Forum
pozdravljeni!!!
ime mi je Lilo in živim nekje v ptuju. stara sem 13 let in letos grem v 8. razred. imam 1 sestro ki je večja in full tečna. jaz imam zelo dobro postajo da fanti kar za mano drvijo. a za zdaj še nimam fanta in upam da ga bom dobila.
moji BFF: Urša in Nuša
mama:Nataša
očeamo
26. avgust 2011
Samo
26. avgust 2011
en next prosim
26. avgust 2011
Zjutraj sem se zbudila na prvi šolski dan novega šolskega leta. odšla sem v kuhinjo kjer je že bila mama in mi pripravila zajtrk. pojedla sem ga in si pripravla stvari za v šolo. v šolo sem vedno odšla s Uršo ki je živela zelo blizu mene. počakala sem jo pred hišo potem pa sva skupaj odšle do šole. tam je že bila Nuša in začele smo se pogovarjati
J-jaz N-nuša U-urša
J-zdravo nuša
N-o hoj zdravo punci
U-kak je slabo da je spet šola
J-prav imaš
N-jaz bi še kr v pojsli zaspala
malo se še pogovarjamo potem pa smo počasi odšle do svojih omaric ko sem odšla do njih me je po hodniku gledalo veliko fantov in so kar strmeli. izgledalo je kot da so se zatreskali vame. potem končno pozvoni in jaz grem v razred sedela sem na klopi za dva. pet fantov se je začelo grebsti kdo bo sedel zraven mene ko je učiteljica to opazla je rekla da noben od fantov ne bo sedel tam zato je zraven mene dala sošolko Lariso ki je bila prava piflarka. Med uro me je tisti pet fantov gledlo tako in sploh niso opazli da jih učiteljica gleda in vsem pet reče
U-učiteljica
U-Tim,Tadej,Žan,Rok,Denis! kaj pa tako zijate v Lilo a vam je všeč če boste še vsaj malo gledali boste dobili še 2 strani naloge za prepisovat in mislim da si tega ne želite
potem je učiteljica nadaljevala a teh pet fantov so medted nekaj pisali ampak nisem morala videti kaj. mislila sem si kako so se lahko kr v mene naenkrat! potem je bilo konec pouka z Nušo in Uršo smo odšle do omaric. v svoji omarici sem našla pet listkov takoj sem jih pokazala Nuši in urši
N-ja kaj pa je to?
J-preberi
N-i love you Tim OMG
J-urša preber naslednjega
U-tak te ljubim že 5 let a ti tega ne upam povedati dobiva se jutri pri mostu ob 15.00 Rok OMG!
J-naslednjega
N-danes ko sem te pogledal si se mi zdela lepša kot kdaj koli se dobiva danes pred šolo ob 16.00 Ilove you soo much Denis OMG!
J-naprej
U-danes ob 20.00 v gostilni pri belem konju moram ti nekaj povedat Tadej
26. avgust 2011
u37271
u37271
neext. nujnoo.
26. avgust 2011
še 1 al pa dva nexta pa hvala muca1234 upam da ti je všeč
26. avgust 2011
ni mi vsega vrglo!!!!!!!!!!!
26. avgust 2011
J-še zadnjega
N-poklič meeeeeeee ljubim te
27. avgust 2011
U-no mislim da imaš veiko fantov na izbiro
J-mislim da še preveč
N-in kaj boš naredila?
J-bom še premislila no zdaj pa grem domov adijo!!!
in že sem šla. ko se hitela po poti sem se zaletela v enega fanta rekla sem mu
J-oprosti mi
F-je že vredu (in tako me je gledal kot da sem najlepša stvar na svetu)
J-no zdaj pa morem it
F-čaki povej samo ime
J-Lilo sem pa ti?
F-miki sem
in že sem odšla domov. doma sem neredla nalogo pol pa šla na rač in se prijavla imela sem 6 neprebranih sporočil
1.a prideš jutri ob 15.00? Rok
2.a prideš dans ob 16.00 I LOVE YOU denis
3.a prideš dans v gostilno Tadej
4.lahko bi se kaj dobla pokliči me Tim!!!
5.prosim pokliči me Žan!!!
6.ko sem se zalet v tebe sem takoj videl da si nekaj posebnega dobiva se jutri ob 18.00 v parku na klopci Miki
OMG!!! kolko sem jih osvojila tak hitro a to še ni bilo vse imela sem še 7 paketov od pošte prvi je bil od denisa pol od žana,tadeja,tima in mikija vsi so mi poslali vrtnice in majhna sporočilca potem pa je bil še sedmi paket gor je pisalo od Aksla OMG kdo pa je to??????? odprla sem in notri je bilo sporočilce
sem Aksel hodim v 9.razred danes sem te prvič vidu v šoli in bila si mi zelo všeč in sexsi a bi se lahko to soboto dobila pri meni doma na partizanski ulici 5. ob 18.00 Aleks
OMG da sem dobila 6 fantov sem že vedla ampak 7!!!! zakaj so vsi tak nori name vseeno sem se odločila da bom odšla na povabilo vsakega odšla sem še malo na fb tam pa je bil tim in mi napisal :
T-a bi se dobila jutri v gostilni ob 20.00 plačam jaz!!!
J-no prav
T-jupiiiiiiiiiiiiii
potem sem šla dol z rača ura se je bližala 16,00 oblekla sem se in odšla do šole nisem vedela kaj me čaka............next???
27. avgust 2011
tam je poklič me ljubim te Žan
27. avgust 2011
next
27. avgust 2011
še 2 nexta
27. avgust 2011
u36884
u36884
huda zgodbica!!sporoč k nextaš!!
27. avgust 2011
next
27. avgust 2011
NexT!!!!
27. avgust 2011
trenutno nemorem pozneje bom res
27. avgust 2011
zdaj bom nextala
27. avgust 2011
...malo še posedim potem pa me nekaj zgrabi za ramena bil je Denis
D-zdravo miška moja
J-zdravo
D-kako si?
J-vredu zakaj si mesem povabil
D-zato ker te ljubim!!!
J-a res kar danes si se odločil
D-ja in hočem da prideš nekam z mano
J-kam pa?
D-presenečenje zavezal ti bom oči in te vodil
J-ali je daleč
D-ne ni
peljal me je nekam potem pa mi odvezal oči bila sem ljubezenskem parku kamor hodijo pari ki so zaljubljeni. denis se mi je zdel res cute ampak drugi fantje tudi. za katerega pa se naj odločim??????????
J-zakaj si me peljal sem saj še nisva par
D-pa bova kmalu
povabu me je da se uležem na njega in sem se pol se je približal mojim ustnicam in me poljubil. bilo je božansko in pozabila sem za nekaj trentkov vsse
D-no miška kako je
J-zelo romantično ampak koliko je ura
D-komaj 19.00 imava še čas
J-ne nimam oprosti ampak moram iti
D-zakaj miška?
J-imam nekaj nujnega za naredit
D-pospremil te bom
no in sva šla ko sva prišla do doma me je vprašal
D-lilo tvoje oči so kot nebesa povej mi kdaj bi se naslednjič dobila
J-mmmmmm nevem ti bom povedala adijo
D-adijo srček
in me je poljubil tokrat ni bilo tako božansko kot prvič ko sem bila v hiši sem razmišljala zakaj sem se sploh poljubila z njim še drugi fantje me vabijo kako se bo to končalo? čez eno uro me že vabi v gostilno Tadej OMG tadej je tako luštkan kot denis in denisov poljub je bil krasen joj za koga se bom lahko odločila. no stuširala sem se se spet oblekla in odšla k gostilni po poti sem se ustavila pri pošti in tam je bil en mlad deček ki je pobiral pošto. ko se je obrnil in me zagledal je skoraj skup pado OMG zakaj se to samo meni dogaja. oddala sem pošto in tisti fant me je še kr gledal vprašala sem ga:
J-kaj ti je?
F-ni-nič
J-no morem it
F-hej no mi boš povedala vsaj tvoje ime?
J-(nasmehnila sem se in ga pogledala) Lilo sem
F-jaz sem Sašo
in že sem odšla...next???
27. avgust 2011
NeXtii!!
27. avgust 2011
še vsaj 3 nexte
27. avgust 2011
next
27. avgust 2011
še vsaj 2
27. avgust 2011
next
27. avgust 2011
next
27. avgust 2011
ko boš nextala mi sporoč na zasebca plissssss!
27. avgust 2011
ok ti bom poslala mucika in hvala vsem ki ste nextali še danes bom napisala nov del!!!
27. avgust 2011
u58639
u58639
next
27. avgust 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg