Forum
Danes je iz zapora pobegnil največji morilec Busta, ki je bil obtožen 35 umorov. Med temi umori je bilo 10 otrok, 10 dojenčkov ostali pa odrasli. To je objavil New York Times v sredo, 12.3.2015. Ko sem to prebrala, sem hitro odhitela do Boba, ki je najvišji inšpektor pri FBI-ju. Bob je edini, ki ve da sem bila v razmerju z njem.
Ko sem bila stara 22 let je bil Busta na nek način očarljiv, šarmanten in poseben. Vedno me je presenetil s šopkom rdečih vrtnic. Vedno mi jih je prinesel 35 in ko sem ga vprašala, zakaj 35 vrtnic mi je odgovoril: »Zato, ker sem ubil toliko ljudi«, ko je to rekel je imel na obrazu njegov smešno zloben nasmešek, ki ni obetal prav nič kaj dobrega.

Vse kar sem mu lahko odgovorila je bilo to: »Aha...«. Ko sem to rekla se je počasi vstal iz naslonjača in se mi počasi približeval. Na mojem obrazu je bil še zmeraj šokiran in nerazumljiv izraz. Ko se mi je približal sem zavohala njegov parfum. Oh kako je noro dišal sem si mislila. In kar na enkrat me je zgrabil za vrat in me obrnil, tako da sem bila s hrbtom proti njemu. Zdaj sem mislila, da me bo dodal na seznam njegovih žrtev. Ampak ne. Na vrat me je tako strastno poljubil, da sem zavpila od bolečine. Ta njegova strast, ki mi jo je dajal me je spravljala v norost. Tako sem se v hipu obrnila in ga strastno poljubila, da je tudi on zastokal od »bolečine« in mu rekla: »Čeprav si morilec, si v mojem srcu super heroj«. Ko sem mu to rekla, me je dvignil in odnesel na kavč, kjer sem mislila, da bova uživala in nadaljevala najino strast. Ampak ne. On je iz žepa vzel (zdaj sem si mislila, da je res konec z mano) poročni prstan(omg sploh nisem mogla dojeti, da se mi to dogaja) in rekel: Malikoa skupaj sva že dolgo let in jaz res ne morem živeti brez tebe. Poskušal sem, ampak ne gre. S tabo želi preživeti vsako jutro, večer, vsako težko obdobje, s tabo želim biti DO KONCA ŽIVLJENJA!«. Med njegovo zasnubitvijo mi je v glavi malo zaskočilo. Če se bom poročila s tem človekom, ne bom nikoli mogla zbežati od njega niti se skriti pred njem...še preden sem lahko dokončala misel v svoji glavi me je dvignil in me poljubil in jaz sem rekla: »Ja, ja, jaa,...«. Bila sem srečna in hkrati v skrbeh, ker sem vedela v kaj se spuščam, ampak še zmeraj sem skočila.

SE NADALJUJE!
09. junij 2015
next!
09. junij 2015
neext!
12. junij 2015
u173906
u173906
Next!!
13. junij 2015
next
13. junij 2015