Forum
To je resnicna zgodba k sm sla z frendicami u london na pocitnce in pol smo sle se na njihov koncert ampak najprej pojdimo z zgodbo od zacetka. < 3
Kot vsak dan sem se zbudila sla v kopalnico si umila zobe in se uredila pojedla sem zajterk in pol mi je bilo dolgcad sla sem na racunalnik saj sem ze pogresala slike od one direction ( takrat mi zayn se ni bil tako usec kot sedaj) directioner sem ze kaksno leto in zelo rada jih tudi poslusam. Potem pa mi je mami poklicala da naj grem jesti kosilo. Sla sem u kuhinjo in zacela jesti , mami pa je pregledovala posto , videla je eno reklamo k mas ugodno potovanje b london za 5 oseb . Mami se je zdelo to ful dobr, imeli pa smo en problem...
K bojo 3 nexti pol nextam
16. avgust 2012
u104017
u104017
next,next,next
16. avgust 2012
No jz bom useen nekstala k mi je dc no pol sva mele z mami en problem, mogl ns je it 5 tko da sm dobila idejo da uprasam frendice no in pol sm uprasala frendice ane, najprj sm kliklna na fb-ju eno mojo prjatlco Klaro ce bi sla z mano u london pa je rekla da neve pa a bo se starse uprasala, no in pol sm kliklna se druge 2 prjatlce k jim starsi itak use vedno dovoljo, no to sta ble Lara in Zala in pol sta rekle da bosta uprasale starse k si one2 tud ze ful dlg cajta zelita it u london pa sta pol starsa nista mogla vrjet da majo tok ugodno za 5 oseb. No in pac pol sta starsa dovolla in pol sem sla gledat ce majo na internetu ce kej pise ce ma one direction kej koncertov takrt. Kar naenkrat pa sem dobila sporocilo na facebooku....
Plis nekstite da bo cim prej k se mi lih da pisat pol kasnej bompa se slike nalozila od nas aja pa men je drgac ime eva
16. avgust 2012
u104017
u104017
next
17. avgust 2012
Klara mi je poslala sporocilo da lahko gre z mano v london. Lara in Zala sta bili tudi zelo veseli da gremo lahko skupaj v london. No in pol sem sla pogledat e majo kej koncertov takrt u londonu in sem vidla da majo : D !!!!L! Tok sm bla vesela pa presenecenaaaaa in pol sm to poveala se prjatlcam k so one tud directionarke in sta ble tud ful vesele. Pol sm rekla mami ce bomo sle lohk na koncert. Mami je bla ful presenecena. Dovolila mi je da grem in nato sva preko spleta kupili se 4 karte za mene Klaro Zalo in Laro : D mami pa ni sla ker se ji je zdel brezveze . No in pol ta let v london je bil pa sele cez en mesec... Do takrat smo pa odstevale dneve".....
Plis nextite da dam cim prej nekst
17. avgust 2012
u78237
u78237
Neeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxtttttttttt
17. avgust 2012
nexttt
17. avgust 2012
No minilo je ze priblizno 20 dni in nato smo se ze zacele pripravljati za koncert kupile smo plakte in gor napisale one direction come to slovenia pa ilove youa to ane no in pol smo si se prek spleta use majce od 1d kuple pa to in ful smo mele teh stvari tko da so rable en ceu kouck za to . No in pol smo pa se cakale ceu teden da bi loh sle miniu je prvi dan s prijateljico klaro pogovarjali o one direction, rekla mi je da je njej najbolj usec harry pol me je pa uprasala ker je men. Nisem vedela ker so mi bili usi ful kjut. pol sm pa mal gledalaa slike od niih k sm jih mela na fonu in sem ugotovila da je zayn malik ful lustkan. Rekla sem ji da mi je zayn najbloj usec. Nato sta prisli se lara in zala one 2 sta ble bff pa se starsi so se od njih ful dobr poznal tko da sta ble fuuuuuul dobri prjatlci pa obe 2 sta ble tud directionarke no in pol smo se pogovarjale ker je kksni najblosi men je biu zayn, klari je biu harry lara pa zala se pa sploh nista mogle odloct in pol sta rekle da so usi ful kjut in no in pol smo dobile eno idejo kar bi loh se nardile sam nisva. Edle,ce bi blo to pametn. Da bi udrle na oder al pa da bi sle tm v zaoderje pa to.. : D D no inpol smo mal bralea iskale po internetu ce je to pametn sam smo ugotovile da ni k te loh varnostniki vrzejo vn ... No in tako je minil tapru dan ko smo zacele odstevati kdaj bbomo sle v london....... Se sest dni ; )
Nextiteeeee
17. avgust 2012
Neexxttt
17. avgust 2012
next next next nexxxtttt
17. avgust 2012
šesti dan smo s prijateljicam gledale videe od one direction na you tube in opazile smo da so zelo zabavni in hudi pa kjut :3 taki cukri so, no pol smo ceu dan sam na yt večinoma preživele, pol peti dan ni biu nč posebnga, sam mal smo lenarle pa to hahahaa, četrti dan smo ble že ful vesele da bomo lahko že čez 3 dni vidle 1D!! jno in pol tretji dan nam je blo dc in smo snemale ene parodije oz. plesale smo na muzko od 1d k nam je blo dc pa smo ble tok nestrpne, no pol drugi dan smo ceu dan pakirale cune, zvečer pa smo še mal dokončale tiste videe hahaa, no in pol je pršel ta dan ko smo spoznale 1D.......
18. avgust 2012
nextite!!
18. avgust 2012
Next
18. avgust 2012
next
18. avgust 2012
u95154
u95154
next
21. avgust 2012
next
21. avgust 2012
NEKAJ LJUDI MI GOVORI DA NI RESNIČNA ZGODBA, DRUGAČE TO JE RESNIČNA ZGODBA IN SE NEE LAŽEM PRISEŽEM PR ZAYNU DA SE NE LAŽEM: D BERTE NAPREJ PA BOTE VIDL DA JE RESNIČNA
21. avgust 2012
ok
21. avgust 2012
next next next next next
21. avgust 2012
u99383
u99383
next a to je res?Če je res čestitkeeeeee!! =)))
21. avgust 2012
ej a lah daš kake fotke da ti bomo verjele
21. avgust 2012
u54764
u54764
ja zihr si ga srečala ja-.-
21. avgust 2012
u95154
u95154
ne nadlegujte jo!!!!!!!!!!!!!!!!
next
21. avgust 2012
u24041
u24041
neext.!
21. avgust 2012
OK BOM K BOM PRŠLA DO DELA K SM GA SPOZNALA
21. avgust 2012
u99383
u99383
ja se strinaj kakšne fotke pa tak če lahko?
21. avgust 2012
u99383
u99383
Okej komi čakam tis del!
21. avgust 2012
js tut
21. avgust 2012
neext
21. avgust 2012
u102247
u102247
next...aja pa kake fotke daj gor