Forum
u14716
u14716
Hey jst bom napisala eno ljubezensko zgodbico.. Slike dam zdaj:

JST

Denis
02. avgust 2010
u14716
u14716

Hana
02. avgust 2010
u14716
u14716
Heeeey. Jaz sem Lana. Moja BFF je Hana. Zaljubljena sem v Denisa. S hano sovraživa Kajo. Jaz še bolj, ker e mi zdi, da je Denis v njo!!!!!!!!! In tako se začne. Danes je 24. junij!!!!!!!!!!!!!!!!! Konec tega sranja od šole!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bla sem ful happy!!!!!! U resnici je bla tut Hana u Denisa. Sam jst tega nisem vedla. Pokliče me Hana. Padem s posle!!!!!! OMG...
02. avgust 2010
u14716
u14716
Nextam??? Please coment
02. avgust 2010
u14716
u14716
kej bi kdo komentirau saj bo bolj zanimivoo no
02. avgust 2010
raj nehi!!
02. avgust 2010
nexty
02. avgust 2010
u14716
u14716
veš kaj mulac&kunac če ti kaj ni prav bejži dol s teme me prav zanima kaj bi ti napisau
02. avgust 2010
u14716
u14716
Ju3 nextam sam rabm vsaj 7 comentou od različnih oseb!!!
02. avgust 2010
u16515
u16515
neeeeeext! komi jutr?! NE DANES
02. avgust 2010
u14716
u14716
ok no
že pol 8 jaz sem komaj ustala. Oglasim se ooj sory ne morem bom zamudila mi v šoli poveš!!!!!
čaw
čaw
Hitro se oblečem in stečem v šolo. Do moje šole je kar precej,zato nisem imela časa za nič samo tekla semm. Ko sem prišla do omarice sem notri videla sporočilo. Pisalo je.........
02. avgust 2010
u14716
u14716
omg sam tolk sm napisala no ja bom pa potem veeč
02. avgust 2010
neeeeeeeeeext
02. avgust 2010
next
02. avgust 2010
amm...sama si uprašala če naj NEXTAŠ pa rekla d naj KOMENTIRAJO... in mulac&kunac je sam napisu da raj nehi... to si pa tut hotla a ne?
(občutek mam da ste usi "pisatelji" taki in d že ene 3-ič govorim to XD)
02. avgust 2010
u14716
u14716
samo moje mnenje sem izrazla
02. avgust 2010
nexteii huudo pises !! mal vec pis dal???
02. avgust 2010
u14716
u14716
od Denisa:
nisem imela časa za branje. Hitro sem se preobula in stekla v pred razred. Ravno v tistem trenutku je zazvonilo. Ker je bil zadnji dan pouka smo itak gledali filme. Sedela sem zraven Hane. Bolj dolgočasnega filma še ne sem ji zašepetala.
H-Hana J-Jast
J: kaj si mi hotla prej povedat?
H: vesselo novico
J: ja povej.
H: Moji starši gredo za 2 tedna v Grčijo in so se zmenli s tvojmi da bom ta čas pri tebi ampak to je skrivnost. Ne bi ti smela povedati. Delaj se, kot da nič ne veš! Jutri dopoldne pridem k tebi!!!!
J: kaj res ne morem verjet!!!ti res ne znaš držat jezika!!!!!!!!!!
H: sajvem
J: jst ti morm tut neki povedat.
H: kaj pa?
J: v omarici sem dobila Sporočilce od Denisa. Nisem še prebrala, ker sem morala tkoj pred class!!! Ga bova med odmorom na WCju
H: aha ok
J: zakaj si tko slabe volje
H: saj nisem!!!!
potem je bila tišina vse do naslednje ure. Med odmorom sva šli na WC da bi prebrali sporočilo. Pisalo je takole:
02. avgust 2010
kaj je pisal=???? nadaljuj
radovedna (=
02. avgust 2010
u14716
u14716
bom zdei
02. avgust 2010
u14716
u14716
Rad bi te povabil na mojo rojstnodnevno zabavo, ki bo ju3 ob 15.00. Prosim pridi. Vesel te bom. Omg povabiu me je na njegovo partyyy. Hana mi je rekla srečna ti mene nihče nikoli ne povabi! No jaz te vedno povabim! Mislila sem od fantov!!! Greva v razred. Še 1 ura naju loči od počitnic! Zadnja ura je hitro minila. Poslovila sem se od Hane. Odšla sem domov in mami povedala veselo novico. Mama odlična sem!!! kt vedno! Mama me je objela. Rekla mi je, da me čaka nagrada za uspeh, ampak ni še povedala kaj. popoldne sem šla u shopping. Kupila sem si lepo oblekco za jutri. Zraven pa še zapestnice in verižico. Mami sem povedala, da grem ju3 na zabavo. Mama je rekla: toda ju3 ne moreš. Zakaj pa ne sem jo vprašala. No ne vem še, če boš lahko šlaa. Ja pa grem! Šla sem v sobo in prižgala prenosnik. Šla sem na FB. Denis je bil prisoten. Kliknila sem ga.
Jst:Oj jutr pridem!
Denis: ja kam pa?
Jst: ja kako kam kaj mi nisi napisal sporočilcaa
Denis: wtf kajjj?!
Jst: ja ti si mi pustu sporočilo v omarci!!!!!!!!!!
Denis: ne pa nism
J: ja gdo pA ga je?
J: Če hočeš ti ga lahk pokažem!!!
D: ne nočm itak se je kdo zafrkavu ampak
J: ampak?
D: ah nič
Joj kako naj mu povem kako naj mu povem kako naj mu povem, da sem vanj?!
Denis: saj sem te mislil povabiti tako al tko.
Jst: aja res zakaj pa me nisi?
Denis: pač sm te mislil po FBji. tako da zabavo bo ju3 ob 3 popoldan.
Jst: ja ok pridm!!!!!!!
čaw
Potem kliknm Han in jo vprašam kaj bo delala ri meni, ko me ne bo doma.
Rekla mi je, da bo prišla malo bolj pozno, saj jo je mama klicala, da grem na party.
Zvečer sem se ulegla na posteljo in razmišljala o Denisu. Kmalu zaspim in sanjam oo...
Moje sanje so bile takšne....................
Next?
02. avgust 2010
u18082
u18082
nextii PLISSS zdeŁeeeeeeee
02. avgust 2010
neexxttyy
05. avgust 2010
kakšne a je konc
05. avgust 2010
u14716
u14716
ni še konc. Bom zdej
05. avgust 2010
u14716
u14716
Hodim po vodi in zaslišim šepetanje. Sledim šepetanju in pridem do neke koče. Notri je stara gospa. Vidim jo le od zadaj. Rečem: dober dan.
Gospa se obrne in vidim grozno prikazen. V rokah ima koso. Začnem kričati od groze.AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
V tistem trenutku se zbudim.
Dopoldne ne delam nič posebnega. Takoj po kosilu se grem umiti in urediti za na zabavo. Kmalu se odpravim in odhitim. Na poti zagledam verižico s srčkom. ob pogledu nanjo sem zajokala. Spomnila me je na Denisa. Odločila sem se, da jo obdržim. K hiši od Denisa sem prišla 5 minut prej. Pozvonila sem.
Pred vrati je stal Denis. Sory malo zgodnja s em. Voščila sem mu. Povedal mi je kaj bomo počeli pri njemu. povedal mi je tudi, da bom edina punca razen Kaje. Grdo sem ga pogledala. Zakaj je povabil prav njo?! Najin pogovor:
J: nekaj ti moram povedati. Preselila se bom. Oče je dobil službo v Kopru. Ampak to ti moram povedati, ker odhajam.
D: saj ne misliš resno
J: ja resno. Glej že odkar sem na tej šoli sem zaljubljena vate. In to ti povem, preden bo prepozno. Vem da nisi vame. Ampak...
Nisem dokončala stavka, ko me je poljubil. Rekel mi je, da je tudi on vame. Vprašal me je, če bi hodila znjim. Reklam sem seveda jaaaaaaaaaaaa!!!!!!!.. Ko je bilo konec zabave, sem šla domov. Mama je že vedela, da vem, da bo Hana 2 tedna pri meni. Rekla mi je. Ljubica Hana bo res 2 tedna pri tebi, toda mi se bomo danes preselili in s Hano bosta sami doma v novi hiši!!!
Zakaj pa mami???
Ker greva z očkom 2 tedna v Barcelono. Omg. Ko pridemo v novo hišo je zaprašeno in grozljivo. Preden smo šli sem se poslovila od Denisa za vedno. Rekel mi je, da me bo vedno ljubil! Kako romantično!!! s -hano sva začeli pakirati. Nenadoma pa...
Izveste v drugem delu zgodbice:
Prekletstvo_amuleta za sreče+Hiša Pozabe...;S
05. avgust 2010
u21246
u21246
nexti takojjjj
07. avgust 2010
next
07. avgust 2010
u14378
u14378
next