bi bila vseeno njegova prijateljica in da zdaj ne bom.šla se k Maksu in ga vprašala ali si je našel par in rekel je da si ga še ni.in rekla sem če bi bil on moj partner ker mi je moj prejšnji partner lagal in rekel je da bi bil z mano.ko je bilo konec pouka me je Maks povabil v park kjer sem bila z mikeom a rekla sem da bi šla v drugi park.kmalu me je peljal v zelo lep park.
park v katerem sem bila z Maksom:

nato sva šla še v živalski vrt:

nato pa me je pospremil domov.mamo je zelo skrbelo in mi je za kazen vzela moj laptop in telefon.kmalu sem šla vsa srečna spat in mislila da sem našla moškega svojih sanj.nato sem se zjutraj zbudila in uredila za v šolo.ko sem odprla vrata sem zagledala Maksa.
rekel jeresenečenje! živijo Maks sem rekla in pogledala mamo in ona mi je samo pomežiknila.v šolo sva šla skupaj in ko sva bila pred šolo je bil tam tudi mike.mikeu sem rekla naj gre stran saj imam novega fanta in rekel ni ničesar le odšel je ves ljubosumen ker imam novega fanta.ko je bilo konec pouka sem poklicala mamo da bom malo zamudila na kosilo in rekla je zakaj.rekel sem ji da grem z Maksom v zabaviščni park in rekla je če sem zaljubljena in rekla sem da je to za enkrat še skrivnost in odložila.

nextam? tri nexte prosim!
17. september 2012
u106986
u106986
next
17. september 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
17. september 2012
17. september 2012
neeeeeeeeeext
17. september 2012
u107272
u107272
ko sem se vrnila domov me je mama vprašala kako je bilo in rekla sem da je bilo zelo lepo.
ko sem šla spat sme hitro zaspala ker sem bila zelo utrujena.
***********************************zjutraj**********************************
joj1ura je že 09.00 zamudila sem v šolo in sem morala za kazen napisati stokrat ne zamujam v šolo.ko sem šla domov sem se zaletela v mikea.rekel je ali mu oprostim in rekla sem da je zelo prijazen moški a če mi misli lagati mu ne morem oprostiti.
ko sme bila doma sem šla v svojo sobo in zaloputnila z vrati ker sem bila jezna sama nase.
*******************************zvečer********************************
ko sem skoraj zaspala sem se spomnila kaj sem rekla mikeu in bila samo še bolj jezna.ko sem se zjutraj zbudila je bila ura 07.00 in šla sem jesti ko sem se spomnila da nisem stokrat napisala ne zamujam v šolo.joj!kaj naj zdaj in ko sem razmišljala je prišel maks in rekla sem ali mi lahko pomaga in rekel je da z veseljem.kaj pa? je vprašal in rekla sem da moram stokrat napisati ne zamujam v šolo.ojej! je rekel in pritrdila sem.ko sva končno končala je bila ura že 08.00 in rekla sem da morava pohiteti da ne bova še enkrat pisala isto.ko sva bila na poti v šolo skoraj padla po tleh a me je prijel maks.
in zgodilo se je to:

ko sva šla spet na pot proti šoli sem se samo smehljala ker me je največji frajer na šoli poljubil.ko sva prišla do šole sva se spet poljubila seveda pred razredom.ko sva prišla v razred so vsi kar čudno kledali zato ker se drživa za roke.in ko je v razred vstopil učitelj
smo bili vsi zelo mirni ker nismo hoteli kazni od našega tečnega učitelja.

nextam? tri nexte
18. september 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg