Forum
zgodba pripoveduje o tem kako bo LaRa dobila 1. fanta
06. julij 2010
BiLo je Lepo sončno jutro. Na teLefonu sem imela 3 prejete SMS-je.. Vsi SMS-ji so bili v zvezi s fanti.. Seveda sm jih dubLA od frendicc.. Ampak zdej sem imela pa res že dovolj.. Vse moje prijateljice imajo fanta jst pa ne.. Odločila sem se da bo nekaj ukrenila. Šla sem na FB in začela iskat luškane* fante.... UaaaaaU.!! Kar nism mogla vrjeti.!! Na naši šoli je tako Luškan fant pa ga nisem opaziLa.. (.Grozaaa.) To je Tim iz 9. razreda.!! ( jst sm u 7.) Takoj sem ga dodala. (kot frenda.) RaataLa sm tok žejna in Lačna, da sem šLa takoj na zajtrk... Ko sem pojedLa zajtrk sm šLa takoj pogLedat če je sprejeu mojo prošnjo za prijateLstvo.. Sprejeu jo je.!!!! Kr nism mogla dojet.!!! Takoj sem poklicala mojo bff (Niko.). ZLooo je bla vesela zame.. .. Tim mi je Poslou, če bi se dobila pred šoLo jutr ob 16:00.. (jutr bo sobota.) Itak sm mu odgovoriLa, da JAA.!! Jutri ga bom videla.!!! JeeeeJ.!!!.......
06. julij 2010
a nej nadaljujem.???
06. julij 2010
u23817
u23817
daaaa :3
DAAAAAAAAANZ!!
06. julij 2010
sorry k nism mogLa učeri nadelvt.. :/ ampak že zdele pišem tkoda bo čez ene 15 min gor..
07. julij 2010
07. julij 2010
BiLa je sobota..!! BLa sm tok žiučna.... Ampak sm obLekLa moje naj hLače pa majčko.. Pol sm se počutLa že mau bL samozavestno..NrdiLa sm si še maku-up in bla sem FinisH.. OdpraviLa sem se do šoLe... Biu je tm.. Kr nism mogLa vrjet, da je to on.!! Tok je biu cuTe.. ♥♥ Ko sm pršLa do njega je reku,če se greua mau sprehajat.. Itak, da sm bla za... Neki časa je bLa smrtonostna tišina poL je pa začeu govort kok sm jst cute... čeprou sm mu rekla, da nism.. x)) Pa tut njega je presenetL, da me ni opazu že prej k sm tok cute.. xP ♥♥ Kr naenkrat se je ustavu in mi dau lupčka.!!! na Usta....!!!!! D to je biu moj prvi KiSs zato je bLo še bL romantično.. ♥♥ RekLa sm mu, da morm it domou, ker je ura že 19:00 in momr peLat še mojga psička na sprehod.. :// PosLovila sva se.. Objeu me je in mi dau še enga LuBčka..♥♥ Ko sm pršla Domou sm bbLa čizz HaPPy.. Spet sm use takoj sporočiLa Niki.. Spet je bla čizz HaPPy. xDD UprašaLa sm jo Če bi prespaLa pr men..In takoj je bLa za..
07. julij 2010
a nej nadaljujem..???? ker če ne bo do jutr usaj 5 komentarjou bom nehala pisat..
07. julij 2010
u12009
u12009
dej nadeljuj
07. julij 2010
nexttt
07. julij 2010
nadeLjuj.
07. julij 2010
jst bom nehala pisat ker vs očitno ne zanima moja zgodba :/ tisti ki pa vm je učeš pa pište na moj profil pa vm bom pošiljala nadeljevanja..
08. julij 2010
u13132
u13132
daj plis nadaljuj
08. julij 2010
Z Niko sva se ceLo noč pogovarjaLe. ZaspaLe sva šeLe ob 03:30.. zjutri k sva se zbudiLe sva šLe takoj na FB. ImeLa sem 3 nova sproročiLa.Usa so bLa od Tima..
1. sporočiLo:
pikica moja, lubm te♥♥
2. sporočiLo:
moja telefonska 070452982, pliss poklič me.
ps. Lubm te.♥♥
3. sporočiLo:
pogrešam te.♥♥♥♥
Kar stopiLa bi se.. Z Niko sva ga takoj pokLicaLe.. zmenLa sva se da se dobiva dons pred mojim bLokom. BiLa sm čizz HaPPy.. ampak Nika je mogla dam ker so šli starši na potovanje v Egipt za 4 tedne in in more sama za psa,mačko,ribe pa še hrčka skrbet. PosLoviLe sva se Jst pa sm že neučakano čakaLa na Tima.....
ni ga biLo..

kmalu zjutraj sem dobiLa mesiđ.. biu je od tima
08. julij 2010
nadeljevala bom zgodbo ker jo je še čist mau do konca..
08. julij 2010
...kaj mislte da bo pisal u sporočilu..??
08. julij 2010
u683
u683
oprosti da me ni bilo... doma sem ponesreči zlomil mamino najljubšo vazo in dobil sem hišni pripor se mogoče vidiva jutri. fsm
lubčka
Tvoj Tim
08. julij 2010
ja ja Hoko_Bjutiš ti sam fejkaš za drugimi naprimer kattTHEkitty alpa Green_Queen k so napisale že velik boljših pa 100x daljših zgodbic
09. julij 2010
09. julij 2010
peska če ti ta zgodbica ni ušeč ne komentiri. pa jst še nikol nism prebrala nobene zgodbice od GreenQueen pa kattTHEkitty... pa tut ta bo dalša kot je zedele ker mam še kr neki delou.. pa BTW ta zgoda nemore bit fake ker sm jst to sama doživela tkoda. pa plis ne komentiri če ti ni ušeč.
09. julij 2010
no le piš naprej...
09. julij 2010
u7396
u7396
to je the best zgodba... a je to blo res alpa je res??? nadaljuj...
09. julij 2010
u683
u683
nadaljuj!
09. julij 2010
nadeljuj
09. julij 2010
nadaljuj
09. julij 2010
tnx usm.. 'best game' to je res. to se mi je dogaja pred enim tednom..
09. julij 2010
... U mesiđu je pisaL:

Žiujo. Lubiča ♥
Sorry za učeri sam sva se z mtko skregaLa ma me je zakLeniLa u bajto..

Tvoj, Tim♥♥

BLaa sm fuLL HaPPy, da ni blo kej druzga..
09. julij 2010
do tuki je blo use res... zdej pa un drugi deu ni kej preveč zanimiu pa si bom še mau zmislna...
09. julij 2010
u23828
u23828
col
09. julij 2010
... DoMa mi je bLoo fuLL DC zato sm Šla mau po trgovinah.. Itak, da sm šla najprej v NY.. GLedaLa sm za noue kratke hLače.. OMG.!!!!!! Ne morm vrjet.!! .!!!! Tim se je v NY-ju zalizvou z njegovo sošolko TaJo.!! OmedLeLa sm.. KmaLu sm se zbudiLa v boLnici Na hodniku sta biLa Tim in Nika.. ( HvaLa bogu da niso klicali mami in očija na počitnice..) Zdravnik mi je reku da grem Lahko domou sam morm dons bL počivat. UstaLA sm iz postLe odšla na hodnik PrmazaLa Timu en šamar prjeLa Niko za roko in jo odvLekLa iz boLnice.. Tim je tekeL za nama a zagledale sva troLo ki bo ravnokar izpeljala. UjeLi sva jo Tim pa je ni.. Na troLi sem Niki use razLožila.. MOJEGA 1. RAZMERJA JE BILO KONEC... Nika je spet prespaLa pr men.. Nika mi je povedaLa za enga fanta k je fuLL nice pa cute.. DaLa mi je njegovo fonsko, da bi me meu razvedriu.. Reku mi je da se dobva dons ob 0.00 pred Laguno, da me mau spozna..
09. julij 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg