Forum
Hola!.
Spet jaz z svojo zgodbico...
Ni nekako prva ki sem jo začela pisati je pa (do zdaj) edina ki se jo bom potrudila do konca napisati.Tale ideja je od Lia Lisbon,samo da nebom pisala del pesmi,ampak kar jaz čutim kaj bi se lahko v tem zgodilo.

Tole pa je prečudovita naslovnica ki sta mi jo naredili I'mDeaf in Eyelet.

|Karate.To je moje življenje.Nemorem brez njega niti sekunde.
Vedno sem ga trenirala in ga tudi bom.Ko sem bila še majhna,so
mi starši vedno govorili da naj nebom nikoli tako neumna da bom
trenirala karate.Vem zakaj so to govorili in sem jih tudi razumela.
To so mi govorili zato,ker so mislili da se bom potem delala važno,
in bom vsakega ki mi bo težil udarila ali kaj podobnega.Tega kar
so govorili nisem upoštevala.Sedaj ga treniram in to je to.Starši
si nikoli nebi mislili da bi na karateju spoznala nekoga ki mi bo
padel v srce.Kdo je to?To je do zdaj še skrivnost ampak izveste.|
16. avgust 2017
Next
16. avgust 2017
Glede naslova imas dve moznosti, ki sta slovnicno pravilni in nobena izmed njih ni tvoja.
Karate, it's my life.
ali
Karate is my life.
16. avgust 2017
Booky. ^^
Booky. ^^
Next brala bom jo tudi na Wattpadu
17. avgust 2017
Res zelo hvala za samo 2 "nexta" :/ če pa nebo nihče bral bom pa pisala sama.
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
|Karate it's my life,part one|

❃Even if you have such a feeling in your
heart that you do not care about someone
you have to face him.Well, even though he
has done you a great deal of damage, you
have to return that he will succeed for
the second time❃

Zadnjič v tem letu z svojo roko udarim v svojega nasprotnika naravnost v čelo.
"Bravo Allice,kako pa ti je to uspelo?"
"Nevem Michael.Pač sreča" ja,prav imate.Našega trenerja moramo klicati Michael ker nam je rekel da se tako to zagre.Sicer nevem zakaj ampak vseeno.Odšla sem do njega in mu dala petko.Tako je po vsakem treningu če se dobro izkažem na vajah.Hitro sem odšla do kota in vzela svojo športno torbo.Odšla sem do moje garderobe,in se preoblekla iz kimone v svojo oblačila.Oblekla sem si jeans hlače in modro majico z napisom WOW I'S LIKE.Ta majica mi ni ravno pri srcu,oziroma mi sploh ni všeč.Ampak kaj moraš?Pač so vse druge v pranju in mogla sem vzeti to.No nehajmo v tem razmišljati.Preubula sem se v moje črne Adidaske.Na rame sem si posadila mojo športno torbo,nato pa odšla naprej.Odšla sem do avtomata,kjer sem vzela eno navadno vodoin čips.To je moja navada.Po koncu treninga si vedno vzamem čips in vodo,saj sem vedno lačna
in žejna.Odprla sem si vrečko čipsa.Z dlanjo sem segla v vrečko in izvlekla nekaj malih koščkov.Gledala sem v tla in razmišljala v tem dogodku ki mi je ostal v spominu.Ravno ko sem odprla vrata sem se v nekoga zaletela."Oprostite,res nisem hote-" pogledala sem navzgor in videla ravno njega.Njega.Tistega ki mi je to storil.
"Oh ne,to ni mogoče,saj samo sanjam ne?"sem z tresočim glasom vprašala.
"Ne,ne sanjaš Allice.Tukaj sem jaz ja.Tisti ki ti je to naredil.Se ne zavdaš da sem jaz?"
me je vprašal z jeznim glasom in me stisnil za vrat.Zadnje kar se spomnim je to.Videla sem samo še neke ljudi zamaskirane v črne maske ki prihajajo proti meni.
To je vse kar sem videla preden sem se znašla na tleh vsa nemočna.

*Čez nekaj časa*
Ležala sem na veliki postelji.Obdana sem bila z napravami.Poznala em samo eno.Ta mi je merila srčni utrip.Z zamegljinim vidom sem videla kljuko ki se premika navzdol.Nazaj sem zaprla oči.Nekaj časa za tem se mi je na mojo posteljo vsedla neka postava.Prijela me je za roko.V trenutkusem se dvignila in pogledala proti postavi.
"O ne,saj to ni res.Michael??Si to res ti?".
"Ja jaz sem Allice.Me še poznaš?" me je vprašal.
"Čakaj malo.Kdo je Allice?"sem ga vprašala.
"Ti si Allice.Kot izgleda si izgubila spomin.Se spomniš kdo sem jaz,in da si trenirala karate?" me je spet vprašal.
"Ja Michael.Tebe se rahlo spomnim.Si moj trener karateja.Karateja se tudi spominjam.Spomnim se vseh udarcev.Ja vseh se spomnim!" sem zakričala.

Oh tako sem zmedena da sem pozabila predstaviti Michaela.
Njegovo polno ime je Michael Alex Washin.Star je 24,torej 5 let starejši od mene.
Karate trenira že od malih nog,zato ima že črn pas.Študiral je za ekonomskega tehtnika.
To je tudi po poklicu,ampak ker tako dobro zna karate,se je prijavil za trenerja.Zakaj
pa ne?Živi le ulico stran od mene,zato me uči malo večkrat kot ostale.Tam sem njegova
najboljša učenka.No vse punce na treningu so zaljubljene v njega,ampak on je samo v mene.Jaz pa samo v njega.On je najboljši človek ki ga lahko kadarkoli srečaš.

No vrnimo se h zgodbi. "Zbudila se je!!!!!!!!!" je začel vpiti.Zdravniki so takoj
prišli v mojo sobo,in začeli z pregledom.

Neexxxt??
21. avgust 2017
Resna sportnica, ki po vsakem treningu jé cips? Si prepricana?
In lahko bi omenila kateri pas ima glavna junakinja ter se morda bolj poglobila v sam karate, ce ga ze dajas v naslov (ocitno samo zato, ker se kul slisi, ne da pa se ti vec pisati o njem?).
Ze nasplosno lahko malo bolje opisujes dogajanja in obcutke.
Uporaba vecih klicajev je skrajno neprofesionalna. Ce ze, potem najvec trije, ali pa uporabi velike tiskane crke. Pazi tudi, da je za piko presledek.
Ce hoces kaj poudariti, uporabi poseven text (npr. Njega.)
21. avgust 2017
Next
21. avgust 2017
Next
23. avgust 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg