Forum
ok...jaz sem se odločla da bom svoje ljubezensko življenje napisala v imenu druge osebe...kapirate? opisan bo moj love lajf, govoril bo pa o drugi punci...
zgodbico bom nadaljevala če bo več kot 5 komentov pod en odlomek.

nadaljujem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

06. julij 2010
u8038
u8038
jaaa
06. julij 2010
1. poglavje
»To ne more biti res! Ni res! To se ne dogaja meni,« si je govorila Kaja, ko je prišla domov. V šoli je namreč preživela najhujši dan v njenem življenju. Dan pred tem je svojemu sošolcu Niku preko Messenger-ja zaupala, da je zaljubljena vanj že dve leti in pol. A Nik ji je rekel, da je njemu všeč sošolka Lea, ki pa na njegovo žalost hodi s sošolcem Matejem. Kaja je bila zelo žalostna. A kljub temu si je po eno strani oddahnila, da mu je priznala svoja čustva. Zatem sta se še ves večer pogovarjala. Kaja je šla spat prizadeta ob misli, da bo od sedaj naprej mogla vsak dan gledati Nika v družbi Lee. Ko se je spomnila pogovora, ko sta se z Nikom pogovarjala prav kot prijatelja, je začela jokati in sredi joka zaspala. Naslednji dan v šoli se je dogajalo ravno tisto, česar se je bala. Nik je ves dan hodil za Leo, se pogovarjal z njo, jo spravljal v smeh, po eni strani tudi osvajal, a Lea tega ni ugotovila. A to še ni bilo najhujše.
06. julij 2010
u23904
u23904
ja dej napiš
06. julij 2010
če pa vas je tak malo
06. julij 2010
u23904
u23904
naprej
06. julij 2010
dobro no....sam da povem..zgodbica je zeloooo dolga...
06. julij 2010
Ko sta po pouku šli s prijateljico Zarjo domov, sta se ustavili pred Kajinim vhodom. Malo sta poslušali glasbo, se pogovarjali, ko je mimo prišel Nik v družbi dveh prijateljev, Marka in Tima. Zarja in Kaja sta se obrnili druga proti drugi in se začeli pogovarjat. Sedeli sta na eni izmed dveh klopi, ki sta bile pred Kajinim vhodom. Na drugo klop so se usedli Tim, Mark in Nik. Kaja je zardela, ko je videla, da le pol metra stran od nje sedi ljubezen njenega življenja. Čez kakšni dve minuti tišine sta Mark in Tim vstala in odšla stran. Nik je še nekaj časa opazoval zardelo Kajo, nato pa še sam odšel. Ko je bil na dovolj veliki razdalji, je Zarja rekla Kaji: »Kaja, kaj je to pomenilo? Da je ostal tukaj? Najverjetneje je hotel, da še jaz odidem proč, ampak nisem vedela, oprosti.« Kaja je odgovorila: »Saj ni problema, nočem ga več videti. Odločena sem, da ga bom dokončno pozabila!« Zarja se je ob teh besedah kar čudila. Ni mogla verjeti, da so te besede prihajale iz ust punce, ki je bila do dna srca zaljubljena v Nika. A vseeno je vedela, da v tem ni niti malo resnice. Preveč časa je Nik bil v Kajinem srcu, da bi ga kar tako pozabila.
06. julij 2010
eh brezveze da nadaljujem ker itak noben ne bere...
06. julij 2010
dej dalje..full dobr je
06. julij 2010
u23904
u23904
js berem pa mi je ful dober
06. julij 2010
eh ne...bom jaz kr napisala celo zgodbo sem po odlomkih pa vi pol komentirajte....ker itak mam že napisano...
06. julij 2010
2. poglavje
Bil je december. Kaja je tako rekoč zaključila ljubezensko poglavje. Zabičala si je, da je na prvem mestu šola, potem družina, prijatelji, … Fantje pa so med zadnjimi na seznamu. Samo škodo povzročajo! Dekleta se vanje zaljubijo, fantje jih prepričajo, da za njih obstajajo samo one, v resnici pa pogledajo za vsako drugo punco. Ljubezen … Ah, o njej ni vredno izgubljati besed. Tako je Kaja razmišljala celo soboto. Nik ji je uničil še zadnje upanje v ljubezen. V živo se je pretvarjal, kot da je ne pozna, preko Messenger-ja pa je delovalo, kot da bi bila najboljša prijatelja že vse življenje. Kaja je tega imela dovolj. Sedaj je bila odločena, da se ne bo več zanimala za Nika. Čeprav je globoko v srcu čutila, da bo le s težavo pozabila Nika, si je vsak dan govorila, da ga mora pozabiti. Pri tem ji je pomagala najboljša prijateljica Špela, prijateljica, ki si jo lahko vsak želi. Vedno je vedela, kaj narediti, ko je kdo bil slabe volje. Kajo je vedno potolažila, tudi v trenutkih, ko se ji je to zdelo nemogoče. Vse sta si zaupali, skrivnosti, ki jih ni vedel nihče, stvari, za katere ni smel zvedeti nobeden. V šoli sta se Kaja in Špela vedno odmaknili od fantovske družbe, samo da Kaji ne bi bilo potrebno gledati Nika. Nekega večera se je Kaja po dolgem času odpravila na računalnik. Naveličana je bila televizije in telefonskih pogovorov. Hotela je klepetati z več prijatelji in prijateljicami. Hitro se je vpisala v Messenger. Opazila je, da je dosegljivih le malo sošolk in sošolcev. Med dosegljivimi boljšimi prijateljicami sta bili Špela in Zarja. Med prijatelji pa … Nik.
06. julij 2010
»Vseeno mi je zanj,« si je rekla Kaja. A v sebi je čutila prav nasprotno. Po kakšnih petih minutah jo je kliknil Nik. Kaja je mislila, da se ji bo srce ustavilo, tako hitro je bilo. Nik ji je napisal: »Hej. Kako si?« Ona je odpisala: »Hej. Bo, ti?« Tako sta se pogovarjala do desete ure. Potem je Kaja mogla it spat. Zaradi pogovora z Nikom še dolgo ni mogla zaspati. Zgodilo se ji je prav to, kar ni hotela. Ponovno se je zaljubila vanj. Še kar nekaj časa je razmišljala, kako bi bilo lepo, če bi hodila, če bi skupaj hodila domov, če bi … Ja, če bi bila samo onadva. Če ne bi bilo Lee. Potem se je spomnila, kako se Nik in Lea v šoli pogovarjata in družita. In zaspala je v solzah. Naslednji dan v šoli je Kaja dogodek od prejšnjega večera zaupala Špeli. Špela je skoraj ponorela: »Kako si lahko tako neumna? Dobro veš, da nista za skupaj! Prosim, ne bodi več zaljubljena vanj. Ne bom te več gledala takšne … Nesrečno zaljubljene.«Kaja je samo globoko vdihnila in izdihnila. Nato se je počasi preobula in šla do razreda. Najprej je v razredu zagledala Nika. Delal se je, kot da se večer prej ni nič zgodilo. Čisto jo je ignoriral. Sedaj pa je res dovolj, si je mislila Kaja. »Ne bom se več sekirala zaradi njega. Naj kar plazi za to Leo. Saj bo videl, na koncu bo sam razočaran. Jaz bom pa imela fanta, ki bo imel rad samo mene,« je rekla Kaja, ko je videla Špelo, kako zaskrbljeno pogleduje proti Niku.
06. julij 2010
3. poglavje
Bil je začetek januarja. Špela in Zarja sta bili zelo veseli za Kajo, ker je bil Nik končno v pozabi. Nič več sekiranja in nervoze zaradi njega. Sedaj samo še pozabljena ljubezen in kdaj pa kdaj tudi kakšen pozdrav. Nekega večera je bila Kaja spet na računalniku. Bila je prijavljena na Facebook-u in dosegljiva na Messenger-ju. Opazila je, da ima kar nekaj prošenj za prijateljstvo. Sprejela je vse po vrsti, ne da bi pogledala, kdo so. Čez nekaj minut jo je preko Facebook klepeta kliknil nek Žan. Kaja ga ni poznala, a je vseeno odgovorila. Po nekaj minutah pogovora je spoznala, da je Žan bil fant zanjo. In za povrh vsega je bil še srčkan. Tako je Kaja tistega večera dobila prvega fanta. Pisala sta si sporočila, kako se imata rada in da se ne bosta razšla. Kaji se je zdelo, da se ji je končno nasmehnila sreča v ljubezni. A sreča je kmalu minila. Že čez dva dni ji je Žan napisal, da je grda in da noče več hoditi z njo ter da si je našel drugo. Kaji se je zdelo, da se je svet nehal vrteti. Da se je ustavil. Tako je bila jezna na Žana, da mu je preko Facebook-a na zid napisala, da ga sovraži iz dna srca in da ga nikoli več noče videti. Smešno pa je bilo to, da se še sploh nista videla nikoli. Tako je cele dneve žalovala, a po eni strani je bila jezna nase, ker se je psihično pustila poteptati fantu, ki ga v živo sploh ni poznala. Minil je en teden, dva tedna, ona pa se je spet odločila za Nika. Čeprav je vedela, da ta ljubezen nikamor ne vodi, je še kar naprej verjela, da bo nekega dne spoznal, katero dekle ga je ljubilo skoraj tri leta. Upala je, da bo ta dan prišel čim prej, saj ni več hotela biti zlomljenega srca. A Kaja v resnici ni poznala cele zgodbe. Takrat, ko jo je Žan pustil zaradi neke druge punce, mu je še vedno bila všeč, a tega ni vedela. Ves čas jo je imel za super dekle.
06. julij 2010
Takšno, ki te zna nasmejati in lepo hkrati. Žan je z novo punco imel kar nekaj problemov. Ves čas je hotela vedeti, kje se potika, ves dan ga je klicala, v šoli mu ni pustila, da bi se družil s sošolci, bila je ljubosumna takoj, če je kakšno dekle pristopilo k njemu. Tega pritiska ni zdržal več kot 1 teden, potem je punco pustil. Čez nekaj časa se je spomnil na Kajo. Tisto prizadeto dekle, ki je nastradalo zaradi tečne punce, ki fantu komaj pusti dihati. Zato je preko Messenger-ja hotel klikniti Kajo. A ona ga je prehitela. Pozdravila sta se in se začela pogovarjati. Kaja je začutila, da je še en kos ljubezni do Žana ostal v njej. Še vedno je bila zaljubljena vanj. In pogovori z njim so ji zelo koristili. Žan jo je vedno spravil v dobro voljo, ne glede na vse. Po kakšnih treh tednih iskrenih pogovorov je Kaja bila stoodstotno prepričana, da ljubi Žana. Še vedno bi rada hodila z njim. A tega si ga ni upala vprašati. Zato je za pomoč prosila prijateljico Špelo. Špela ji je rade volje pomagala. Preko Messenger-ja ga je začela spraševati, če mu je Kaja še vedno všeč, v katero je zaljubljen sedaj, … Opazila je, da bi Žan rad vprašal Kajo, če bi hodila z njim, a ni imel poguma. Špela mu je pomagala in rekla, da si to Kaja najbolj želi. Tako se je Žan opogumil in vprašal Kajo preko Messenger klepeta: »Hej. Veš, ti si še meni vedno všeč. Zanima me, če bi hodila z mano?« Kaja je bila presrečna. Rekla je, da ji je sedaj polepšal dan. Tako je Kaja spet hodila z Žanom. 19. april … Ta datum si bo še zapomnila za dolgo, dolgo časa …
06. julij 2010
4. poglavje
Kaja še nikoli ni bila tako srečna. Končno bo šla ven z Žanom. A v njej je prevladovala trema. Kaj govoriti, kaj narediti, kaj? Počasi se je s pomočjo Zarje in Špele pomirila. Oblekla se je, uredila frizuro, naličila in odšla ven. Roke je imela ledene, a na to se ni preveč ozirala. Ko sta se dobila, sta bila oba rahlo rdeča v obraz. Kmalu ju je minilo in začela sta se pogovarjati zelo sproščeno. Kaja je vedela, da takšnega fanta ne sme izpustiti iz rok. Žan je vedel, da je Kaja dekle, ki bi si jo vsak želel in je ne namerava zapustiti. Ko je bil čas, da gre Kaja domov, se je odpravila. Bilo je božansko, si je mislila. A ni vedela, da bo v prihodnje še bolje! Ko se je spet vpisala v Messenger, se je začela pogovarjati z Žanom. Spraševal jo je, kako se ji je zdelo zunaj, ona pa je odgovorila, da super, in da morata še kaj iti ven. Sedaj je vedela, da bolj ko ne bo videla Žana, bolj ga bo pogrešala. Seveda jo je takoj ob vpisu kliknila Špela. Vprašala jo je,kako je bilo, kakšen je po zunanjosti, o čem sta se pogovarjala in seveda ni mogla izpustiti vprašanja, če sta se poljubila. Kaja se je rahlo nasmehnila in odgovorila, da ne. Špela je začela tečnariti, da bi ga morala samo objeti in bilo bi, kar bi pač bilo. Kaja jo je vprašala, če je pri zdravi pameti, saj ni mogla verjeti, da ji je to govorila njena najboljša prijateljica. Ja, očitno je Špelo zanimalo le to. Tako kot naslednji dan v šoli tudi vse Kajine prijateljice, ki jih je zelo zanimalo, kje je bila prejšnji dan. Rekla jim je: »Zunaj sem bila. Z Žanom. Bilo je super! Pogovarjala sva se celi dve uri in sploh nama ni bil dolgčas.« Drugo uro so imeli športno vzgojo. Zarja, takšna kot je bila, se ni mogla zadržati in je sredi ure zaklicala Kaji, ki je bila na drugem koncu telovadnice: »Kaj lizala sta se tudi že?« Kaja je zardela. Zelo. Vsi so gledali malo njo, malo Zarjo. Zarja se je samo obrnila stran in se začela smejati. K sreči so kmalu vsi pozabili na to. Kaja je cel dan risala srčke v zvezke, ker je komaj čakala, da gre ven z Žanom. In kdo ve, mogoče se ne bosta samo pogovarjala? Mogoče tudi kaj več? Hm… Čez nekaj dni je Kaja spet bila dogovorjena z Žanom. Dobila sta se na dogovorjenem kraju ob določeni uri. Žanu je bilo zelo všeč, da Kaja in zamujala, in obratno. Spet sta se pogovarjala ves čas. Žan je celi dve uri gledal Kajo, a ni si upal vprašati za kaj več. Kaja si je želela, da bi Žan vstal s klopce, stopil k njej, jo objel in poljubil. Ali pa samo gledam preveč filmov, si je mislila. In spet je prišel čas, ko je mogla domov. Razočarana je hodila po pločniku, ko je začelo deževati. Ker ni hotela, da bi ji dež uničil pričesko, je pohitela. Ko je pritekla do vhoda, je nehalo deževati. »Oh, kriza. Vedno, ko dežja ne potrebujem, je tu, ko pa ga potrebujem, pa ga ni. Življenje je kruto,« je jezno rekla Kaja. Ko se je vpisala v Messenger, jo je presenetilo, da je bil Žan med dosegljivimi. Spomnila se je, da nima dosti do svojega bloka. Nato sta se spet pogovarjala do večera, dokler ni Kaja šla spat. Sanjala je odlomke iz Titanica. Kako romantično!
06. julij 2010
5. poglavje
19. maj! 1 mesec, odkar Kaja hodi z Žanom. In kaj je najboljše? Da gresta ven! Kaja je komaj čakala, da pride domov iz šole, se dogovori, kdaj se dobita, nato pa gre ven. Hotela se je poljubljati. Kar tako. Špela se ji je prijateljsko ponudila, da ji bo pomagala in Žana preko Messenger-ja prepričala, da bo naredil to, kar Kaja že dolgo časa pričakuje od njega. Končno je bilo konec zadnje ure. Kaja je skoraj tekla domov. Šolsko torbo je vrgla v kot in vklopila računalnik. Trajalo je kar nekaj časa, preden so se vsi programi naložili. Kaja je počakala kakšno eno uro, potem se je vpisal Žan. In kmalu za njim tudi Špela. Lepo in mirno se je začela pogovarjati z Žanom, Špelo pa prosila, da naredi svoje, tisto, za kar misli, da se bo obneslo. Ker ji Špela ni hotel nič povedati, se je z upanjem na najboljše šla urejevati v kopalnico. Potem se je počasi odpravila do dogovorjenega mesta. Žan jo je čakal. Kaj si pa mislil, jaz sem dekle in potrebujem več časa v kopalnici kot ti, si je mislila Kaja in se nasmehnila. Pozdravila sta se in usedla na klopco. Pogovarjala sta se, smejala, gledala, … Kmalu je bil čas, ko je Kaja morala iti. Tik preden sta se poslovila, je Žan stopil do nje, jo objel okoli pasu in samo poljubil. Kaja ni vedela, kako reagirati, zato ga je objela okoli vratu in se mu samo prepustila. Ker je bilo za njo to prvič, je bila malo nervozna in čez nekaj časa se je odmaknila in rekla, da mora iti. Ko je hitro hodila po pločniku domov, si je govorila: »Oh, ne! Kaj sem naredila? Tako bi lahko uživala, pa sem zavozila! Zdaj mi bo prav gotovo zameril … Ali pa ne bo, če me bo razumel, da je bilo prvič za mene …« Zvečer Kaja ni mogla zaspati. Zaradi sramu si ta dan sploh ni upala več na Messenger. Cel dan je samo razmišljala, kaj ji bo Žan rekel, le kaj … Ampak se je vseeno potrudila in zaspala po dveh urah in pol premetavanja na postelji. Naslednji dan se je vpisala na Messenger. Opravičila se je Žanu. On je rekel: »Lej, srček, nimam ti kaj za zameriti! Razumem te, ker je bilo prvič. Saj drugič bo boljše!« Te besede so Kajo pomirile. A še vedno si ni čisto oprostila. Do spanja se je pogovarjala s prijateljicami in Žanom, nato pa je šla spat. Komaj je čakala naslednji dan. Spet bo šla ven.
06. julij 2010
Bila je sobota. Zjutraj je hitro vstala, se najedla in šla na računalnik. »Oh, ne! Internet ne dela! Pa ravno danes! To ne more biti res,« je tiho klela Kaja, ko je opazila, da se ne more vpisati v Messenger. Ker ji drugega ni preostalo, je poklicala Špelo, če pride ven. »Hej, oprosti, ne morem. Gremo nekam z mamo in očetom. Oprosti,« se ji je opravičila Špela. Nato je poklicala še Zarjo. »Kaj? Ja, super, čez pet minut pred tvojim vhodom,« je rekla Zarja. Kaja je bila vesela, ker je obstajala vsaj ena oseba, ki bi lahko v takšnem dolgčasu prišla malo ven. Ko sta bili zunaj, sta se v glavnem pogovarjali o Žanu. Čas je zelo hitro minil in Kaji je postalo brez zveze. Rekla je, da mora iti sedaj domov. In je šla. Tiho je molila, da bi internet delal. Njena želja se je uresničila. Vpisala se je v Messenger in se začela pogovarjati z Žanom. Pozdravila sta se. In Žan ni mogel kaj, da je ne bi vprašal: »Danes se pa dobiva, ne?« »Ja, tam kot vedno,« je odgovorila Kaja. Bila je vesela, ker bo spet šla ven. Kmalu je imela kosilo. Po kosilu se je počasi začela urejati. Vso omaro je razmetala, samo da bi našla kakšne hlače, ki bi ji bile všeč. Po dolgem času je našla kavbojke. Seveda, kaj pa drugega, si je mislila. S police je vzela še kratko majico in se počasi odpravila skozi vrata. Bila je živčna, ker ni bila prepričana, če ji je Žan oprostil za prvič. Ko se je približevala dogovorjenemu mestu, si je še enkrat zabičala, da naj pod nobenim pogojem ne omenja prve poljuba. Ki ga je seveda sama zavozila. Kmalu ga je videla. Čakal jo je na klopci. Ko jo je zagledal, je vstal in odšel do nje. Pozdravila sta se in besede so kar same zletele iz njunih ust. Pogovarjala sta se o šoli, o njiju, o vremenu, o prijateljih, … Sploh nista vedela, da sta prehodila že kakšna dva kilometra. Tako sta bila zatopljena v pogovor, da sta skoraj pozabila, kje sta. Ker je Kaja lahko bila zunaj še kar nekaj časa, sta se odpravila naprej po poti. Napovedano je bilo sončno in vroče vreme, a malo je deževalo in pihalo. Kaje to ni motilo. Samo da je bila z Žanom. Enako je mislil tudi Žan.
06. julij 2010
Kmalu sta prišla do potoka. Ravno takrat so začele padati prve kapljice. Kaji ni bilo nič, saj je imela jakno in dolge hlače, Žana pa je malo zeblo, ker je bil oblečen v kratko majico in hlače čez kolena. Kaji se je zdelo smešno, ko je Žan kar drgetal sredi dežja, on pa ji je govoril: »Kar smej se, ja. Ne bom pozabil tega! Nekaj mi boš mogla dati v zameno.« Kaja se je še kar naprej smejala. Dokler ni končno posijalo sonce. To jo je spomnilo, da mora pogledati, koliko je ura. Oh, ne, čez deset minut moram biti v stanovanju, si je mislila. Ker ni več mogla čakati, da Žan stopi k njej, je stopila nekaj korakov k njemu. Ko je Žan opazil, da nekaj hoče, je še on stopil k njej. Samo zagrabil jo je okoli pasu in poljubil. Kaja je vedela, da ji sedaj ne sme spodleteti. Žana je objela okoli vratu in se mu samo prepustila. Bilo je super. Česa takšnega še ni doživela nikoli. Sedaj je vedela, o čem je govorila Špela: »Ko se ližeš s fantom, je to nekaj božanskega! Ko sem se jaz prvič, sem mislila, da me bo kap. To je … nekaj najlepšega! Ne da se opisat z besedami. Moraš poskusiti enkrat!« Ko sta Kaja in Žan tesno objeta stala ob ograji, je začelo deževati. Kako romantično, si je mislila Kaja. Velikokrat je gledala filme, v katerih se poljubljajo na dežju, in ti filmi so ji bili zelo všeč. Končno je tudi sama doživela nekaj podobnega. Čez nekaj časa se je rahlo odmaknila, ker je hotela iti, a Žan je ni spustil. Še tesneje jo je objel. To se je Kaji zdelo super. Čez nekaj minut je zaslišala zvonjenje mobitela v žepu. Zato je stopila dva koraka nazaj, vzela mobitel iz žepa in pogledala, kdo jo kliče. Bila je njena mama. Javila se je in mama ji je rekla, da je že čas, da pride domov. Nato je Kaja prekinila. Žanu je rekla: »Super je bilo zdaj! Ampak moram iti, oprosti. Lepo se imej.« »V redu. Papa, ljubim te, uživaj,« ji je odgovoril. Kaja je zardela zaradi dveh čisto nedolžnih besed ljubim te, zato se je hitro obrnila in šla proti domu. Še nekajkrat se ji je v mislih zavrtel poljub in mislila je, da bo kar poletela. Sploh se ni mogla strezniti, cel dan do večera je še kar mislila na Žana.
06. julij 2010
6. poglavje
Bil je petek. Po šoli je Kaja odšla domov. Bilo je zelo vroče in sonce je močno pripekalo. Komaj je čakala, da se vpiše v Messenger. Med dosegljivimi je bila samo sošolka in dobra prijateljica Sandra. Nekaj časa sta se pogovarjali. Ker je bil Kaji dolgčas, je vprašala Sandro, če lahko pride ven. Ona ji je odgovorila, da ja. In tako sta se že čez nekaj časa dobili pred šolo. Bilo je zelo zabavno. Poslušali sta glasbo, se pogovarjali, smejali, se slikali, … Nato je Sandra mogla it domov. Tudi Kaja je odšla. Bila je vesela, da se bo spet pogovarjala z Žanom. A lep dan se je spreobrnil v najhujšega. Žan jo je kliknil na Messenger-ju. Pozdravil jo je in rekel, da ji mora nekaj povedati. Kaja je rekla, naj kar napiše. In on je napisal, da ko je bil zunaj s prijatelji, so se igrali steklenico resnice. In dobil je izziv, da se mora poljubljati s šestimi dekleti. In ker on vedno drži obljubo, je to tudi naredil. Kaja je mislila, da jo bo kap. »Pa saj to ni res! Ne, no,« je rekla, ko je brala Žanove dogodivščine. Bila je zelo žalostna. Le kako mi je mogel to narediti, si je mislila. S pomočjo Špelinih in Sandrinih pogovorov se je kmalu pomirila in se mu opravičila za ljubosumje. Potem je bilo vse spet v redu. Nekaj časa sta se še pogovarjala, potem pa je Žan rekel, da je k njemu prišla njegova najboljša prijateljica Nina. In bo prespala pri njemu. »Kaaaj?! To ni res. Ne more se mi to dogajati! Bog, še obstajaš sploh? Izgleda, da ne,« je tiho govorila Kaja, ko je bila vsa v solzah. Žanu je odgovorila, da naj uživata in ga blokirala. Vse to je zaupala Sandri in Špeli. Sandra jo je vprašala, če se je zlagal ali kaj podobnega. Kaja ji ni mogla odgovoriti. Špela ji je svetovala, da se naj v kratkem enkrat dobita, da naj mu zaupa vse, kar tišči v sebi in videla bo, kakšen bo rezultat. Če mu njegova prijateljica pomeni več kot punca, ga mora Kaja pustiti. Pač nista za skupaj, bo že preživela.
06. julij 2010
7. poglavje
Sedaj je bila Kaja odločena. Brez Žana bo življenje lažje. Ne bo se več sekirala kje je, kaj dela, s kom je, … Da, nocoj ga bo pustila. Kar bo, pa bo. In tako je dan minil. Zvečer se je na Messenger-ju vpisal Žan. Preden ji je lahko karkoli napisal, mu je ona napisala, da nista za skupaj. On ji ni odgovoril. Ampak je izvedela, da je že čez 4 minute imel novo punco. »Hahahaha, ljubezen pa taka, takoj si je našel drugo,« je v smehu rekla Kaja. Od takrat naprej se z Žanom več ne pogovarjata. In Kaja še nekaj časa ne misli imeti fanta.
06. julij 2010
to je cela zgodba...moja...kaja sem jaz...to je edino glavno tu..
06. julij 2010
u24254
u24254
Zakooon♥♥
07. julij 2010
hvala
07. julij 2010
u23904
u23904
lepa zgodba
07. julij 2010
tnx pa to sem res vse iz svojega lajfa napisala