Forum
Če si upate stopiti v moj svet, vam bom povedala zgodbo o mojem živlenju. O tem, kako hitro se vse obrne na glavo. Tega ne privoščim nikomur. Ne vem, zakaj se je vse skupaj obrnilo name. Zakaj?
_________________________________________________________________________________________
"Emma ... Emma... EMMAAAAAAAAA!!!!!!!!!!" je zakričala moja mama. "Obljubim, nikoli več ne bom ribala krompirja!" sem nevede zakričala v odgovor. "Prosim?!" "Nič, nič, pozabi... samo trapaste sanje..." sem zamrmrala in zlezla iz postelje. Namesto copat sem na levo nogo obula šolsko torbo, zaradi zaspanosti, pa tega sploh nisem opazila. Kriza! Ko sem si v kuhinji poskušala pripraviti zajtrk, sem razbila polovico krožnikov. Nato sem se odločila, da bom raje popila samo mleko. Ko sem ga hotela pogreti pa... ni vredno omembe, kajne?! Če vas že tako zanima, vam lahko povem le to, da sem raje odcapljala iz kuhinje, preden se mi bi zgodilo še kaj bolj groznega. V kopalnici sem si na zobno ščetko namesto paste namazala mamino kremo za noge. Namesto senčila, sem si na ustnice namazla marmelado. Zgroženo sem se odpravila do moje omare z oblačili in oblekla preprost rdeč top. Skoraj sem že odšla od doma, ko sem se spomnila, da sem pozabila obleči hlače. Oh, joj, danes je petek 13. Kriza na kvadrat!

Ali nextam?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

15. januar 2012
iiiiiiiiiiiiii next!!!
15. januar 2012
tnx, nika!
15. januar 2012
nzkkkk ;DDDDDDDD
15. januar 2012
uuuu, nova profilna... ful lepa!
16. januar 2012
u73660
u73660
next pliss
16. januar 2012
tnx, кiηgღ !
16. januar 2012
u73660
u73660
17. januar 2012
"Hej,Emm! sem zaslišala znan glas. " Tinna!" sem se razveselila in skočila v objem moji najboljši prijateljici. "Kako si kaj? Kje si kupila to obleko? Ali misliš, da mi bolj pristajajo rdeči čevlji?!" je hitela spraševati. "Počasi, počasi, samo en odgovor hkrati ti lahko dam!" sem jo ustavila, preden bi me spet zasula z vprašanji. "No prav. Ampak ..." je začela. Bila je prepozna. Na šolsko dvorišče so se že vsule vse punce. Napadale so me z vprašanji, hvalile mojo obleko in se prerivale, da bi lahko postale moje prijateljice. Bila sem deležna samih občudujočih, pa tudi zavistnih pogledov. No, če vas zanima je ( kadar ni petek trinajsti) moje življenje SKORAJ popolno. Moja starša sta ločena. Živim pri mami v Los Angelesu. Z nama stanuje tudi brat Max, ki je star 13 let in sestrica Lilly, ki je stara 5 let. V šoli imam dobre ocene in sem zelo popularna. Ampak vsega lepega je enkrat konec...
28. januar 2012
next!
28. januar 2012
ps. hvala
28. januar 2012
neext!
28. januar 2012
Še 2 nexta!
04. februar 2012
next
24. februar 2012
next