Forum
u177378
u177378
ZGODBA
ko je bilo konec šole sem prišla doma in sem bla vesela in sem ocene dobila pri nalogah samo 5 ker sem pametna . Prišla je moja najbolša prijateljica Ajda in je je spraševala

Ajda: hey kako si . in zakaj si tako oblečena ?
Izabella: ker mi je všeč obleka .

boste brali ?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

08. avgust 2014
mogoče bom btala
10. avgust 2014
u177378
u177378
ko sem prišla v šoli je bila Nika žalostna jaz nevem zakaj in sem jo vprašala : kaj se je zgodilo ? nika mi je rekla da je bila nestramna in je dobila dvojko . jaz sem spraševala : kje se je zdodilo. nika mi je rekla da v hotel . potem sm šla v hotel in sem spraševala če lahko gledam kamero . ko sem gledala sem videla Niko in Majo . videla sem v kameri v hodnik . Nika je hodila in hodila tam je bila Maja i mu je padlo zvezek potem se je jokala in jokala potem je prišla Majina mama in Maja je rekla : mami mami ! Nika me je udarila in zvezek me je vzela pa vrgla na tla . majina mama je rekla : Nika tako si nestramna punca .

Maja:

Nika:

Majina mama :

14. avgust 2014
next in cool
14. avgust 2014
u177378
u177378
In odšla sem hitro pri Majini mami in rekla sem da je povabim na večerjo. Majina mama je rekla da lahko. Ko je prišla Majina mama na večerjo in smo neki pojedli in sem jo petljala tam kje so kamere. Pokazala sem gdo je kriva Nika ali Maja . Ko je Majina mama pogledala in je bila jezna na Majo. In ko je bilo 7:55 sem odšla v šoli in sem Niki povedala da nisi ti kriva . Ko je bilo test iz zgodovine in je drugi dan je učiteljica vrnila test in sem dobila petko in vsi so dobili petko razen Maje ker maja jedobila enko in vsi smo bili veseli a Maja je bila vesela da je dobila enko ker je mislila da je prva a drugi peta in tako je glupa
15. avgust 2014
u177378
u177378
Potrbujem 2 next
15. avgust 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg