Forum
тα zgσ∂вα נє яєѕηιčηα...ѕαмσ ѕℓιкє ιη ιмєηα вσ∂σ ∂яυgαčηα.... σηє ∂ιяєcтιση ѕєм ѕρσzηαℓα ρσ ιηтєяηєтυ, ѕαм ткσ ∂α νєѕтє..ν тєנ zgσ∂вι вσ νѕє gσνσяιℓσ кαкσ ѕσ мι σηє ∂ιяєcтιση ρσѕтαℓι νšєč.... νєč ιzνєѕтє čє ∂σвιм Ι ηєχт..!!вαу!

Boš bral/a to zgodbico?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

12. julij 2012
u74377
u74377
omg nextej nextej takoj zdej!!!
12. julij 2012
ko sem bila majhna sem poslušala slovenkske pevke,pevce in samo slovenske pesmi...nato sem na radiju slišala par zanimivih pesmi,in na koncu so povedali pevca in naslo...torej imena in slike so izmišljene..
jaz Katrine:

ko sem bila majhna sem imela 6 let... do 8 sem poslušala samo slovenske..
in vedno več pevk in pevcev sem imela v glavi...moja najljubša je bila katy perry in je še vedno...zdaj imam 10 let...
na facebooku so objavljali pesmi in slike vmes pa tudi članke o one direction..
sploh nisem vedela kdo so..
za nadaljevanje 3 nexte...hvala ti fuuul love dogs...oglašuj
12. julij 2012
u74377
u74377
next!!
np,oki
12. julij 2012
Next plis !!!!!!!
13. julij 2012
єηкяαт ѕєм ѕє νριѕαℓα ηα ιgяє Ι2Э...ρяιנανιℓα ѕєм ѕє ιη zα ιzzιν ѕмσ ѕι мσgℓι ιzвяαт ηαנвσℓנšσ ѕкυριησ..ηαтσ ѕєм ѕє ѕρσмηιℓα ηα тє σηє ∂ιяєcтιση..ιη ∂αℓα ѕєм..ηαтσ ѕєм ηєкєgα ∂ηє ηαριѕαℓα σηє ∂ιяєcтιση ιη ιzνє∂єℓα ѕєм ιмєηα...šє ηαρяєנ ѕєм ρσѕℓυšαℓα σѕтαℓє ρєνcє...
ηєχт؟؟
13. julij 2012
u74377
u74377
še vprašaš?valda da nextej!!!
13. julij 2012
∂αηєѕ вσ zgℓє∂α кσηc zgσ∂вє...
13. julij 2012
ηα ιgяαн Ι2Э ѕєм ѕє ρяιנανιℓα ηα єησ яєνιנσ...נαz ѕєм мσgℓα ηαριѕαт čℓαηєк σ σηє ∂ιяєcтιση...ρяνσ ѕєм ∂αℓα ρяνσ ѕℓιкє ιη ιмєηα ρσтєм ѕσ νσ∂ιтєℓנιcє яєкℓє ∂α ηι ∂σνσℓנ ιη ѕєм šє ηєкαנ ∂σ∂αℓα..šє ρяєנ ρα נє ηєкαנ ριѕαℓσ zα ℓσяєєη-zмαgσναℓкσ єνяσνιzιנє ℓєтα 2θΙ2 тαм נє вιℓα ρєѕєм σηє ∂ιяєcтιση-ѕтσℓє му нєαят:

тα ρєѕєм мι נє вℓα ƒυℓℓℓℓ νšєč...ηαтσ ѕєм šℓα ηα уσυтυвє ηαριѕαℓα: ѕєℓєηα gσмєz cαℓℓ мє мαувє:

ρσѕℓυšαℓα ѕєм נσ,ρσтєм נє кαzαℓσ σηє ∂ιяєcтιση..кℓιкηιℓα ѕєм ιη ρσѕℓυšαℓα...ρσтєм ѕєм ηα νянυ ηαριѕαℓα: σηє ∂ιяєcтιση ιη ∂αℓα єηтєя..
тαм ѕє мι נє ρσкαzαℓ cєℓℓ αℓвυм σηє ∂ιяєcтιση:

Ι υяα ρα б мιη..кσ ѕєм נιн ρσѕℓυšαℓα ѕєм ѕι ιzвяαℓα єηєgα ƒαηтα..ιzвяαℓα ѕєм ѕι нαяяуנα мєηι ηαנℓєρšє ρσנє...нαяяу:

13. julij 2012
νѕαк ∂αη ρσѕℓυšαм σηє ∂ιяєcтιση...
тнє єη∂!!
13. julij 2012
http://www.igre123.com/forum/tema/z-z-c/37726/
preberite si novo zgodbico
13. julij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg