Prosim pomagajte. sem v fanta iz našega razreda , pa nevem , kako bi mu povedala , da sem mu všeč. P.S SMS ne pride v poštev ker pač ne ( če kero zanima naj upraša ) ko pa se menim z njim oz. ko pride do mene pa zardim in mi je nerodno ... pa reku je , naj ga vprašam sama kar me zanima , ne pa da drugi uprašajo njega zame.. plis pomagajte , kako naj mu to povem ?? v živo !
17. februar 2012
u56764
u56764
poznam to. Tudi mene je bilo strah, vendar sem zbrala pogum. začeti moraš postopoma. najprej mu pokaži dda ti je všeč tako da stopiš do njega ga pozdraviš, vprašaš kako je začneš temo ki mu je všeč (npr. fuzbal) potem pa ga vprašaj kaj meni o ljubezni in tako naprej da malo dobi občutek in mnenje o tebi. potem pa enkrat ko bo sam idi do njega pa mu pač povej da ti je všeč pa se ne vstraši. globoko vdihni in izdihni se nasmej in bodi pogumna. Pa vso srečo!
17. februar 2012
ja res je nor na fuzbal , dobra ideja !!! pa tisti prvi del bom tut uredila :3 . ja hvala sam mene je strah tega , da bo reku da pa on ni vama oz. da mu nise mvšeč , tega me je edino strah : * pa hvala za pomoč , bom upoštevala !
17. februar 2012
pa upam da mi bo še kdo pomagal !

če rabiš kje drugje pomoč , Cutie < 3 ; * < 3 pa mi sam na ZS piši , ti skušam pomagati rada !
17. februar 2012
u79250
u79250
ja to tudi jaz poznam.samo da jaz mu nikoli nisem povedala.
jaz ti priporočam pojdi do njega in mu reči: ,,Haj nekaj ti morem priznati˝
in on te bo po vsej verjetnosti uprašal kaj, potem mu pa ti reči:,,povem ti samo obljubi da neboš jezen name oziroma da bova še frenda.˝ no če bo vse to reku okej mu povej da si v njega lej tko so naredile štiri moje frendice pa so zdaj z tistimi fanti k so bile v njih.
17. februar 2012
ok hvala ti :* če rabš kej sam povej Na ZS vrnem uslugo !
17. februar 2012
u79250
u79250
ma lej meni ni panike!!
če še kaj rabiš kar uprašaj pa tostemu tipu povej vse odkrito pa boš vidla da bo ok še posebej če te stalno gleda.
17. februar 2012
ok upam da res. pa me res gleda !
17. februar 2012
no skupi se spogledujeva , hvalabogu da mam nekoga , in vem da lahko računam nate
17. februar 2012
samo jebolsa varjanta ona ta prva...zacni se z njim normalno menit pa ga spoznavaj...ne mors kr tak prit do človeka ko te (najbrž...nic nisi menla)niti ne poza dobro...spoznajta se pol mu pa povej da ti je že dougo všeč...mogoče te bo v kino povabo ...pane prevecv njega rinit...po občutku ker nimajo radi da kr rines v njih tako nekatere punce ne...pa vso sreco evica... < 3
17. februar 2012
saj se že dougo poznava , moj sošolec je pa frenda sma , zato bi biu počasi že čas za 1. korak. ok hvala ♥
17. februar 2012
u77307
u77307
Tak nareji:
.
Ker vem kako ti je sem imela primer,bi bilo dobro,da najdeš oz. da se družiš z best frendom od te tvoje simpatije.
V vsakem primeru ti bo lahko ta tvoj njegov frend se is tabo menu o VSEM. VSE mu rabiš zaupat in ga rabiš prosit da ne bo povedu(torej poveš: da ti je všeč njegov ~sošolec/najboljši priajatelj po imenu __________. itd.. maš več možnosti)
Ta njegov sošolec oz. best frend rabi izvedeti vse MALENKOSTI,kaj čutiš do njegovega prijatelja ali pač.
Ker ta oseba bo 'večino' stvari povedala tvojI SIMPATIJI te bo simpatija uprašala če je to res.
Ti NE ODGOVORI NIČ,najboljše bo da imaš ob sebi takrat prijateljico in se dogovorita,da naj kaj ona reče naprimer: ''Eva nima časa zdaj/Eva ima druge težave/'' kaj takega,da bo mislila ta tvoja simpatija DA GA ODRIVAŠ.*
.
Potem pusti to svojo simpatijo nekaj časa,da premišljuje da če si v njega. ~Ne preveč cajta ker pol bo našu drugo.. Ene 3-4 dni!
Potem ko boš v šoli boš nekaj napisala na listek,brez črt rabi bit listek napiši npr:
''Heei,oprosti ker si dobil občutek kot da nisem vate.. Ja vate sem,in to 100% veš.. ker so ti povedali ali pa si videl ko si se približal,da sem otrpnila,glej stari jaz ob tebi ne čutim več svojih nog rok.. ob tebi jaz zgubim PAMET,meni učke padejo vn ko te vidim na hodniku(oz.pač kjer ga vidiš),in me ful boli ko te vidim da se družiš z drugimi,jaz bi rada da bi bil moj vendar vem da ni možnosti (maš možnost boš vidla sam to rabiš napisat na listek) glej,jaz ti ne morem nič rečt v fejs zato grem po ovirah,zato sem rekla drugim da ti kej rečejo ker nisem mogla pač ti rečt ker sem rekla da zgubim pamet,in zato ti pišem na ta listek. Glej vseee mi pomeniš,če prav vem da ne boš nikoli moj,samo .. Vseeno se prepričujem glej.. Jaaz sem VATE ZALJUBLJENA..''
.
.
.
.
.Evaa (1 črka tvoja priimka in še . pol)
In pol bomo vidli;$
Good luck!:3
17. februar 2012
ja ok hvala bom upoštevala ♥ :*
17. februar 2012
Noo zdej ti bom pa še js probala pomagat (:

Če se dobr poznata je to zlo dobr!
a maš občutek da si mu ušeč al pa kej tazga?? a kdaj on začne pogovor s tabo??
Po slikih vidm d si ful lušna in ne vidm razloga da mu ne bi bla ušeč!
Najbolš bi blo res, da mu mal začneš kazat da ti je ušeč, pol čez neki časa k bota pa sama mu pa lhk rečeš, da ti je pač ušeč. kr če ti je en ušeč to ni nč tazga, tko da te ne sme bit strah!

je pa še možnost, da se par tvojih prjatlc ( največ 3 ) pa njegovih prjatlou ( največ 3 ) k se dobr razumete grete resnica ali iziu. pa naj ga tvoja frendica upraša č si mu ušeč. sam mogoče ne bo hotu priznat pred usemi!

še ena možnost pa je da se ti pa tvoja frendica ful začnete družit z njim pa njegovim frendom. pa začnete vn hodit, pa ste med odmorom skup itd. pa boš mela več časa z nim pa še bolš se bota spoznala (:

Upam d sm ti kej pomagala. pol sporoč kko je šlo (: :3
17. februar 2012
ja ker sem 7. razred in že 7 let hodimo skupi u šolo. ja učasih ga mam, ker me gleda pa to pa zafrkava ipd. pa tut učasih on začne pogovor. ja to mene skrbi , ker je sam reku , da naj ga sama uprašam , kaj hočem zvedet ker bo drugim lagau , pa tut priznau nebi

ok bom probala pa ti sporočila , zdaj pa grem gledat , če si nextala zgodbico :*
18. februar 2012
Če hoče, da ga sama uprašaš 80% da si mu ušeč ampak noče nrdit prvega koraka (:
Morš probat!
Če bo pa reku, da mu nisi ušeč boš pa bolšga našla! boš usaj vedla da ni vredn truda (:
Mislm pa, da smo že use doživele zavrnitu tko da ... kr pogumn
18. februar 2012
aja . hvala za nasvet. ja men je tut težko nardit 1. korak. ja sam grozno je zavrnitev
18. februar 2012
a mi bo še kdo svetovau bi bla ful vesela pa usem do zdaj hvalaaaa lepa ♥♥♥
18. februar 2012
če ni druge rešitve:
powej mu d si u njega (ko bota sama), če bo reku d on ne čuti tega do tebe, se začni smejat pa reč d je bla stava al pa neki c;
18. februar 2012
tut dobra ideja ja , da mi nebi blo tok žau da bi rekla da sem vstaula da si upam povedt al pa kej podobnega hvala :* ♥
18. februar 2012
še kakšna ideja ?
18. februar 2012
zberi pogum ga povabi k sebi domov in mu priznaš čeprav je težko
18. februar 2012
ja k sebi domov je mal prehitro razen če bi zlagala , da bova vadla kitaro skupi ker oba špilava pa bi mu pol rekla.
dobra ideja

hvala :*
18. februar 2012
ja lahko pa vadiš pesem in mu jozapoješ ali pa bosta vadila potem mu boš povedala
18. februar 2012
ja saj 6. marca nastopamo 2 me spremlata z kitaro on in njegou BFF jas pa pojem naj pada zdaj dež
18. februar 2012
u33033
u33033
js ti sam neki prdlagam. Ne preveč zavlačvt ker js sm, in je pol začel z drugo hodit. Zber pogum pa mu povej enkrat na samem. Vsej nouš obžalvala tko kj js da sploh probala nisi.
vso srečo.
18. februar 2012
ja ok hvala tut to bom upoštevala in vse druge nasvete tut ste mi pomagal ! lahko pa še vseeno kak drug nasvet !
18. februar 2012
upam da bo še kaki nasvet drugač pa vam ful hvala ste mi olajšale položaj in mi pomagale res
18. februar 2012
juupi
19. februar 2012
mave že plan z BFF narjen . upam , da bo užgalo. hvala za pomoč

upoštevala sem mnenja , kolko sem le mogla
19. februar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg