Forum
Zgodba govori o dekletu, ki ji ne gre ravno lepo v življenju. Dragi/drage moje uživajte v branju

Stala sem sredi dnevne sobe z očmi polnimi solz. Samo stala sem in poslušala očeta kako se dere nad mano. Nič ni bilo prav kar sem v zadnjem letu naredila. Prvi in drugi letnik druge gimnazije v Mariboru sem končala z odličnim uspehom. V začetku tretjega letnika pa nas je doletela nezgoda. Moja mama je bila takrat noseča in je imela prometno nesrečo, pri tem je izgubila otroka in s tem posledično smo vsi izgubili naša življenja. Ime bi mu bilo Miha.. Naš mali Mihec. Rodil bi se čez 3 tedne, ampak se nikoli ni. V naši hiši je bilo vse mrtvo. Hiša je bila polna prepirov, kričanja, solz in napetosti. Izginili so sproščeni pogovori, kartanje vsak četrtek in skupne večerje polne smeha. Zdaj je vse drugače in sovražim to. Nikoli nisem obtoževala Miheca za naše težave saj nedolžen otročiček ne more biti kriv. Krivim sebe, ker sem takrat mamo prepričala naj se pripelje v šolo pome, ker sem se slabo počutila. Sama sem bila kriva, da ta dan nisem pojedla žemljice in jogurta, kot ju vsako jutro in mi je bilo potem slabo. Orprosti mihec, oprosti.
02. oktober 2012
glupost hahahaaaaaaaaaaaaa
02. oktober 2012
bomo videli
03. oktober 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg