Forum
Upam, da ne fejkam cx.
Kaj mene na igrah najbolj moti?
1. Greš na chat in te v manj kot minuti klikne 10 oseb. Te osebe bi se seveda, spolno zadovoljevale. In pol ti tam žrejo živce, ko pa jih napizd**, dajo pa mir *NEKATERE OSEBE*. Pa ti pišejo resno neprimerne stvari, da bi jim goltanc utrgala! In potem se vsi ti ljudje spravljajo nate. Narediš si 2x profila in ti na obeh težijo dodajajo, čeprav si jih že 10x odslovil. Vsak te vpraša to je*eno vprašanje -A si horny?-ali-Iz kje si- koksi stara?-... pa take-.-'' Men gredo te ljude že dobesedno na kur**. Oprostite, neprimernim izrazom ampak je res. No, zdej sem vse napi*****, pa neki časa ne klikajo(na vsooo srečo cx) Fak, potrebni ljudje mršite, na te jeb*** strani!!!
❝Bitch I say GOODbye, matafaka!❞
RAZJASNITEV;
tisti ljudje - HORNIČI!
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
PAČ A NISO BLE IGRE USTVARJENE ZA N.O.R.M.A.L.N.E. LJUDI???!!! YA I'M RIGHT! ZA OTROKE A POL SE TI GREJO 20 LETNIKI PRJAVLAT -.-''
::::::::::::::::::::KAJ GRE TEB NA TEH IGRAH NAAAAAAJBL NA ŽIUCE?::::::::::::::::::::::::::
MEN HORNIČI -.-'' TE PRIZADETI LJUDJE -.-'' XC
12. avgust 2016
u193768
u193768
Se strinjam. Če hočeš (mam neki zvez) lahka mal poizvem pa napišem seznam tistih ki so velikrat gor (potrebneži)
12. avgust 2016
oki itk
12. avgust 2016
u193768
u193768
Pol pa adminu posredujemo.
12. avgust 2016
ja
12. avgust 2016
Men grejo tut ful na žiuce k se sprav en človk k je str tko od 20 da 25 nate na chatu pizda k da pometnejšga dela nima pa u službo nej zgine. To so taki razvajanci pomoje k ne hodjo u službo pa jih starši preživljajo in pol se spravjo na komp/fon/tablco in gre na spletni strani iger za OTROKE nadlegvt maljše... to so retardi.... dobesedno........ in pol ga napizdiš pa joka k en otrok kao js nč nism kriv. To se mi zdi bolano pa naj gre s takimi pogovori na Omegle tm so tkoaltko usi taki čudaki.. pač sori za grde besede sam ress nej spizdijo
12. avgust 2016
Ne sej ok, sm rekla, da se razpište
Maš čist prou.
12. avgust 2016
Hahahahha sam da je okei
12. avgust 2016
hah kljub vsemu je vaše mnenje. ampak mora bit pa proti cx
12. avgust 2016
Ja to je itak proti... js osebno bi jim profile zbrisala pa dala prepoved registracije
12. avgust 2016
jaaaaa me too
12. avgust 2016
Ma ja te horničy joooj. Pa ful jih je tut nad 25. Pizda me zdnic en klikne pa rece da je 45 in pol me uprasa ce me to mot? Ja pizda kako me mebi motil? Igre so ble za mlajse ustvarjene ne la da ti tm eni hornicy prbijajo da so 28 pa kaj use bo ti delal.

P.s. sory za preklinjanje
12. avgust 2016
*bi ti
12. avgust 2016
hm... kako to, da mene nikoli ne napadejo? ali pa sem samo jaz takšne sreče?
12. avgust 2016
To te ponavadi na chetu...
12. avgust 2016
Jap... mene so v teh 3 letih, ko sem gor na igrah me jih je napadl najmanj 100! GROZA! To nej bi blo za tiste UREDU ljudi, k majo vsa kolesa pa možgane v glavi. Kokr kle vi usi, ma to bi mogl nrdit tko, da tisti, k bi dal da so stari čez 24(pa nardil test, če so prfuknjeni), zbrisat pa zablokirat igre sam njim. Pač, ker drugač če npr. ne bi naredil testa, bi zbrisal tut mene, ker sm dala, da sm 27 cx. Pa še velik bi jih blo,... xc
13. avgust 2016
Ja no jaz imam skoraj 25...upam da nisem za odpis
13. avgust 2016
Ahahahha nisi nisi za odpis. Ti nisi prfu****** tko k tisti hor****
13. avgust 2016
Hahahaha ne iščem moške in ženske preko interneta
13. avgust 2016
neeeeee sam tebe ne Kat.
13. avgust 2016
Ok ker pol ne bom uspela objaviti svoje zgodbice o Ianu
13. avgust 2016
NEEEE! Pa by the way.. ne sam zarad tega ampak, ker si moja prjatlca... sej si ane cx. Če te zbrišejo letijo batineee...
cx
13. avgust 2016
Seveda sem tvoja prijateljica. Hehehe če ne pa se bom virtualno pomlajsala pa bom lahko gor
13. avgust 2016
u193768
u193768
Če te zbrišejo jih bom namlatla tak da vedl ne bojo za sebe
In če te zbrišejo, se pomlajšaj, zarad mene lahk tut u rl., sam da prideš nazaj
13. avgust 2016
Hahaha samo ves, Lija... EMSO me j... na osebni sem se vedno letnik 1991.
13. avgust 2016
u193768
u193768
Ma ja dej.
Če se pomladiš u rl., nared novo osebno.
13. avgust 2016
u193768
u193768
Pa je..š EMŠO.
13. avgust 2016
Pa ej ljudjeee.... men gre tut ful na kurac k se ljudje po zasebcih nate spravjo naprimer učeri zvečer mi je en uporabnik k mu je ime gnojevka napisu da sm gnoj... predstavlite si da je to napisu kakšni osebi k je čustveno na tleh in je depresivna totalno pa psihično nemočna da jo pol s tem loh fajn užal.... pač js sm se mu zahvalila za ta kompliment ker nism nesramna in ja... za enkrat je nehu... in zdej me zanima če ta gnojevka še komu teži... ;3
13. avgust 2016
Men se ni
13. avgust 2016
Pac napisala sm mu da ga bom kastrerala ce ne neha... zdej je tiho
13. avgust 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg