Forum
u27611
u27611
Napisala bom zgodbico o punci k je zapadla v svet drog zarad fanta.
ps.zgodba ni resnična.

1.januar
heej. jaz sem monika in stara sem 13let .. Imam najboljšo prijateljico Nino njo naravnost obožujem, ima fanta Nejca, z njim se zelo razumem, včasih mu povem več kot celo nini. Sem samska in se še nikoli nisem poljubljala. grozno ne? saj imam že 13 let! Vendar ponavadi sploh ne razmišljam o fantih..
Ura je 7.00 in bolje da se uredim za v šolo in sem se oblekla v luštno obleko in rahlo naličila. No pa grem v šolo in zunaj me še čaka Nina saj vsak dan hodiva v šolo, Zunaj dežuje, vzamem dežnik in grem po stopnicah in kar naenkrat...

a nadaljujem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

31. avgust 2010
u26209
u26209
next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next
next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next
next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next
31. avgust 2010
u27611
u27611
..zagledam mamo ˝a si kej pozabla? hm.. tvojo malco! Mislm Monika a ti morm use povedat..˝ naprej nism poslušala ker se mi ni dalo poslušat.. ˝no zdej pa morm jit kr bom zamudila šolo˝ sem rekla in nadaljevala pot po stopnicah.. Zunaj me je čakala Nina vendar ne kot ponavadi, bila je vsa objokana.. Kar naenkrat pa..
31. avgust 2010
u27611
u27611
nextam?
31. avgust 2010
ja itak
31. avgust 2010
u27611
u27611
...nina sredi ulice pade skupaj. ˝Omojbog! Ninaaaa, mamiiii..!˝sem kričala v paniki.Mami je hitro priletela ˝NINA kaj,kje? poklicat grem rešilca˝se je v paniki drla mami. Hitro sem priletela ko pa sem opazila da nek fant strmi vame. No saj če nebi moja najblolša prijateljica lihkar omedlela bi si ogledovala in nini govorila da je lušten. Kar naenkrat pa se je znašel poleg mene ˝a ti lahko pomagam.˝je vprašal. ˝ja prosm pomagi mi jo na klopco nest da bo tm dokler rešilec ne pride˝sm mu odgovorila. potem sva go nesla na bližnjo klopco...
31. avgust 2010
u27611
u27611
next.?. a vm je ušeč?
31. avgust 2010
u27611
u27611

jst!
31. avgust 2010
u27611
u27611

nina
31. avgust 2010
u27611
u27611

nejc
31. avgust 2010
u25689
u25689
nex next next next next next next next next next next next...
31. avgust 2010
u25391
u25391
nextt
01. september 2010
u27611
u27611
..tako sem bila zaskrbljena z nino da sem skoraj pozabila da je prišel rešilec. Tisti fant pa je odšel z nami v bolnico. Rekli so nam naj počakamo na izvide, medtem pa sta prišla ninina starša. Njima nisem povedala da je omedlela v joku najprej sem se hotela z njo sama pogovoriti. Prišel je doktor ˝Nina je verjetno doživela šok in omedlela. Sedaj spi vendar ko se zbudi jo greste lahko pogledat..˝ je razložil. Medtem ko sem razmišljala se je poleg mene usedel tisti fant ki mi je pomagal nositi nino ˝hvala za pomoč, vendar zakaj si šel z nami saj nine ne poznaš..˝me je zanimalo˝noo..če sem odkrit sem te hotel spoznati.˝hja no..izbral si res zanimiv trenutek.˝mislim! mojaa najboljša prijateljica je omedlela in me je skrbelo kot nevem kaj in on me hoče SPOZNATIII! Kaj mu ni jasno? ˝vem, vendar zelo si mi ušeč in hotel sem tudi pomagat in skrbelo me je za tvojo prijateljico..˝je razlagal vendar me je bolj skrbelo kakor da bi poslušala njegova opravičila..Čeprav je zgledalo kot da mu je res žal...
01. september 2010
u25391
u25391
next
01. september 2010
neeeeeeexxxxxxxxxxtttttttt
01. september 2010
u27611
u27611
...vendar mu moram kar se mu gre, pravkar sem ga hotela napizdit ko je prišla je sestra in povedala da gre k njej lahko samo en posebej. Zato sem rekla da bom šla zadnja saj se morava z nino še pogovorit. ˝no jaz bom šel saj nino ne poznam in šeenkrat oprosti za vse. no tukaj imaš mojo številko če ti po dolgčas me pokliči ˝ je rekel tisti fant.. ˝čaaaakaaj,kako pa ti je ime?˝ sem ga vprašala. Nasmejal se mi je ˝Tilen˝ je odgovoril z njegovim lepim nasmeškom.. no saj je zelo lušten. Mogoče pa ga bom res poklicala. Pogledam na uro in že skoraj 20 min razmišljam samo o njem.. kaj pa mi je?no kmalu pa je prišla ven ninina mati, KONČNO grem lahko k nini. Ko sem prišla noter sem opazila da je samo ena postelja in soba je bela,brez oken. Zelo je osamljeno.. ko pa sem zagledala nino sem še jaz skoraj okrog padla, bila je skoraj tako bleda kakor soba v kateri je...
03. september 2010
u27611
u27611

to je pa Tilen.
03. september 2010
u18082
u18082
NeXtttTTTiiiii..PŁisssss!
03. september 2010
u25391
u25391
next
next
pliss
03. september 2010
u27611
u27611
... zelo nežno sem prišla do nje ˝heej! kako si?˝ sem začela prijazno saj nisem takoj hotela spraševati zakaj se gre. ˝bolje zdaj ko si ti tukaj.. Verjetno te zanima zakaj sem omedlela..hm pred šolo sem hotela teči. no ko sem začela tečt pa so 4 veliki..˝ in je bruhnila v jok.O šit to je moglo bit nekaj groznega. ˝saj ti ni treba..˝ne moram. to sem ti dolžna, no bili so 4 veliki đžankiji in so se drli stvari kot : kaj bomo pa z njo, gremo jo omamit, haha ziher je še nedolžna..˝ jokala se je da bo v sobi kmalu nastalo jezero..˝No potem pa so me prisili naj pojem neko...tableto˝ ˝KAAAJ!˝ ˝monika! nisem imela izbire držali so me in in in...˝ ˝saj nisem jezna nate ampak na tiste kret**e, svi**e, kur*e..˝ bile sva tiho ˝no.. potem pa se ne spomnim točno vendar vem da so me..˝ spet je bruhnila v jook. Boga reva kaj so ji delali kako to da je zdržala celo do moje hiše. ˝Res.. ni ti treba v podrobnosti imam približno predstavo o tem kaj so počeli.. pras*i. Samo hočem da veš da ti bom ob strani in bom podpirala tvoje odločitve.˝ sem povedala ˝hvala in res nebi rada govorila o tem samo bodi ob meni˝ se mi je zjokala.. In res skoraj cel dan sem bila ob njej in noben me ni nagnal stran od nje.
Na mobilcu sem šla na FB in vidim prošnjo za prijatelstvo od...
03. september 2010
u27611
u27611
nextam?
04. september 2010
dej
04. september 2010
u18082
u18082
NeXtTiiiii...!!!!
04. september 2010
u15246
u15246
next
04. september 2010
u15246
u15246
nextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnext
04. september 2010
u27611
u27611
..nekega Petra. ˝Poglej tega. zdi se mi znan samo nevem od kje, ga mogoče ti poznaš?˝sem rekla nini in ji podala telefon. Kar naenkrat pa ostala brez besed kakor da bi ponovno doživela šok.. ˝t..ta.. ta je b..bil zraven..˝ ˝kaaaj! o bog, prosim prijaviva ga policiji,˝ ˝nee! samo tega ne ker se mi bodo maščevali. Prosim obljubi mi da neboš storila in povedala nič . ˝Nemorem pa gledat mojo najboljšo prijateljico kako trpi zaradi tistih kretenov..˝ ˝vem tudi meni je težko vendar moram zdržati.˝ me je skušala pomiriti. Nisem sprejela prošnje.Temnilo se je zato sem se odpravila domov med potjo pa se je naenkrat..
04. september 2010
u18082
u18082
NeXtTiiiii...
PŁissss..:3
04. september 2010
u27611
u27611
...nekdo prikazal za mano in mi z rokami pokril oči. ˝Ugani kdo?˝ je rekel sladek moški glas. ˝Nevem˝ sem rekla in ugibala kdo bi lahko bil. Roke je umaknil da sem se obrnila.. Tileeen! bila sem ga vesela pa nevem zakaj.. ˝hej!˝ sem rekla. ˝A si bla cel dan pri prijateljici.˝ ˝am..ja.˝ sem rekla. ˝Kaj ko bi šla z mano na sprehod.˝ hm... no saj lahko doma rečem da sem bila ta čas pri nini. ˝No prav ampak ne za dolgo˝ ˝super. a te moti če enga prižgem?˝ ˝noo..niti ne!˝saj sem že navajena ker pri nas vsi kadijo. ˝Boš tudi ti enega˝ zakaj pa ne? saj sem že večkrat probala ˝Okej.˝ sem rekla. hodila sva zelo dolgo in zelo prijetno mi je ob njem. No ko sva prispela do neke klopce sva se usedla ,ko pa me je..
05. september 2010
u18082
u18082
NeXtTiiiii
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
PŁissss
05. september 2010
nexteh plisss!
05. september 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg