Forum
u77031
u77031
jüp. Em, moja prva zgodba je, tko da jo płis fuuuŁ berte. (: UPAM DA BOTE! pišem...
Heii. Sem Pixie in sem normalno dekle, ki ni v središču pozornosti. Pisala bom o tem, kako sem postala neumna avša. ;( Kot neka biografija, hihi. Ampak verjemite, težko je biti AVŠA!

napišem?
za začetek rabim le 2 nexta. (: pa bo OKEII! (:

♥♥your♥♥GraceJonas♥♥oz..♥♥ŠPEŁCA♥♥
CoMMenT! *
05. februar 2012
Ja, nadaljuj, pa bo use kul!!!
05. februar 2012
u30296
u30296
JÄP. nexti
05. februar 2012
u77031
u77031
najlepša hvala! Najprej bom pa še slike objavla pa tko.
Pixie~ jaz, glavna oseba
Emily~ BFF
Johanette~ neumna francozinja, sovražnica!
Polly~ Oh Johane BFF & emo girl & sovražnica!
Omar~ LEPOTEC!
Timmy~ nekdo, ki je vame
DRRRRRRRRRRRRRR! Moja budilka me je zbudila. "Najraje bi te zagnala skozi okno!!!" sem si rekla. Odšla sem v kopalnico in se počasi urejala. Nato sem opazila, da je ura že 7:45!!! Hitro sem stekla na avtobus. Avtobus je speljal pred mojim nosom! "Heej! POČAKAJ!" sem se zadrla. A bus je speljal. "Khm! Si ti tudi zamudila bus?" je nekdo zakričal. "Ja. Gospa Lytonn bo spet norela. Sovražim jo." sem odgovorila nevem komu. Odšla sva peš v šolo. Tekla sva! "Sem Timmy, tvoj sošolec. Nikoli se ne odzveš, ko te pozdravim. Z Emily sta nekako oddaljeni od nas!" je kričal in tekel za mano. "Hej" sem mrko rekla in odhitela naprej. Takoimenovani Timmy je ostal za mano. Kako beden tip. Ura je bila 7:57. Hitro sem se preoblekla itd. nato pa odšla proti učilnici za nemščino. "Emily!" sem se zarežala in jo objela. "Princ na tvoji levi!" je zažvrgolela Emily. OMG! KAKO POPOLN je "Si zatreskana v mojega Omarja?" je do mene prišla Johana. Oz. Mimi, tako smo jo morali klicati. "J-ne." sem rekla. Zarežalo se me mi je, ko sem videla, da Emily stoji za MiMi in drži sladoled. "Kaj je?" je zahripala. "AAAAAAAAAW!" se je zadrla, saj se je sladoled oz ga je Emily pripolala na njeno majico. Hihihi! Po pouku je do mene prišla MiMi. "Žaba!" tako me je klicala. "Veš, da je Timmy vate?" je rekla. "Ne ni" sem rekla nazaj. "TIHO BODI, KER JE!" Hja, to je bila Polly. Redko govori. Nato sva z Emily odšli domov.. Šli sva skozi park. "Kaj je?" sem rekla, ko se je začela smejati. "Glej Mimi!" se je zarežala. Zalizovala se je z Omarjem. "Bljak!" sem bruhnila. "Kaj je?" je rekel Omar. "Narediti ga morava noro ljubosumnega. Rabiva Timmya, nova ličila, oz. ŠOPING!!" sem rekla. Takoj sva odšli v šoping. Kupila sem si nekaj ubijalskih cunjic. Zjutraj sem se naličila UBIJALSKO! Nato na busni sma se z Timmyem zmenila, da se bova pretvarjala, da hodiva. Emily se je zdel načrt ubijalski!! Nato v šoli pred Omarjem sem sedla Timmyu v naročje in zalizovala sva se... Tako zelo lepo. Lepo je bilo. Kasneie ie prišel do mene OMAR!!!!
next?
05. februar 2012
u77031
u77031

meeeeeeeee

Emily

Polly
05. februar 2012
u77031
u77031
AJAA PA ŠE MIMI:

POl ie Omar