Forum
tuki bo nastajala zgodba o deklici ki je kar naenkrat pristala v sirotišnici

1.del:
moje življenje je naravnost čudovito, imam najboljše starše ki mi dajo vse in prijateljice ki mi stojijo ob strani. poleg tega imam pa še najboljšega fanta, s katerim sva skupaj že dve leti. ampam vsega lepega je enkrat konec in tako se je začelo podirati moje celotno življenje.

prvi dan šole spet izjemen kot prejšnji. vsi se objemamo pozdravlajmo in si govorimo dogodivščine mi so se nam pripetile čez poletje. vse je super, kar naenkrat pa mi zazvoni telefon, ker smo pa bili pri pouko me učitelj grdo pogleda in jaz seveda ugasnem, čez nekaj časa zazvoni drugič in zdaj mi dovolo da se oglasim saj je verjetno nekaj pomebnega. vzamem telefon in stopim na hodnik, mama mi cela objokana pove da je babica doživela srčno kap. nemorem verjeti in odložim telefon. v šoku stopim v učilnico, se vsedem ter se ne zmenim za druge. kar naenkrat pa ne zdržim več in planem v jok, vsi me pogledajo in še komaj jim povem da mi je umrla babica s katero sve se zeelo dobro razumeli in si ne predstavljam življenja brez nje. učitelj pove moji prijateljici naj me odpelje ven na svež zrak ter da naj grem domov.

next??
25. marec 2014
next
25. marec 2014
next
25. marec 2014
next
25. marec 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg