Forum
Hay sm Lara stara sem 14 let in hodim v 8.b razred in jaz v šoli nimam prijateljev...Zeloo me sovražijo saj sem najlepša na šoli in mi zavidajo!Med odmori se družim s fanti ker ti nič grdega ne rečejo ampk se skozz pogovarjajo o puncah.....bla bla bla no in enkart sem peš šla domov in naenkrat sem zaslišala smeh za mojim hrbtom!Tista Maša pa Laura sta ble...Kok sta mi šle na žiuce.Ker sem pa na srečo imela sabo parfum sem ju pošpricala po obrazu in takoj sta začeli kihat.!!
Js Lara

Maša

Laura

Luka tisti fant ki mi je biu ušeč!!

Pa doma sem imela živalco psa Misty

pa še zajčka Bani

Ali vam je uvod zgodbice ušeč

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

12. februar 2012
next!!!
ful je dobra
12. februar 2012
u73717
u73717
Hitr piš!!! < 333
12. februar 2012
Okj!!!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Kmalu bodo počitnice se je cela šola drla po hodnikih!Jaa poletne počitnice bodo in velikoo srečo imam da ne bom prenašala Maše in Laure!Zadnji šolski dan sta me povabili na zabavo...Nism vedla če nj pridem.Prišla sem in tam je biu tut Lukaa!!< 33Vse punce so bile vanga zaljublene.On je imel velikoo prijateljev.Maša in Laura sta se nekam čudno obnašale na zabavi k sta mi kr govorile a bi pila pa te scene.Rekla sem če mi prinese coca colo in med tem se je za foro spotaknila in me polila na mojo prepelo obleko k sm jo kupila danes!!!!!!Jooooj pol sm ji pa v faco zabrisala torto!!!
--------------------------------------------------------------------------------------------------
moja obleka:

moji čevlji:

objokana sem odšla domov in šla na fb in vidla od Luka komentar:
"ej emm dons si bla fhool lepo oblečena pa tista koza Maša je use pokvarla"
Zdelo se mi je kot da imam enega na moji strani!!
next???
12. februar 2012
u78329
u78329
Next
12. februar 2012
Naslednji dan sem rekla joooj spet šola.Pogledala sm na mobi in sm vidla da so POLETNE PIČITNICE!!!Jeeej komi sm čakala najprej sem Misty peljala na sprehod pa pol sm še Bani spucala onedve sta ble moji bff!!1 uro smo se še igrale pol sm pa šla v šoping in tok oblačil sm kupla v eni trgovini da se je nabralo pouhn stvari!!Kupila sem si 3 pare čevljev:

pol pa še tok :hlače

majice:

Fhool sem zapravla in starša sta se odločila da bomo kmalu šli na morje.Na srečo sm kupila zalogo kratkih majic in hlač.Bani in Misty bomo vzeli sabo.Ja zih si mislte kok keša mamo da lah tok oblačil kupim.Imamo vilo!!

Naenkart nekdo pozvoni na vrata in odprem in biu je...
NeXt???
12. februar 2012
u78329
u78329
Next
12. februar 2012
še kšn next???
12. februar 2012
u77906
u77906
Next
12. februar 2012
še kšn zj jih pa hočm mal več!!
12. februar 2012
u78329
u78329
Next
12. februar 2012
u78329
u78329
Next
12. februar 2012
u78329
u78329
Next
12. februar 2012
u73717
u73717
next < 333
jača je res :***
12. februar 2012
Neeeeextttttttttttt
12. februar 2012
Okj nextam!!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Biu je Luka in mi rekel da če bi šla na kavo.Mamo sem vprašala in mi je dovolila.Tam sva se pogovarjala in kar naenkrat mi je rekel"ti si najbolša v classu ne pa tiste 2 koze Maša pa Laura"no pogovor med nama Luka-L Jaz-J
L:ej neki ti morm povedat!
J:kwa??
L:jaa ammm js....
J:jaa kaj??
L:ušeč si mi in mi rekel da sem zeloo lepa in da se dobro učim....
J:amm ja veš ti si tut men..
Postala sva par in mami sm to povedala in bila je vesela da imam prijatelja.Mami sem uprašala če lah pr men prespi in se je strinjala.Gledala swa film"Francoski poljub" pol sva bla še na fb.ju in sva tko naredla da sva v zamerju.Naslednji dan swa šla kuuj na fb in vidla komentar od Maše in Laure"oopaa smo malo zaljubleni???"na profil sem ji napisala"kaj pa ti koza k te nau noben marau??!!!!"Takoo sem bila jezna na Mašo da sem napisala vic od nje!!No moja soba!!

Moja dva starša:

taka sm bla k sm bla mjhna!!
Luka je moral iti in šla sem v park in videla Mašo in Lauro-onedve sta nerazdužljivi.
Rekli sta mi"bi bila z nama prijateljica oprosti za vse"nism vedla kaj naj naredim.Rekla sem.....
a)jaa
b)ne
napišite rešitev pa še next!!
12. februar 2012
nexttttttttttttttttttt nexttttttt
12. februar 2012
še kšn next???
12. februar 2012
u77871
u77871
next
12. februar 2012
še kšn next??
12. februar 2012
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxššššššššššššššt reči NEEEEEEEEEE
12. februar 2012
še kšn???
12. februar 2012
next
12. februar 2012
pa hitro
12. februar 2012
u77906
u77906
next...mislim, da reče ja
12. februar 2012
u77871
u77871
next
12. februar 2012
Okj nextam!!!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Odgovor je ne bravo čσкσgιяℓ :3!!!!
Rekla sem ne!Samo čudno sta me pogledali in rekli"zakwa pa ne"???Rekla sem da sta mi v teh 8 letih že tok naredle da jima nkol u lajfu ne oprostim!!Odšli sta nazaj domov jaz pa tudi.Mami sem povedala kaj se je zgodilo in je rekla da sem prav storila.Na počitnice se bomo odpravili jutri.Takoj sem vse spakirala in šla na fb.Vidla sem komentar od Luka"lepo se imej"To se mi je zdelo lepo od njega!!Videla sem lajke na slikah in videla sem komentar od Laure"najlepša si"amm okej???!!!Da sm js vsi mi pravjo da sm popuna pa nism.Zjutraj smo odšli in vso pot ko smo se vozili na morje sm bla na prenosniku.Pogovarjala sem se z Nino ona je iz Maribora ona je moja sestrična.Ko smo prišli v amartma smo se šli kopat.....
NexT???
12. februar 2012
next!???
12. februar 2012
še kšn????< 33
12. februar 2012
u78329
u78329
Next
12. februar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike