Forum
u131156
u131156
Žiujo.Jst bom napisala eno zgodbo,ki bo delno resnična in delno izmišljena.Pač gre se pa o eni punci,ki spozna fant svojih sanj,ampak je ta sploh ne opazi.Zelo je žalostna in trudi se narediti vse,da bi pridobila njegovo pozornost.Enkrat pa je prešla tisto mejo nagajivosti.Poglejte kakšne nezgode so v najstniškem življenju spremljale 15-letno najsntnico Kelly.Upam da vam bo všeč!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bilo je zadnji dan šole.Z Emmo sva hodili domov.Sproti sva se ustavili še na sladoledu.Sonce je močno pripekalo in zato sva hitro odšli domov.Tam sva napisali domačo nalogo,kar pe je seveda ni bilo veliko.Nato sva šli na facebook.Tam sve se pogovarjale z najinim sošolcem Andreyem.Potem sva šli še na skype in na twitter.Nato sva si naredile večerjo in pojedla.Bile so palačinke z nutello.Bile so zelo okusne.Kmalu je domov prišla moja mami Maria in Emma je odšla domov.Zmenili sva se da se jutri dobiva pred slaščičarno.Odšla sem po tuš nato pa spat.Še dolgo nisem zaspala,zato sem odšla ne facebook.Iskala sem prijtelje.Nato me je dodal neki Lenny.Bil je zelo hot,vsaj po slikah sodeč.Kliknil me je in sva se pokovarjala.Kar nekaj.Nato pa sem postala zaspana in odšla sem spat.Sanjala sem o Lennyu.Snaje so bile zelo lepe,vendar si jih nisem znala razložiti.

Sem Kelly Hendrick.Stara sem 15 let in prihajam iz Amerike.Imam najboljšo prijateljico Emmo.
Jaz:

Emma:

Kakšna vam je?
25. april 2013
neeext!
26. april 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg