Forum
Živjo vsi! Moje ime je Bella in sem zelo bogata.Čeprav smo zelo bogati, nimamo moderne hiše,in nimamo tako dobrih oblačil in obutev.Bogata sem tudi zato ker imam ljubečo sestro, brata,mamo, očeta....tu se pa sedaj ustavi.To je to!!Nimam fanta pa čeprav sem stara 17! To je moja največja želja od kar sem se sprehajala z družino ob morju...tam je toliko zaljubljencev...ahhhh....ko bi bila ena izmed njih..se objemala..poljubljala....Bella pa še ni vedela da bo za fanta dobila zgubo. Vsi so mu govorili da je zguba. Bella tega ni mogla več prenašati, zato je prek omegleja spoznala prikupnega fanta iz njene okolice (šolali so jo doma) Tako sta naskrivaj bila skupaj...Bella je z njem celo zanosila...Hvala za branje malega uvoda! Prosim izpolnite anketo in napišite next! Drugače imam zelo zelo malo bralcel, ampak upam da se mi bo ta zgodbica posrečila! HVALA

Ti je bil uvod všeč?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

28. oktober 2013
Next
28. oktober 2013
u124989
u124989
next
29. oktober 2013
ok Nextam!!!
-------------------------------------------------------------->
Bilo je jutro in komaj sem se zbudila iz sanj...Too! Petek! Samo danes še v šolo in potem so potado hollidays! hitro sem si spletla ribjo kost in oblekla blue jeanse in neko majco. Potem sem pohitela v sobo za Matematiko in pričela se je dolgočasna ura...in potem še ena....in še ena...in DRINGG! Končno! hitro sem stekla v sobo, naredila domačo nalogo in se preoblekla. Stekla sem v park, kjer ni bilo nobenega rzen nekega tipa ki je filtral z mano. Na pogled je bil kr luškan, zato sem se mu približevala. Nato je spregovoril-

On: Živjo! Jaz sem Timotej, pa ti?
Jazo hej! Moje ime je Bella.
On:Woow imaš pa res lepo ime..Torej imaš fb?
Jaz: Ja ime mi je Bella Korees.
On: Komaj čakam da te dodam..Vešš kar lušna si.
Jaz: Haha hvala, tudi ti nisi slab....

In tako se je začelo...Ohh biti zaljubljen je nekaj čisto drugega..takoj sem začutila, kot da bi mi metulji letali po celem trebuhu...Ampak niso..Ta tip mi je bil tako všeč da sem ga kar sama povabila k meni domov na kakav. Takoj je privolil, in ko sva popila kakav, sem mu razkazala svojo sobo. Zdela se mu je zello lepa. Potem sva se oba vsedla na posteljo in začela blebetati o različnih čudnih stvareh.bleble.... In ob tem sva se začela približevati drug drugem dokler.....Se niso njegove mehke ustnice prilepile na moje..Bil je nebeški filling. Ko se najine ustnice odlepijo (komaj) me Timotej vpraša- Če sva se poljubila, to pomeni da sva zdaj par??!! Jaz- Zakaj pa ne Že odkar sem spregovorila prvo besedo se si mi zdel simpatičen.. On- I Love you! Jaz- ......

Ko se Timotej odpravi domov, se uležem na postljo razmišljam.....Le o čem?
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ali misliš da je Bella ravnala prav? Bella še sploh nič ne ve o njem, in je kar tako privolila?!
Kako misliš da bo Bella ravnala, ko bo spoznala da je uresnici največja zguba? piši v kom. zraven Nexta pls! Drugače pa hvala za branje!
29. oktober 2013
Timotej:

Jaz:

Še neki slikic
29. oktober 2013
u68138
u68138
Ali misliš da je Bella ravnala prav? amm nwm mislim da je malo prehitro,..
Bella še sploh nič ne ve o njem, in je kar tako privolila?! ///
Kako misliš da bo Bella ravnala, ko bo spoznala da je uresnici največja zguba? nebi vedla,..
neeeeeeeeeeeeeeeeeeext nujno.!!!
30. oktober 2013
Evo nextam
-------------------------------------------------------------------------------------->
Že zgodaj zjutraj mi je zvonil telefon.bzzzg! bzzzg! le gdo bi lahko bil ob 5. zjutraj!?
Seveda! Bil je Timotej! Oglasila sem se mu, najin pogovor:

On: Oo dobro jutro ljubezen moja! Ko si upomoreš te povabljama na čaj..
Jaz:Haag(utrujeno) ja, super ja, komaj čakam..ampak zakaj povabljama?*
On: ja am..z bratom te povabljama
Jaz: aja...ok pridem pol
On: ja ok samo nebodi veliko v bratovi družbi plis!
Jaz: ja ja vredu čau
On: čauči ljubezen moja

Hmmm...ko sem med pogovorom bila tako zaspana, zdaj razmišljam o njegovem bratu..huuh kako je življenje zakomplicirano..
ČEZ NEKAJ UR:

Prispem pred njegovo cigansko hišo..Kajj? to je njegova hiša? resno??? No ja, vseeno moram vstopiti...Notri je bilo vse razmetano, smrdelo je kot v greznici in v kuhinji je bilo zažgano mleko. Vstopim v njegovo sobo...polno brezvezne navlake! Priteče k meni v objem, in jaz se spotaknem ob njegove nogavice ter padem na prazne steklenice piva. Auuuč!! to boli!! In pivo? resno timotej?? Jaz grem od tukaj!! Hitro se prebijem skozi vso to kramo ter takoj stečem domov, brez da bi se poslovila. Pohitim v mojo sobo ter se uležem. Čez nekaj trenutkov je negdo pozvonil Ding Dong! Pohitim odpret in bil je Timotejev Brat Luka. Najin pogovor:

On: Hvala bogu da si zbežala!
Jaz: kaj? gdo si ti?
On: Sem Timotejev Brat Luka...haha legenda ej!
Jaz: Mislim da imata zelo neredno in neurejeno, ampak kaj je narobe z Timotejem?
On: Ohh dobro da neveš kakšna zguba in neroda je on!
Jaz: A je res tako slab?
On: Mhm!!!
Jaz: noo...am..
On: Za tvoje dobro ga raje pusti

Potem zaloputne z vrati in odrine domov. Skoraj se zjočem od žalosti. Jaz??? tako lepa in simpatična punca imore imeti zgubo za fanta??? Odločitev je sedaj zelo kruta zame! pa tako simpatičen je! Ja! To je moja odločitev! To odločitev bom zaupala samo svojem dnevniku, in seveda Timoteju...
--------------------------------------------------------------------------------------------->
Kakšna misliš da je Bellina odločitev?
Misliš da če bo bella pustila timoteja, se bo maščeval?
Pa neexxty plis! Hvala za branje!
30. oktober 2013
Luka:

30. oktober 2013
u155003
u155003
next
30. oktober 2013
Sam še en next!

30. oktober 2013
u155003
u155003
next
30. oktober 2013
hahah pa ne od tebe, od nekoga drugga
02. november 2013
u155003
u155003
škoda
03. november 2013
u155003
u155003
kdaj bo next
04. november 2013
u115114
u115114
next
04. november 2013
u155003
u155003
evo 3 nexti so že NADALJEVANJE NUJNO !!!!!!!!!!!!!
05. november 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg