Forum
Nisem vedela keteri naslov bi dala.
Pisala bom neresnično zgodbo,ki govori o deklici,ki ji umreta starša in mora v sirotišnico.In kako je odraščala,z svojo sestro...

Jaz sem Katy stara sem 7 let in imam mlajšo sestro Heleno,ki je stara 5 let.Z očetom in mamo živimo v majhni skromni koči zraven jezera.Neke noči smo bili ravno pri večerji ko oče zunaj zasliši strel.Mama je stekla na dvorišču.Takrat pa zaslišimo še enega.Mama je obležala na tleh.Morilec je pobegnil.Stekla sem obležali mami in jokala.Oče pa je bil čisto izsebe.Nekaj dni po mamini smrti je tudi oče umrl.Prišli so rešilci in ga odpeljali v bolnišnico ampak ni preživel.Socijalna delovka naju je odpeljala v sirotišnico.Tam so naju sprejeli ampak so nama zelo nagajili.Tam sma bili zelo nesrečni...
2 nexta

ali boste brali?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

30. julij 2013
u140958
u140958
next
30. julij 2013
next
30. julij 2013
Prišel je dan poesvojitev.Mene in Heleno sta posvojila en očka in ena mama.Ko smo se peljali v avtu se je oče zlobno smejal in ustavil na stranski cesti.Tam je porinil mamo ven iz avta in jo ustrelil.Hitro se je odpeljav stran.Prišli smo domov in oče nama je pokazal sobi moje je bila malce večja kot helenina.Sredi noči je kmeni prišel oče.Začel je šepetati:zdaj ko ni mame se bova midva malce po mečkala.želela sem zbežato ampak psihopatski oče je na vse pomislil.Že prej mi je zvezal ro ke in noge.Zato nisem mogla nič.Zabičal mi je če se bom zadrla se bo sestri nekaj zgodila.Vlegel se je zraven menein mi počasi začel slačit hlače,nato majico in spodnje perilo.Nato je spet vstal in se vsedel na mene ampak v tistem času je zajokala helena in on je odšel.počasi sem se odvezala.Se oblekla in odšla k heleni.Oče jo je držal za vrat in jo dušil.Postala je že čisto zelena.Stekla sem po pištolo in ustrelila očeta.Oče je mrtev obležav na tleh.Nato sva poklicali policijo...
4 nexte
31. julij 2013
next
31. julij 2013
next
31. julij 2013
u113517
u113517
next
31. julij 2013
še en
31. julij 2013
u145441
u145441
next!!
31. julij 2013
Hvala za vse nexte in anja.trg hehehe.Dala bom en predčasen next.
Policija in rešilci so prišli.Povedali sva vse kaj se je zgodilo.Odpeljali so naju znova v sirotišnico.Tam so naju znova posvojili ampak ne skupaj.Heleno je posvojila neka bogata družina iz Anglije.Mene pa nemška dužina,ki je bila zelo ravna.Vščasih sva si pisali sporočila ampak sporočilo ni nikoli rišlo do druge saj so jih starši uzeli naskrivaj da se več nebi spomnili druga druge.Mene je mačeha pretepala in me silila delati.Heleni pa je vse šlo lažje.Dokler po 10 letih ni zbolela za astmo od takrat je ležala na postelji
31. julij 2013
piiši
31. julij 2013
ups prepozno sem napisala
31. julij 2013
next drgač,kull zgodbica
31. julij 2013
u145441
u145441
next
31. julij 2013
u145441
u145441
kuuull zgodbica ej fuuuuullllllllll
31. julij 2013
u113517
u113517
next!!!! next next next¨!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
31. julij 2013
Hvala za nexte
Spet sem helen pisala sporročilo amapak ni odpisovala.Ko ga je Helen napisala tudi ne.Le zakaj??Takrat je bila med anglijo in nemčijo vojna zato niso starši dopustili da bi si dopisovali ampak midve tega nisva vedeli.Tako sva rasli in rasli in si vsaka poiskali moža.Ko so se pa morali iti borit pa so odšli v vojno in se iz nje niso vrnili.Helena je mislila da ga je ubil moj mož.Tako sva odraščali in odraščali...
31. julij 2013
next
31. julij 2013
Čez čas sem si najdla drugega.Rodila sem 2 prečudovita otroka.Z možom sva se preselila.Našla sem si službo in moglasem in v drugo državo za 1 leto.Punčka je bila stara 12 let in fantek 8.(Zdaj bom nastopala punčko,ker mame ni).Oče je rekel da moram it spat.Sredi noči je prišel k meni in me začel božato po nogi.Z roko je šel vedno bolj gor in gor in mi slekel spodnje perilo.Ustrašila sem se in hotela zakričati.Ampak me je prijev za usta in rekel da se mi bo nekaj zgodilo če bom kričala.Spet je vstal in se slekel in usedel namene. bratec začel jokat in se je oče oblekel.Tudi jaz sem se oblekla.Oče je šel k bratcu in naenkrat sem zaslišala jokanje in krik.Stekla sem tja in bratec je bil nag in...planla sem v jok.Bil je mrtev.Na očeta sem se zadrla psihopat zmešani...
31. julij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg