Forum
Oj! To je resnična zgodba! (resno mislim) Tisti, ki ne verjemete v njo, se obrnite in spizdite v kravo! Tisti ki pa verjamete, pa berite dalje. (Zgodba je resnična, imeni pa ne zaradi varnosti) Ime mi je Alja in imam najboljšo prijateljico Tejo. Pisali vama bova grozljivo zgodbo o tem kar se nama dogaja od kar sva na wc-ju v šoli klicali duha, Bloddy Mary. Bloddy Mary naj bi bil duh ki ga prikličeš v ogledalu. Postaviš se pred ogledalo in trikrat rečeš Bloddy Mary. Tako se ti naj prikaže, a nama z Tejo se ni! Zato pa se nama dogajajo čudne stvari ki jih boste izvedeli če dobima 3nexte!

Boste brali?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

18. junij 2012
u40593
u40593
next
18. junij 2012
next omg. ful dobro $:
18. junij 2012
next!!!!!
18. junij 2012
Next!
18. junij 2012
Z Tejo sva na Youtube gledali posnetek o Bloddy Mary. Ker naju je zanimalo, sva se jo odločili klicati. Vedeli sva da potrebujeva ogledalo. To se je začelo v šoli po koncu pouka. Povabili sva še nekaj pogumnih sošolk, toda ko se je ena izmed njih vstrašila in rekla: ''Kaj če res pride in nas zakolje? Pa tista kri... jaz je ne bom klicala!'' Tako so izpadle vse po vrsti. Z Tejo sva ostali sami. Zelooo naju je bilo strah. ''Bloddy Mary, Bloddy Mary, Bloddy Mary..'' se je slišalo iz najinih ust . (Luči so bile ugasjene). Nič se ni zgodilo, zato sva se zajbavali in govorili: ''Haha, a misliš da se je Mary sama ubila?'' In podobno. Ko pa sem bila pri njej, torej pri Teji je skos nekaj rožljalo.. 3nexte da nadaljujem
18. junij 2012
next !!!
18. junij 2012
naslednji del nadaljuje Teja (še 2nexta)
18. junij 2012
Next!
18. junij 2012
u53261
u53261
next
18. junij 2012
To sem nadaljevala jaz,Teja (bff od Alje)

Torej,tudi ko je rožljalo,sma mislili,da je kakšna žival,ampak najina mišljenja je zmotil strah.Panično sva klicali druga drugo in poslušali najljubše muzke,za tolažbo.ampak ni pomagalo.Jaz,Teja živim v stanovanjskem bloku in Alja v hiši.V mojem bloku so umrli žr trije ljudje,zato,ker so iz vrha bloka padli v klet in na kraju nesreče umrli.Mislim,da v tem bloku straši.Ko sva se z Aljo v šoli dobile,pa mi je po facebooku pošiljala grozne slike in tudi jaz njej.Zelo sva se zabavali,dokler se niso ugasnile luči,in sva morali spat,tek ko je strah prepojin najine sobe...
18. junij 2012
3 nexte pol pa js nadaljujem
18. junij 2012
u40593
u40593
neeeeeeeeeeext ful zanimivo
18. junij 2012
u40593
u40593
še 2 nexta
18. junij 2012
next
18. junij 2012
u96128
u96128
next
18. junij 2012
Hodiva v sedmi razred. Nekega dne, ko sem bila na računalniku, pa je kakšnih 4m stran od mene padla rolica papirja ki bi jo morala pospraviti, a se mi ni ljubilo. Tako je ostala tam in KAR NAENKRAT PADLA DOL IZ MIZE??!! Morda nekateri ne verjamete, ampak to je bilo res. Strah je prepolovil moje telo. Na del, ki se tega strašno boji, in da del ki je radoveden ki ga zanima kaj je bil vzrok padca. Morda ni dobro stalo, morda je bilo okno odprto in je potisnilo rolico, morda pa.. spomnila sem se na Bloddy Mary, takrat sem stekla do mame in se ji potožim, ona pa se je samo smejala. Odšla sem nazaj na računalnik in upala da se kaj takšnega ne zgodi. Ko pa sem šla spat me pretrese še nekaj. Moja soba je nasproti kopalnice in ponoči imam vrata sobe odprta, ker mi je vroče. (Okna nikoli ne odprem, ker mi ni prijetno). Skozi odprta vrata sem slišala kako je iz lončka za zobne ščetke ena priletela v omivalnik. Ker še nisem spala sem čisto okamenela od strahu. Kaj je zdaj to? sem si mislila. Odtihotapila sem se do kopalnice, prižgala luč, in opazila da ni nič posebnega, samo to je, da se je ščetka sama premaknila, ali pač? Drugo jutro sem to povedala Teji in rekla je da se ji dogajajo podobne reči. (izvedeli jih boste, če z Tejo dobima 3nexte)
18. junij 2012
u40593
u40593
next!! napeto in zanimivo je
18. junij 2012
next
18. junij 2012
next !!
18. junij 2012
u74261
u74261
next
18. junij 2012
u53261
u53261
next
18. junij 2012
dejte nextat
18. junij 2012
Ja,tudi meni so se dogajale precej čudne stvari. AMPAK ZAKAJ? Nisem se mogla nehati tega spraševati. ''Kaj imama kakšno povezavo z drugimi svetovi ali celo šesti čut?'',sem se naglas spraševala in ob tem so me vsi čudno gledali. Ko končno zaspim pa me prebudi hrup in ostali čudni zvoki,ki niso podobni ne človeškim in ne živalskim.Tudi predmeti so se premikali. Ko je ura odbila polnoč,pa me je bilo zmeraj najbolj strah,ne vem kaj mi je bilo,ko sem hotela izvedeti,kaj je to.Lahko bi z Aljo tvegali življenje...
18. junij 2012
u53261
u53261
next
18. junij 2012
next
18. junij 2012
Tudi mene je bilo strah ob polnoči. Vedno - VEDNO so se mi zarosile oči od tej uri. Ko sem to ker se mi dogaja povedala Eriki (sošolki) se je samo smejala. No, lepa reč. Ko pa sem izvedela da se je Teji ponoči prevrgla vaza (resno to mi je povedla) mi je postalo žal da sva z Tejo klicala Bloddy Mary. Najina skupna prijateljica Valinea pa je povedala, da je prijatelj od njenega očeta ko je bil najstnik tudi klical duha. Dogajale so se mu čudne stvati. (povedal ji je oče) Nekaj mesecev za tem je menda umrl. Povedala je tudi, da sva nekako zakleti. Rešiva se lahko samo tako, da eden izmed nas umre. Takrat me je bilo še bolj strah. 5nextov
18. junij 2012
še 3
18. junij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg