Forum
Heej, odločila sem se pisati o kampu groze. Ne načrtujem kaj bo v zgodbici, tako, da vam ne povem za naprej ... Sproti si bom namišljevala Pa začnimo:
Drin drin, me preganja budilka. Kot bi mignil vstanem, saj so počitnice . Mama in oče sta vstopila v mojo sobo. '' Nikki, kaj praviš, ko bi šla s Colinom na Kamp Kačje jezero ??'' ''Ne, a se ti je zmešalo, tja ne grem!'' sem rekla z drobnim glasom. ''Daj no.'' In ta trenutek vstopi v sobo Colin. '' Noče iti, ker sem jo strašil, da so v jezeru lačne strupene kače, da v koče ponoči prihajajo zli ... '' je z grozljivem glasu pripomnil Colin. '' Haha, če bi bilo res, si tudi ti, Colin ne bi upal iti tja haha.'' Je dodal oče Colinemu strašenju. ''Vsako leto sem hodil tja, in sem se navadil'' je pametno pripomnil Colin. ''NE NE GREM, PA ČE ME VLEČETE TJA, NE GREM!!! '' sem glasno dodala! ''Prav, če ti ne paše'' sta potiho odgovorila starša.''Joj, kje je obesek?'' je vprašala Tara. ''Ne vem'' sem dodala. ''Ampak ga potrebujeva.'' je rekel Tarin brat Nikyie. Saj res to sta ...

Next?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

09. avgust 2012
aja mama in oče sta odšla iz sobe, ko je Tara to rekla
09. avgust 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg