Forum
Hello...kot žančy< 3,sem napisala zgodbo kamp ljubezni!
Zato ker vidim da vam je bila všeč,jo bom napisala še 1x!
Ajaa...pa ne fejkam,ker sm bla jsst žančy< 3!!!

"Ohh" sem zašepetala in zaprla oči. Stal je pred menoj, in čutila sem njegov pogled. Bila sva le nekaj centimetrov narazen in se skoraj dotikala z nosovi. Znova sem odprla oči in se zazrla vanj. Njegove nebeško modre oči so me gledale tako kot še nikoli. Nisem vedela, kaj bo naredil. "Zelo lepe oči imaš" je odgovoril, se sklonil in najina nosova sta se dotaknila. Že sem začutila, kako mi je vsa kri švignila v lica, tak, da sem postala vsa rdeče v obraz. "Všeč mi je, ko zardiš" je rekel, se nasmehnil, me prijel za roke in poljubil na ćelo. Začela sem se smejati "Resno??? Nekateri fantje namreč mislijo, da je čudno" sem dahnila. "Meni se ne zdi čudno, ampak srčkano" je dejal in naenkrat sem začutila njegove ustnice na svojih. Objel me je, jaz pa sem roke ovila okoli njegovega vratu. "Ljubim te!" sem pomislila, toda nisem mogla izreči. Bila sva samo prijatelja, najboljša prijatelja. Čutila sem, kako so se mi v očeh nabrale solze in začela sem jokati. "Je kaj narobe?" je vprašal. "Ne, vse je vredu" sem odgovorila in stopila za korak nazaj. "Si res vredu?" je še enkrat ponovil vprašanje, jaz pa sem prikimala.
01. julij 2010
next?
01. julij 2010
2. del
Znova sva se srečala v petek pri kick-boxu. Sedeli smo v krogu in on je sedel zraven mene. Dotikala sva se s koleni, kar mi je povzročalo metuljčke v trebuhu. Še vedno sem se spominjala njegovega poljuba, kako je nežno p***isnil njegove ustnice ob moje. Dišal je, in počutila sem se kot najsrečnejši človek na svetu. "Torej, si za, ali ne ? " je vprašala učiteljica. "Kaaj? Za kaj ??? " sem odgovorila in pogledala po telovadnici. Vsi so strmeli vame. "Za kampiranje, blizu triglava, saj veš. Igre, zabava, pogovori, si za ?" mi je pojasnila učiteljica. "Ja, seveda bi rada šla." so odgovorila moja usta, preden sem se zavedala besed. En teden z Petrom in vsemi ostalimi v gorah. Da bi se spoznali. O bog, le kaj sem naredila. Tega ne morem, ne bom zdržala tako bliz njega... Toda nato sem pozabila, kaj sem mislila, saj se je s prsti dotaknil moje roke in sem zardela. Nasmehnil se je..
01. julij 2010
Comment???
Nexxt???
01. julij 2010
01. julij 2010
A iio še napreeiii pišem a nee???
01. julij 2010
ja
01. julij 2010
...

OK
01. julij 2010
3. del
Tako, vse sem imela pripravljeno in zloženo v kovčku. Vsaj upam. Hmm, zobna ščetka, pižama, spodnje perilo, majica, deodorant..ja, vse imam. Za vsak primer pa sem dodala še nekaj sladkarij. "Pohiti, zamudila boš! " slišim mamin glas iz kuhinje. "Ja, seveda, že grem" sem odvrnila in odhitela po stopnicah do telovadnice. Avtobus je že bil tam in vsi prijatelji tudi. Kovček sem dala v prtljažnik, si prižgala Mp4 in se usedla na zadnje sedeže. Pot je hitro minila. Prispeli smo in postavili šotore. Vsak je imel svoj šotor, toda bila je samo ena kopalnica. Vsi so postavili šotore, le jaz ne. Imela sem težave z velikostmi palic, ki se nikakor niso skladale. "Ti pomagam?" Je vprašal Peter. "Hm...lahko, če znaš!" sem rekla in mu dala palice. "Si prepričana, da želiš postaviti svoj šotor prav tu?" je vprašal. "Ja, zakaj pa ne ? Je čisto na vredu mestu, ostala mesta so zasedena" sem razočarano odvrnila. "Hja, nekaj centimetrov od tvojega šotora je mravljišče, in nad šotorom se vzpenja smreka, iz katere se bo cedila smola, ki bo padala na šotor." je pojasnil. "Prav imaš, toda, kje je boljše mesto?" sem vprašala, on pa je pokazal na kraj, ki je bil ravno dovolj veliko, toda malce odmaknjen od ostalih šotorov. "Dobro, pa pojdiva tja!" sem dejala, pograbila palice in čez nekaj minut je na tistem mestu že stal šotor. "Dobro sva opravila, kajne ?" ga je zanimalo in jaz sem pokimala: "ja, toda moram še napihniti blazino."
"To pa ne bo problem, čakaj, jaz imam črpalko za zrak, grem ponjo" je odvrnil in stekel po črpalko. Črpalka je delovala bolj počasi, toda čez uro je bila moja blazina napihnjena. Pojavil a se je še en problem, in to je bilo, da sva blazno napihnila zunaj, zato jo je bilo težje spraviti noter. "Okej, to bo pa malo težje" je razmišljal "Ti boš bila zunaj in blazino potisnila, jaz pa bom notri in jo bom povlekel, vredu?" pokimala sem. Šel je v šotor, jaz pa sem se trudila blazino potisniti, toda ni se premaknila. Še nekajkrat sem poskusila tda ni šlo. Jezno sem stopila na konec blazine, ki je štrlel iz šotora in skočila nanjo. To seveda ni pomagalo, saj se mi je noga zapletla v vrvico od blazine, ravno v trnutku, ko jo je peter potegnil v šotor. Padla sem in se naenkrat znašla na njem. "Kaj pa se je zgodilo?" sem zmedeno vprašala. "Ja, potegnil sem blazino, toda ni šlo zato sem se vlegel nanjo in z nogami potisnil, nato pa te vidim na sebi." je odvrnil smehljaje. "Joj, oprosti, nisem želela, žal mi je..." sem se opravičevala in poskušala vstati, toda Petrova roka me je potegnila nazaj. Spet sem ležala na njem in ga pogledala, on pa me je močno objel in poljubil.
a nadaljujem =)??
01. julij 2010
ja
itak
01. julij 2010

Tnxxxyy...boom
01. julij 2010
prosiiimmm
01. julij 2010
tkoooj...
01. julij 2010
4.del
Njegove ustnice so bile mehke, jaz pa sem ostala trda. Sprva nisem želela, da me poljublja, saj bi s tem uničila prijateljstvo, po drugi strani pa mi je ob njegovih poljubih gorelo srce. "Nehaj, to ni prav!" sem dejala in se izztrgala iz njegovega objema. "Zakaj pa ne? A ti ni všeč? " je vprašal in s tem otežil moj odgovor. Nisem mogla reči, da mi ni všeč, saj bi bil potem prizadet, če pa bi rekla da mi je bilo všeč, pa bi me nato še naprej poljubljal. "Ni prav, v kampu sva in vsak naju lahko vidi," sem dejala. Začudeno me je pogledal, jaz pa sem rekla"Odidi, prosim...". Vstal je in odšel iz šotora, jaz pa sem začela jokati. Bil je že večer, ko sem prišla iz šotora. Fantje so postavili ogenj, me pa večerjo. Po večerji smo se odločili, da gremo na sprehod. Vedela sem, da bo Peter želel govo***i z menoj, zato sem si v ušesa dala slušalke od Mp4 in začela poslušati glasbo. Hodili smo že kakšnih 40 minut in nebo je postalo črno. Npben ni veš nikogar videl, zato sem glasnost Mp4 znižala na 1. "Nekaj ti moram povedati." sem zaslišala glas. Prihajal je od spredaj. Rahlo sem videla obrise oseb, in videla da sta dekle in fant. Za fanta nisem vedela, kdo je, saj je večina fantov imela daljše lase. Za dekle pa sem takoj uganila, kdo je. Bila je moja in Petrova najboljša prijateljica Gaja. Imela je deadlockse, zato sem jo takoj prepoznala. Odločila sem se, da se jima približam, da ugotovim kdo je fant. Nekaj pogovora vmes nisem ujela, saj so se vsi začeli smejati, nato pa sem se jima približala, a me nista videla. "Ljubim te ! Si kot zrak, ki ga diham. Si kot srce, si kot veter na hladen dan in si oseba, s katero bi se rad postaral. Moje srce vsakič poskoči, ko te vidim in vsak tvoj dotik moje telo preplavi s toplino. Ti si tista prava zame, toda, povej mi, sem tudi jaz pravi zate ?" sem slišala fantovski glas in še vedno nisem mogla razločiti kdo je. Toda ob besedah sem obstala na mestu, in nisem mogla slišati Gajinega odgovora. Kmlau smo spet prišli do kampa, in v ognjeji svetlobi sem razločno videla fantovski braz. Črni lasje, modre oči in bleda polt. Bi je Peter.
01. julij 2010
Nextt???
01. julij 2010
ii kak lepo
a to je konec al je še
01. julij 2010
ja
itak
full lepo
01. julij 2010
ej smo vprašala bi te kak se naredi ta stran ko jo maš pač ko zgodbe pišeš
01. julij 2010
u16515
u16515
Jaa nadlajuj....a to je isto besedilo ali isti naslov pa je drugač napisan?
01. julij 2010
Seksi:
1.Ne ni še konc...13 delouu ma,al neki takga
2.To greš naprimer na temo zgodbice,in poj tm (nwm zgori al spodi al kiie) klikneš nova tema in napišeš =)
Klaarčč:
Ubistvuu je isto,sam mugoč bom keiii spremenila...nwm...
01. julij 2010
grem js bay
01. julij 2010
OK...Čauu!
=)
01. julij 2010
Zbežala sem v šotor in spet sem začela jokati, čeprav nisem ravno čustvena oseba. Ostali so sedeli pri ognju, jaz pa sama v šotoru. Zaslišala sem glas: "Danijela, je vse vredu?" je vprašala Gaja. "Ja, vse je vredu...Zakaj?" sem odvrnila in hitro obrisala solze, tode oči sem še vedno imela rdeče. "Tako, vprašam. Slišala sem da si jokala. Lahko pridem noter?" je vprašala, jaz pa sem ji odprla vrata. "Povej mi, kaj je narobe. Saj veš, da mi lahko vedno vse zaupaš, kajne ? " je povedala in me objela. "Nič ni narobe" sem hitro odvrnila "samo, moja ribica je poginila." sem se zlagala. "Resno? Toda, ti nimaš ribic!" je uganila. "Imam jih, pri babici." sem se znova zlagala, saj sem vedela, da pri babici še ni bila. "Ohh, žal mi je. Lahko kako pomagam? " jo je zanimalo, a sem odkimala in nato je sama odšla. Poznala me je že od majhnih nog in vedela sem, da bo sčasoma odkrila resnico. Pred njo nisem mogla ničesar sk***i. Vklopila sem Mp4 in poiskala pesmi od Slipknota. Glasnost sem povečala na največjo, tako, da me niso mogli slišati. Telefoni so bili prepovedani, toda jaz sem kljub temu poklicala Roka. Rok je bil moj najboljši prijatelj, zraven Gaje. Spoznala sva se na morju in se takoj ujela. Vedno sva bila skupaj in se zabavala. Bil je 2 leta starejši, in se je še vedno družil z mano. Toda zadnje čase ne tako pogosto, saj je imel veliko dela za srednjo šolo. Dela, kot on pravi,ki ga jaz ne bi razumela, saj sem komaj deveti razred. "Halo, bi lahko dobila roka?" sem vprašala in vedela, da bo Rok takoj prišel do telefona. "Ja, haloo, tu Rok. Kdo kliče?" je vprašal. "Jaz sem, Danijela." sem rekla. "Je kaj narobe? " ga je zanimalo in potem sem mu vse povedala. Od poljubov, in do Gaje. Pogovarjala sva se kakšno uro, in po pogovoru sem se počutila veliko boljše. Vprašala sem ga, kako mu gre v šoli, s prijatelji in če že ima punco, saj je bil, odkar sva se spoznala zaljubljen vame, toda jaz nisem isto čutila do njega, zaradi česar sem se počutila krivo, saj je bil Rok najboljši fant kar sem ga kdaj spoznala. Rekel je, da mora počasi iti, jaz pa sem mu p***rdila, saj sem opazila, da se mi je baterija na Mp4-ju znižala na eno črtico. Poslovila sva se, nato pa sem odšla do kopalnice, saj sem vedela, da vsi že spijo. Toda motila sem se.

Nadaljujem?
01. julij 2010
Commeent??
01. julij 2010
nprej
01. julij 2010
ob 18.35
01. julij 2010
Slekla sem se, položila obleke na štor, ter zagrnila zaveso. Kopalnica je bila, preprost prostor, s štorom, na katerega si dal oblačila in z majhno banjico, ki je služila kot umivalnik. Nad njo je bilo ogledalce. Tuš pa je bil sestavljen iz vreče s toplo vodo, iz izvira, ki si jo je mogel vsak sam prinesti. Na žalost pa nismo smeli uporabljati šamponov, ker bi škodili naravi. Spustila sem vodo, si umila lase in si ovila brisačo okoli las, toda nato sem zaslišala kako si nekdo umiva zobe. Rahlo sem odgrnila zaveso in videla Petra v spodnjicah, kako si umiva zobe. "Kaj delaš tu?" sem dejala. "Zobe si umivam, kako pa je videti ? " je vprašal. "toda videti je, da ti potrebuješ brisačo" je rekel in mi vrgel brisačo. Brisačo sem si ovila okoli telesa in vprašala: "Torej, ti je Gaja všeč?" "Kaj? Kaj si slišala?" je vprašal, jaz pa sem samo pogledala navzdol. "Slišala sem vaju, na pohodu...ko sta se pogovarjala !" sem zakričala " torej, če ti je ona všeč, zakaj si me poljubil ?" sem dejala in v očeh so se mi nabrale solze. Ostal je brez besed in me samo gledal z odprtimi ustmi. Nato pa je stegnil roko proti meni, toda znova sem zakričala "Daj, samo pusti me! Prosim, pusti me pri miru!". "Toda, ni tako kot misliš, ni res!" se je opravičeval, jaz pa sem zbežala nazaj v šotor.

Nadaljujem??
01. julij 2010
jaaaaaaaaa
01. julij 2010
18.55
01. julij 2010
ok
01. julij 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg