Forum
u37643
u37643
Holly (jst)

20. februar 2011
u32401
u32401
Nooooooo, toj ful zanimiva zgodba, aš....Sam slikaaa...x.x xD
20. februar 2011
u37643
u37643
bil je večer. tko ka bi bli vsi sem bila tut jst zaspana. da bi si umila domine (zobe) sem odšla v kopalnico in se pogledala v ogledalo (če mam kakšn... sej veste kaj) in ne nam-
esto da bi videla tisto sej vete kaj sm videla RDEČ pramen! grozno! stekla sm po stop-
nicah na vzdolž in mami pokazala pramen. mama je z istim pogledom podledala očka:
a naj ji poveva? veš Holly... je pričel očka. včasih ko si bila majhna si se rodila z zele-
nimi prameni, rdečimi prameni in roza prameni. rodila si se... rodila si se emo punca.
ker za mamo tega nisva hotela sva te prebarvala nič se ni videlo več razen enega rde-
čega pramena. ampak... ampak! če sem bila pa tudi bom! sem se zadrla nad mamo...
20. februar 2011
u32401
u32401
errmmm....nwm lih če emoti tko nastajamo...nope, im pretty sure we dont... 0.o ...Emm..next al nwm ka....
20. februar 2011
u37643
u37643
hočem reči... razloži mi tega ne razumem. sem rekla. poglej ljubica... midva nisva tvoja prava sarša posvojila sva te draga Holly (lile so mi solze) in tvoja starša taprava starša no
hočem reči mama je bila čisto nora na emote in zato te je prebarvala in še pred odhod-
om v sirotišnico rekla: kar bo pa bo ti si emo punca. nisva ti hotela povedati da te je m-
ati prebarvala. bila sem šokirana. lagala sta mi in resnico prekrivala. poklicala sem jessi (mojo bff). hay jessi kako si? dobr ti? slabo. a lahk pridm k teb? je itak. in odšla sm k je-ssi. povedala sm ji od a do ž. to noč sem prespala pri njej...
20. februar 2011
sicr se strinjam z Hell-Girl (btw js nism emo)
sam sj mejbi bo pa coooŁ ; )
N-E-X-T
20. februar 2011
u32401
u32401
Hahah, ludkei nwjo kdaj se zajebavm noo, Ej klarex al to, vm kak emoti nastajaMO ztok sn emo, a vš.....Ne uzem vsega tolk resno xĐĐ No pa nexti...
20. februar 2011
Neeeeeeeeeeexxxxxxxxti!!
20. februar 2011
u37643
u37643
če greš spat je logično da če se kr naenkrat zbudiš je jutro. blo je jutro (kot vedno). z jessi sva vstali. zmenili sva se da bom danes TUDI (pa tut sreča) prespala pr njej. in še nekej sva se zmenili! to da bo dans žurka in da se bova do pol 12h same zabavale pol bova pa povable še fante iz ulce. no cela žurka bo do 2h ponoči. a bomo jedli žgance? sem vprašala (mal vicov za enkrat da bo za smejat). ne makarone. a z omako? ne z drubtinam. no tako je zgledal najin pogovor. sej res! ona je stala v kuhinji in prpravlala zajtrk...
21. februar 2011
nexxxxxxxxxxxxtiii
21. februar 2011
u35127
u35127
haha kaka blesava zgodbica mama je bla emo lol
21. februar 2011
u37643
u37643
ane da hahahahaha čist moja ideja XD
21. februar 2011
dj nexxt ;OO.čiz cool iie. >.