Forum
Hello! Že spet pišem eno zgodbo. Ampak ta je posebna, ker bom poskrbela da pride v knjigo. No upam da vam bo všeč. Tudi slike bodo občasno dodane.
PRVI DEL:
Ponedeljek 7.2. Moja šolska klop v Slovenščini.

Ime mi je Kaja in predstavila vam bom moje (in prijateljičino) življenje! Moja osebna izkaznica:
-starost: 12
-najboljša prijateljica: Nika (o njej več pozneje)
-Ljubezen: Nik
-drugo še izveste!
Jutro je in komaj sem se zbudila. Čim lepše sem se uredila da bi bila Niku všeč. On je za eno leto starejši od mene. Rojstni dan imava na isti dan: 16.7. le da se je on rodil leta 1997 jaz pa leta 1998. Pojedla sem zajtrk in odpeljali so nas v šolo. Z Niko sva se pozdravili in odhiteli do učilnice za Slovenščino da ne bi zamudili. Tako hitro sva tekli čez hodnik da nisva niti opazili skupine fantov v kateri je bil tudi Nik. TRESK!! Padla sem na tla. »Uh, oprosti! Nisem nalašč!« je rekel Nik ko je videl kaj se je zgodilo. Pomagal mi je vstati. »Nič-č-č hu-hu dega n-ni« sem jecljaje odvrnila. Nika me je povlekla stran in mi rekla da se bo pouk kmalu začel. Zakaj, zakaj, zakaj sem mogla tako jecljati?! V mislih sem kar naprej kričala name. Prišla je učiteljica Lana. Stekli smo v razred. Ozrla sem se naokoli in zagledala Nika ki mi je pomežiknil. POMEŽIKNIL MI JE!!! Juhu! Nika me je potegnila v razred in me oštela: »Kaj pa je s tabo danes! Se ti morda malo meša??« Nisem ji odgovorila ker ni bilo potrebno. Med Slovenščino z Niko na žalost ne sediva skupaj. Vsi pravijo da izgledam kot Mia Therempolis ker na vsakem koraku pišem v dnevnik. Pač moram pisati. Drugače me zgrabi panika. Drugače pa ne bi postala pisateljica tako kot ona. Rada bi postala modna kreatorka. Lahko bi napisala kakšno knjigo ampak pisateljica pa ne bi postala. Med knjigo boste morda zasledili kakšno mojo modno kreacijo a tiste ki sem jih sešila ni prav veliko. Moje skice pa so zelo površne. Na koncu dnevnika jih je nekaj. Pridevnike delimo na vrstne, lastnostne, svojilne. Stopnjujemo lastnostne. Primer: lep, lepši, najlepši. Lahko pa jih stopnjujemo tudi v drugi smeri. Sem pravilno prepisala??? Aja. Ups. VRSTNE pridevnike stopnjujemo. Ali morda ne?? Mah! Ne vem! Zdaj bom pa raje nehala pisati. Učiteljica Lana prihaja.

Next??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

03. marec 2011
u29484
u29484
next
03. marec 2011
next!
03. marec 2011
Next!!!!!!!!!!! In to obvezno! Supr zgodba, pa tut princeskin dnevnik je moiia najljupša knjiga (prebrala sm wse dele)!! Res je podobno princskinem dnewniku- kot si napisala.
Nextii
03. marec 2011
Tnx _FuNkY_FiSh_ tud js sem že prebrala vse dele Princeskinega dnevnika. In res so cool-ski.
03. marec 2011
Jutri nasleden del!
03. marec 2011
Nika

Nik:

Za Kajo ne najdem nobene dobre slike!
03. marec 2011
nexttt
03. marec 2011
u29484
u29484
NEXT
04. marec 2011
next!
05. marec 2011
DRUGI DEL:

Ponedeljek 7.2. stranišče naše osnovne šole
Preseneča me že samo to da me je učiteljica spustila na stranišče. Nika je čisto NORA! Ja vem da se vam to zdi čudno ker pravim da je nora čeprav je moja Bff (za tiste ki ne veste kaj pomeni bff= best friends forever). Je mogla blekniti nekaj o moji ljubezni do Nika ravno ko je on šel mimo. Sunkoma se je obrnil in rekel: »Kaj si rekla o meni Nika?« »Ah, nič, nič,« si je izmislila Nika. »Se ti je zmešalo??« sem ji siknila v obraz. »Recimo da ne,« je zamrmrala in gledala v tla. Do konca odmora ni nobena od naju rekla prav nič. Jaz sem bila še malo jezna na Niko ker je morala to blekniti ravno ko je šel on mimo, ona pa se je potihem kesala zato ker je to rekla. Saj sem ji že odpustila. V naslednjem odmoru ji to povem. Nekdo prihaja. Raje bom nehala pisati. Če kdo odkrije da sem tu zato ker moram pisati ne pa za to ker moram iti na WC, bi se še slabo končalo.
05. marec 2011
coll
05. marec 2011
Neext. :3
05. marec 2011
Neext
06. marec 2011
---->NEXT----->
08. marec 2011
TRETJI DEL:
Ponedeljek 7.2. zadnja šolska ura (angleščina)
Dogodki: nič zanimivega. Čudno. Mislim to da se ni nič zgodilo. Oseba ki je vstopila v WC je bila učiteljica glasbe. Ko je vstopila v drugo kabino sem se tiho splazila iz WC-ja. Z Niko si podajava listke.
Mi res oprostiš?? Res nisi več jezna name?? Res????? RES???

Ja Nika res. In zdaj ne nori!! Ni čas za norenje.
Ah, hvala bogu! Veš da se bo Lady Gaga poročila??

Ne nisem vedela. S kom pa?
Na žalost ne s slavno osebo. Z nekim lastnikom bara.

Ah. Nisem vedela da je tako nizko padla.
Jaz tudi. Si že kupila najnovejšo številko revije Smrklja ?

Kolikokrat ti moram še povedati da se mi zdi bedna??
Ja sorry no. Sem pač pozabila. Pa Bravo ?

Bravo redno kupujem!! Logično da sem že kupila novo številko.
Kaj pa… PAZI!!! UČITELJ!!

Med poukom si ne bom pošiljala listkov.
Domača naloga:
SLOVENŠČINA- 30 str. Delovni zvezek
MATEMATIKA- ?? Mislim da nič.
ANGLEŠČINA- Kazenska domača naloga zaradi podajanja listkov.
ZGODOVINA- !!!!Naredi PowerPoint za ocenjevanje!!!!
BIOLOGIJA- Lahko noč!! Nimam pojma.
IZBIRNI PREDMET- NIČ!!
08. marec 2011
N
NE
NEX
NEXT
NEX
NE
N
N
NE
NEX
NEXT
NEX
NE
N
08. marec 2011
Prosila bi enega da mi nabavlja slike za mojo zgodbo. Pa ne prosim emotov!! ker je eden dovolj.
08. marec 2011
a nextam al vas ta zgodba ne briga več?? :'(
09. marec 2011
u29484
u29484
next
20. marec 2011
next
10. december 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg