Forum
ogenj,tek,nož,kričanje drugih ljudi ki jim ne morem pomagati kajti za mano skozi zrak reže nož.Tisti trenutek ko me napaalec z nožem dobi odprem očiter se opomnim da imam takšne sanje že tri leta.Vstala sem se ter šla po stopicah po mleko čeprav nisem bila žejna.To se mi je dogajalo (kot sem že rekla)tri leta skoraj nikoli nisem blia lačna ali žjena.Ampak zakaj tokrat nebi ačeli zgodbe d začetka?Moje ime je Alex stara sem16 let,imam mlajšega brata ki se ga ne spomnim več(to pa zato ker ga že dolgo nisem videla če prav nevem kje bi lahko bil).

nextam??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

30. september 2010
noo dJ moGočee bo faJn
30. september 2010
ok že pišem:
Živela sem z očkom in mamo,tudi z bratom toda kar naenkrat je izginil.vsako jutro me je prbudila ta nočna mora pa nikakor ne vem zakaj!Nekaj popijem,se oblečem ter grem za računalnik na njem sem približno 1 uro potem se grem vn igrati z mojo psičko katty.Z njo grem na kakšen dolg pohod.Katty je mešančka.Je zelo majhna in ima kar dolgo dlako,ima majhen zafrljen repek in z njim miga celi ljubi dan.Po pohodu je ura ponavadi že 8.00 in grem v šolo.Toda tokrat ni bilo tako.Tokrat sem na pohodu našla listek na njem je bilo nekaj načečkano pisalo je nekaj takega:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~Alex drugačna si nisi to ka misliš da si nisem jaz tisti ki je šel pač pa ti!

tvoj brat ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~To me je zmedlo kaj misli s tem da sem jaz odšla ne on!
30. september 2010
ups tisto sporočilo je narobe
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Alex drugačna si nisi to kar misliš da si,nisem jaz tisti ki je šel pač pa ti!
tvoj brat
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
30. september 2010
bolš
30. september 2010
plis povejte ka si mislite
01. oktober 2010
dora piši naprej
ka pa hči lune??
01. oktober 2010
kake hči lune toena druga piše!!!!!
01. oktober 2010
u21802
u21802
ja nadaljuj zlo vredu
01. oktober 2010
dei .... neXti
vrjetno bo dora zgodbica
02. oktober 2010
Listek sem shranila in šla domov kajt če si hotel Katty pripraviti do teka si mogel imeti ure in ure ter potrplenje.ko sem prišla domov tam ni bilo nikogar ,čodno''sem si rekla.šla sem pred računalnik prižgala intrne ter vtipakala moje ime. nič popolnoma nič se ni pokazalo le nek naslov časopisa.ko sem kliknila najn mi je pokazalo članek o neki deklici z mojem imenu a ni najbolj zgledala kot jaz saj je bila napol pogorjena.spodaj pa je pisalo:,,Alex Night ki je pred 3 devi pobegnila od doma je mrtva nekdo jo je zabodel v srce v goreči tovarni.''to je bilo vse! Takrat pa je prišla domov mama.skoraj poletela sem po stopnicah da bi jo vprašala kdo je deklica ki jo je nekdo zabodel v goreči tovarni in zakaj ima moje ime.kosem jo to vprašala mi je rekla:,,danes omo za večerjo imeli špagete je to vredu?'' ,,Mama!''sem zakričala ,,Nekaj sem te vpašala!'',,Kaj pa? no vseeno bom naredila špagete če hočeš ali ne!''mi je rekla,,pozabi''sem šla v mojo sobo
02. oktober 2010
next?
02. oktober 2010
jaaaa!!
02. oktober 2010
še en kom.pa nextam
02. oktober 2010
ter šla na intrnet na neko klepetalnico ter se pogovarjala z neko punco po imenu špela.pogovarjali sva se o vseh možnih stvareh,potem pa sem jo vprašala o deklici z mojim imenom ki je zgorela.takrat mi je odpisala:no to je bila deklica stara 16 let očitno že veš njeno ime pobegnila je od doma toda kot so jo srečali ljudje pred smrtjo so povedali da je bila kot nora kajti je mislila da še vedno živi z starši,in je pobegnil njen brat videli so jo celo jemati mamila,se rezati itd.toda po podatkih policije naj bi jo nek preprodajalec mami zamenjal za neko deklico ki je jemala mamila s tem mislim da je policija zatrjevala da v neni krvi ni bilo mamil.zvabil naj bi jo v neko tovarnopodstavil ogenj ter jo zabodel.tovarno so rešili toda delavci ki delajo tam zatrjujejo da vidijo njenega duha kako tam tava vsako noč.
03. oktober 2010
next?
03. oktober 2010
next?
05. oktober 2010
u8763
u8763
naprej
05. oktober 2010
u6488
u6488
next!
05. oktober 2010
neXti!!!
06. oktober 2010
u8763
u8763
naprej
06. oktober 2010
Začela sem povezovati dogotkeanje-torej pomenijo da so me umurili,čudno obnašanje mame ko sem jo vprašala o deklici-TO SEM JAS!ampak gdo so potem ti ljudje je možno da ima deklica le isto ime ter so jo umorili na enak način.bila sem zmedena.Iz razmišljana me je prebudil zvonec pri vratih.zdolgočaseno sem šla po stopnicah ter odprla vrata pred njimi je stal moški velik,zelo mišičast rjavi lasje,ter potetovirano roko z zmajem zrve pa je imel nemškega ovčarja.streslo me je ko sem pogledala ta čuden par.,,živijo!''je zvenel zelo radosno.,,Se me spomniš?
06. oktober 2010
sorry ker je tak malo samo morem t v trgovino
06. oktober 2010
http://img.rtvslo.si/upload/zabava/ov__ar_show.jpg
pes zraven tistega človeka
06. oktober 2010
bo kaj
07. oktober 2010
neeXtt!!
07. oktober 2010
ŠE EN KOMENTAR PA PIŠEM DALJE
09. oktober 2010