Forum
u25553
u25553
ste imeli kdaj občutek da bi lahko določeni osebi spraskali oči ali pa jo ubili s pogledom no men se to doga je ko pogledam njo monico. mojo veliko sovražnico. sovražim jo le zaradi nečesa hodi s fantom za katerega bi ubijala je do konca zlobna. ampak srečo imam saj je ni pri predavanjih iz biologije in se lahko ves čas spogledujem z njim. z fanto ki ga ljubimvčasih se najna pogleda srečata in takrat se nasmehneva drug drugemu. ampak že naslednjo uro so mi para srce saj ga vidim v njenem objemu. v objemu te mrhe!!!!!! ampak spomnila sem se nečesa nečesa zlobnega nečesaresnično podlega. nikoli več mi je ne bi bilo treba gledati z njim premišljevala sem in se odločila da bom načrt uresničila.
next? če čete slišat kak je načrt berte nasledn del.

nextam?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

23. avgust 2010
u23904
u23904
ja dej nexti
23. avgust 2010
u21246
u21246
next
23. avgust 2010
u25553
u25553
ha no moj načrt je da jo bom povsem ponesreči povozila z motorjem. itak ne pozna mojga motorja. kr je pa tko zabita bo njabrž misslla da jo je človk zbil. torej odločila sem se da s svojim projektom uničimonicino življenje začnem danes popodne. prosila pa bom za pomoč kajo mojo zvesto prijateljico. ko sva hodili domov sem ji povedala za moj pla najprej je bila zgrožena kako zlobna sem potem pa sem ji povedala da jo bom samo oplazila in bila je zraven. ko je bilo popodne sem se uredila oblekla sem se kot fant za vsak primer da če bo slučajno kaj posumila. kaja jo je zvabila v trgovine kaja in monica sta bili prijateljici dokler se nisem jas prišla od takrt se kajko samo pretvarja da je njena frendica zato da jo vedno dobiva pod kakšno potegavščino spela sem lase in si dala gor čelado bila sem pripravljena zato da grem. šla sem v garažo vzela ključe motorja in se odpeljala. monica in kaja sta ravno hodili po cestina kar pripeljem in ...
next?
23. avgust 2010
u21246
u21246
next
25. avgust 2010
u26847
u26847
next
26. avgust 2010
u26679
u26679