Forum
ok pa začnimo. Jaz sem Jenifer in stara sem 15 let. Hodim v 9. razred. Rada pojem in igram klavir
slika mene:

V šoli imam veliko prijateljev in vsi smo si zelo dobri.

Za začetek potrebujem 3 nexte

Ti je tema všeč

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

12. marec 2014
u164688
u164688
next
12. marec 2014
še 2
12. marec 2014
u151259
u151259
next
12. marec 2014
še en
12. marec 2014
ok oprostim. Kot sem že prej omenila sem Jenifer in sem stara 15 let. Imam eno sestro ime ji je Jack imam jo zelo rada. Jack je moja dvojčica je zelo zabavna in ima tudi fanta v katerega sem bila zatreskana tidi jaz. Sedaj pa sem zatreskana v Mickla, ki je najlepši na šoli . No včeraj pa sem bila tako pogumna da sem stopila do njega in mu povedala da mi je všeč. Tudi on je povedal da me opazuje in da sem mu všeč a si prej ni upal priti k meni. Potem me je vprašal če bi bila z njim in seveda sem odgovorila da bi. Vsak dan sva se med odmorom pogovarjala
sestrin fant:

moj fant:

next? 3 za nadaljevanje
01. april 2014
u164688
u164688
next
02. april 2014
še najmanj dva
03. april 2014
next
03. april 2014
Ok pisem nadaljevanje
Moj fant ima tudi zelo veliko talentov zna igrati kitaro, zelo lepo pa tudi poje. No danes je ta moj najlepsi dan saj je moj fant prisel k meni seveda sem ga najprej predstavila starsem ki pa so ga lepo sprejeli a moja sestra je bila zelo ljubosumna saj je bil to njen bivsi fant in sve bile ze zaradi njega skregane. Pri meni sva se pogovarjala ker pa imam doma tudi klavir je klavir hitro pritegnil pozornost nato se je Maks (moj fant) usedel za klavir in zacel igrati pesmi cez cas je zacel se peti zato sem... kratki next zaradi nextov
27. maj 2014
...se mu hitro pridružila še jaz. Ker mu je bilo moje petje všeč me je objel in me poljubil. Pri poljubu pa naju je zalotila sestra, ki je bila zelo ljubosumna. Fant je tisti dan prespal tudi pri meni in imela sva se lepo saj sva gledala TV, se smejala in se zabavala. Naslednji dan sem izvedela, da se je moj fant ponoči pripazil do mojega račnalnika in šel na spletno stran slovenije ima talent kjer naju je tudi prijavil na predizbor, ki bo že naslednji teden. Zato sem ga hotela ubita saj nisem imela nič za oblečti, zato sva šla v šoping, kupila sem si neko lepo majco, kot je rekel moj fant: v njej si videti še bolj sexy. Zaradi tega sem jo ravno kupila. Kupila pa sem tudi neke črne kratke hlače, da bom imela kaj za oblečti. Ta en teden je hitro minil in že je bil dan predizbora. Fant je prišel po mene, tam sva odpela, ni bilo ravno najboljše saj je lahko še vedno boljše a sva bila zadovoljna. Tam so nama povedali, da dobiva rezultate v roku delovnih dni, zato sva bila še bolj nestrpna.... NADALJEVANJE BOM NAPISALA NASLEDNJI TEDEN
30. april 2015
u173652
u173652
next
30. april 2015
še en next
01. maj 2015
next
09. julij 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg